Igły i Wenflony

Igły i wenflony to jednorazowe artykuły medyczne, dzięki którym w szybki sposób można podać leki lub też dedykowane pacjentowi substancje, np. do znieczulenia. Nasza hurtownia oferuje je w atrakcyjnych cenach oraz w wielu rodzajach. Sygnowane są one logiem znanych producentów, co tylko świadczy o ich wysokiej jakości. 

Igły i wenflony

W ofercie naszej hurtowni medycznej znajdują się wenflony i igły specjalistyczne. Wśród wielu ich rodzajów można między innymi znaleźć:

  • igły podpajęczynówkowe,
  • igły medyczne do pobierania leków, 
  • igły do nakłuć lędźwiowych, 
  • igły do znieczuleń, 
  • igły do przemywań, 
  • igły ze skrzydełkami,
  • igły do iniekcji.

Oferowane przez nas igły medyczne posiadają szczegółowe specyfikacje, które znajdują się w opisach produktu. Tego typu artykuły sprzedajemy w opakowaniach, których dowolną ilość można u nas zamówić. 

Wenflony - duży wybór 

Podobnie jak igły, tak i wenflony (inaczej kaniule dożylne), stanowią podstawowe wyposażenie szpitali. Dzięki nim regularnie można podawać pacjentowi leki, bez konieczności ciągłego wkuwania się igłą. W ramach naszego asortymentu oferujemy wenflony o różnej długości i szerokości igieł. Dostępne są one w opakowaniach zbiorczych i sygnowane są logiem znanych producentów, takich jak B.Braun, Becton Dickinson czy też KD Medical. 

Oprócz specjalistycznych igieł i wenflonów wysokiej jakości nasza hurtownia medyczna sprzedaje również:

W przypadku ewentualnych wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z nami - niezbędne dane kontaktowe znajdują się na stronie. Nasi specjaliści szczegółowo odpowiedzą na każde zadane pytanie - zarówno drogą mailową, jak i podczas rozmowy telefonicznej. 
 

Cena

Pokaż wyniki (24)
Igły i Wenflony
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: