Skalpele jednorazowe

Znajdujący się w tej kategorii skalpel chirurgiczny jednorazowy ma metalowe ostrza, a także wykonany z tworzywa sztucznego trzonek, przez co po jego użyciu należy bezwzględnie pozostawić do go utylizacji. Jako hurtownia medyczna Mercant oferujemy skalpel jednorazowy z ostrzami o różnych kształtach oraz rozmiarach – dzięki temu można idealnie dobrać narzędzie do specyfiki wykonywanego zabiegu. Oferowane przez nas skalpele chirurgiczne jednorazowe to najwyższej jakości produkty jednorazowe poddane wcześniej procesowi sterylizacji. Tuż po ich wyjęciu ze sterylnego opakowania są gotowe do użytku. Pakowany pojedynczo skalpel jednorazowy zapewnia sterylność w miejscu pracy na najwyższym poziomie, a dodatkowa osłonka znajdująca się na ostrzu jest gwarancją 100% bezpieczeństwa. Możesz zamówić w Mercant skalpel chirurgiczny jednorazowy, a także skalpel podologiczny jednorazowy.

Skalpel chirurgiczny – jednorazowy 

Skalpel chirurgiczny jednorazowy to narzędzie o szerokim zastosowaniu. Może zostać wykorzystany przez lekarzy w klinikach i szpitalach, a także przez weterynarzy. Doskonale opracowany kształt i standardowy rozmiar sprawiają, że używany na co dzień skalpel jednorazowy dobrze leży w dłoni, jednocześnie się do niej dopasowując bez obawy o wyślizgnięcie. Jako renomowana hurtownia medyczna oferujemy jednorazowe skalpele chirurgiczne Swann-Morton we wszystkich numerach, które są oznaczeniem kształtu oraz wymiaru ostrza. Wśród najczęściej używanych skalpeli jednorazowych nie zabrakło rozwiązań takich jak:

  • Ostrze nr 20 – ostrze to zbliżone jest kształtem do ostrza nr 10, jest ono jednak znacznie większe, a jego tylna krawędź jest płaska i nienaostrzona. Dzięki tym cechom często wykorzystywane jest w chirurgii ortopedycznej oraz ogólnej. 
  • Ostrze nr 23 – ostrze to jest długie oraz posiada zakrzywioną krawędź tnącą. W porównaniu z modelem 21 oraz 22 ostrze jest o wiele węższe, dzięki czemu nadaje się do zabiegów, w trakcie których trzeba wykonać długie nacięcie.

Skalpel jednorazowy – cena dostępnych u nas rozwiązań jest taka sama dla wszystkich zestawów. Skalpel jednorazowy możesz zamówić w kilku wariantach bez obawy o wysoki koszt. Skalpele chirurgiczne oferowane w Mercant są pakowane po 10 sztuk, dzięki czemu ułatwi to wybór optymalnego rozwiązania, a Ty będziesz mógł zaopatrzyć każdą placówkę medyczną w skalpel jednorazowy za pomocą kilku kliknięć.

Skalpele jednorazowe – jakie mają zastosowanie?

Znajdujący się w tej kategorii sterylny skalpel chirurgiczny jednorazowy jest wygodny i łatwy w użyciu. Znalazł szerokie zastosowanie na oddziałach szpitalnych, izbach przyjęć, polach operacyjnych, gabinetach weterynaryjnych, a także podczas akcji ratunkowych przeprowadzanych przez zespoły ratunkowe. Znajdziesz tutaj również skalpel podologiczny jednorazowy, który stanowi podstawowy element wyposażenia każdego gabinetu podologicznego.

Skalpel jednorazowy – apteka internetowa Mercant oferuje najwyższej jakości skalpele chirurgiczne jednorazowe, które gwarantują precyzję nacięcia i szybkość pracy.

Skalpel chirurgiczny jednorazowy nie jest jedynym produktem, który można znaleźć w ofercie hurtowni Mercant. Oprócz nich dostępne są artykuły medyczne takie jak:

płyny w pojemnikach o różnej pojemności, dzięki którym może być przeprowadzona dokładna dezynfekcja narzędzi.

Cena
Pokaż wyniki (10)
Skalpele jednorazowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: