Skalpele jednorazowe

Znajdujące się w tej kategorii skalpele mają metalowe ostrza, a także wykonany z tworzywa sztucznego trzonek, przez co po ich użyciu należy je bezwzględnie utylizować. Jako hurtownia medyczna Mercant oferujemy skalpele jednorazowe z ostrzami o różnych kształtach oraz rozmiarach - dzięki temu idealnie można dobrać narzędzie do specyfiki wykonywanych zabiegów. 

Wysokiej jakości, tanie skalpele jednorazowe 

Chirurgiczne skalpele jednorazowe to narzędzia o szerokim zastosowaniu. Używane są one zarówno przez lekarzy w klinikach oraz szpitalach, jak i przez weterynarzy. Dzięki rączce o standardowych rozmiarach dobrze leżą one w dłoni i nie ześlizgują się. Jako hurtownia medyczna oferujemy jednorazowe skalpele chirurgiczne Swann-Morton we wszystkich numerach, które są oznaczeniem kształtu oraz wymiaru ostrza. Wśród najczęściej używanych skalpeli jednorazowych nie zabrakło:

  • ostrza nr 20 - ostrze to zbliżone jest kształtem do ostrza nr 10, jest ono jednak znacznie większe, a jego tylna krawędź jest płaska i nienaostrzona. Dzięki tym cechom często wykorzystywane jest w chirurgii ortopedycznej oraz ogólnej, 
  • ostrza nr 23 - ostrze to jest długie oraz posiada zakrzywioną krawędź tnącą. W porównaniu z modelem 21 oraz 22 ostrze jest o wiele węższe, dzięki czemu nadaje się do zabiegów, gdzie trzeba wykonać długie nacięcie.

Znajdujące się w tej kategorii jednorazowe skalpele Swann-Morton dostępne są w opakowaniach, gdzie znajduje się 10 sztuk tego produktu

Skalpele chirurgiczne jednorazowe nie są jedynym produktem, który można znaleźć w ofercie hurtowni Mercant. Oprócz nich dostępne są artykuły medyczne takie jak:

Cena

Pokaż wyniki (10)
Skalpele jednorazowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: