Pakiety kompresów - zabiegowe a'10, a'20, a'40 szt

Nasza hurtownia medyczna prezentuje szeroką gamę materiałów opatrunkowych – wśród nich znajdują się chłonne kompresy sterylne. Pakiety jałowych wyrobów jednorazowego użytku stanowią wręcz niezbędne wyposażenie placówek ochrony zdrowia, jak i domowych apteczek. Pakiet kompresów z włókniny jest niezastąpiony podczas opatrywania skaleczeń, tamowania krwawień, jak i zabezpieczania ran po zabiegach: chirurgicznych, ambulatoryjnych, a nawet kosmetycznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni medycznej!

Kompresy sterylne - pakiety - różne rozmiary

Pakiet kompresów jałowych stanowi sterylny materiał opatrunkowy, który wyróżnia się swą zdolnością pochłaniania wilgoci i płynów. Te wyroby medyczne cieszą się dużym zaufaniem wśród medyków, gdyż nie przyklejają się do krwawiących czy pooparzeniowych ran. Wśród ich cech charakterystycznych można wymienić również wysoką przepuszczalność powietrza oraz odporność na wysoką temperaturę. Co istotne, nie ulegają one rozwarstwieniu czy strzępieniu – dzięki temu pakiet kompresów sterylnych nie będzie powodować dyskomfortu czy podrażniać rany, stanowiąc doskonały materiał opatrunkowy.

Na naszej stronie widnieje szeroka oferta przedstawiająca pakiet kompresów z gazy o różnych rozmiarach, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie wymiarów wyrobu do potrzeb klientów. Dostępne są produkty w rozmiarze: 5x5cm, 7,5x7,5cm, 10x10cm oraz 10x20cm. Oferta zróżnicowana jest również pod względem gęstości splotu czy ilości warstw, jakimi cechuje się dany pakiet kompresów sterylnych – posiadamy wyroby:

  • 13-nitkowe i 17-nitkowe,
  • 8-warstwowe oraz 12-warstwowe.

Kompresy zabiegowe dla szpitali i gabinetów

Warto zaznaczyć, że pakiet kompresów sterylnych stanowi element niezbędnego wyposażenia każdej domowej apteczki oraz placówek medycznych – szpitali czy gabinetów. Są one wykorzystywane zawsze wtedy, gdy istnieje jakiekolwiek ryzyko wniknięcia drobnoustrojów, ponieważ z uwagi na technikę produkcji i przeprowadzany proces wyjaławiania, nie znajdują się na nich żadne drobnoustroje czy zanieczyszczenia. Pakiet kompresów z włókniny jest niezwykle pomocny podczas opatrywania skaleczeń, ran czy oparzeń I bądź II stopnia. Z uwagi na chłonność tych wyrobów medycznych, są one stosowane również do absorpcji wysięku, tamowania krwawień.

Pakiet kompresów z gazy to podstawowy materiał opatrunkowy, który wykorzystywany jest do opatrywania ran w warunkach ambulatoryjnych, na oddziałach zabiegowych czy blokach operacyjnych. To doskonała bariera mechaniczna gwarantująca absorpcję krwi oraz innych płynów ustrojowych z operacyjnych ran. Ponadto, pakiet kompresów jałowych jest niezastąpiony podczas przygotowywania miejsca wkłucia przed dokonaniem iniekcji.

Nieustannie rozwijamy ofertę naszej hurtowni medycznej Mercant, prezentując wysokiej jakości wyroby medyczne – wśród nich znajduje się pakiet kompresów sterylnych w różnych rozmiarach, cechujący się kilkoma wariantami gęstości splotu oraz ilości warstw. Szeroka gama produktów pozwala dobór optymalnego rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na stronie oraz złożenia zamówienia!

Cena
Pokaż wyniki (20)
Pakiety kompresów - zabiegowe a'10, a'20, a'40 szt
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: