Spódniczki ginekologiczne

Spódniczki ginekologiczne zapewniają pacjentkom odpowiedni komfort w trakcie wizyty u ginekologa. Nieprzezroczyste oraz wygodnie zakładane pozwolą szybko przygotować się do badania. Ponadto jednorazowe spódniczki ginekologiczne to także sposób na zapewnienie higieny. Sprawdź modele dostępne w naszej hurtowni medycznej!

Jednorazowe spódniczki ginekologiczne – dla komfortu pacjentek

Wizyta u ginekologa dla wielu kobiet wiąże się ze stresem. Aby jak najbardziej go zminimalizować, warto wyposażyć gabinet w spódniczki jednorazowe. Pozwolą one na zachowanie dyskrecji oraz utrzymanie komfortu pacjentki w trakcie badania. Wykonane z przyjemnej w dotyku i nieprzezroczystej włókniny, sprawdzą się doskonale w każdym gabinecie. Jednorazowe spódniczki ginekologiczne zapewniają wygodę oraz higienę w trakcie badań u ginekologa. Nasza hurtownia medyczna oferuje modele w rozmiarze uniwersalnym w różnych kolorach.

Profesjonalne artykuły medyczne – hurtownia Mercant

Hurtownia medyczna Mercant zapewnia wysokiej jakości artykuły medyczne, które doskonale sprawdzą się jako wyposażenie gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych, czy szpitali. Bogaty asortyment sprawia, że z pewnością uda Ci się znaleźć produkty odpowiednie dla potrzeb Twoich czy placówki medycznej. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi. Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu. Nasz profesjonalny personel udzieli Ci odpowiedzi i pomoże w wyborze najlepszych dla Ciebie artykułów medycznych.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (9)
Spódniczki ginekologiczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: