Spódniczki ginekologiczne jednorazowe

Spódniczki ginekologiczne zapewniają pacjentkom odpowiedni komfort w trakcie wizyty u ginekologa. Nieprzezroczyste oraz wygodnie zakładane pozwolą szybko przygotować się do badania. Ponadto jednorazowe spódniczki ginekologiczne to także sposób na zapewnienie higieny. Sprawdź modele dostępne w naszej hurtowni medycznej!

Jednorazowe spódniczki ginekologiczne – dla komfortu pacjentek

Wizyta u ginekologa dla wielu kobiet wiąże się ze stresem. Aby jak najbardziej go zminimalizować, warto wyposażyć gabinet w spódniczki jednorazowe. Pozwolą one na zachowanie dyskrecji oraz utrzymanie komfortu pacjentki w trakcie badania. Wykonane z przyjemnej w dotyku i nieprzezroczystej włókniny, sprawdzą się doskonale w każdym gabinecie. Jednorazowe spódniczki ginekologiczne zapewniają wygodę oraz higienę w trakcie badań u ginekologa. Nasza hurtownia medyczna oferuje modele w rozmiarze uniwersalnym w różnych kolorach.

Profesjonalne artykuły medyczne – hurtownia Mercant

Hurtownia medyczna Mercant zapewnia wysokiej jakości artykuły medyczne, które sprawdzą się doskonale jako wyposażenie gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych czy szpitali. Szeroki asortyment sprawia, że z pewnością uda Ci się znaleźć produkty odpowiednie dla Ciebie lub Twojej placówki medycznej. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi. Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu. Nasz profesjonalny personel udzieli Ci odpowiedzi i pomoże w wyborze najlepszych artykułów medycznych dla Ciebie.

Jednorazowe spódniczki ginekologiczne – dlaczego warto je mieć w swoim gabinecie?

Spódniczki ginekologiczne stają się standardem w gabinetach. Kobieta, która przygotowuje się do badania, dzięki spódniczce może komfortowo przejść na fotel – a jak pokazują najnowsze badania, atmosfera w gabinecie jest jednym z kluczowych czynników przy wyborze ginekologa.

Jednorazowe spódniczki ginekologiczne, dostępne w łazience czy przebieralni, znacząco podnoszą prestiż danego gabinetu i w oczach pacjentek sprawiają, że jest on uważany za bardziej przyjazny. Jest to kluczowe zwłaszcza w przypadku kobiet, które wybierają się na wizytę pierwszy raz w życiu.

Czy kolor spódnicy ginekologicznej ma znaczenie?

W naszej hurtowni medycznej online oferujemy spódniczki ginekologiczne w następujących kolorach:

  • niebieskie,
  • zielone,
  • białe,
  • różowe.

Czy kolor spódniczki ma znaczenie? Jeśli chodzi o kwestie techniczne – nie. Wszystkie spódniczki pełnią tę samą funkcję: mają zapewnić pacjentkom komfort i podnosić poziom higieny w gabinecie. Kolor spódniczek ginekologicznych warto jednak wybrać pod kątem wyposażenia gabinetu, przebieralni czy kolorów firmowych danej kliniki, by tworzyć profesjonalny wizerunek firmy.

Spódnica ginekologiczna: rozmiary

Jednorazowe spódniczki ginekologiczne są sprzedawane w rozmiarze uniwersalnym. Każda z nich ma w pasie rozciągliwą gumkę, co sprawia, że może być założona przez pacjentki o różnej budowie ciała. Gumka jest dobrym rozwiązaniem z jeszcze jednego powodu: ułatwia zarówno założenie, jak i zdjęcie spódniczki po badaniu, nawet wtedy, gdy pacjentka bardzo się stresuje.

Jak przechowywać spódniczki ginekologiczne?

Spódniczki ginekologiczne nie wymagają specjalnych warunków przechowywania. Ich zapas wystarczy położyć w miejscu, w którym pacjentki się przebierają (np. na blacie umywalki, na oddzielnej szafeczce). Wielu lekarzy wyznacza w pomieszczeniu jedno miejsce, w którym na pacjentki czekają spódniczki ginekologiczne, jednorazowe ochraniacze na stopy, podpaski, wkładki higieniczne itp.

Warto zadbać o to, by w łazience znalazł się duży kosz na zużyte spódniczki ginekologiczne, które zajmują dużo miejsca – zwykły kosz na odpady higieniczne może okazać się za mały.

Cena
Pokaż wyniki (12)
Spódniczki ginekologiczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: