Strzykawki tuberkulinowe TBC

Hurtownia medyczna Mercant oferuje w tej kategorii strzykawki tuberkulinowe o różnej pojemności cylindra, takich marek jak takich marek jak KD, czy Polfa Lublin. Są to produkty sterylne, przeznaczone do jednorazowego użytku - nie nadają się do sterylizacji.

Wysokiej jakości strzykawki tuberkulinowe

Jednorazowa strzykawka tuberkulinowa 1 ml oraz 2 ml to wielofunkcyjny artykuł medyczny, posiadający oznaczenie CE. Służa ona do iniekcji podskórnych i sprawdzą się zarówno w szpitalach publicznych, jak i w prywatnych klinikach. Tuberkulinówki cechują się:

  • przezroczystym cylindrem, 
  • przemyślaną konstrukcją. Występują one w wersji bez “przestrzeni martwej” co umożliwia podanie najmniejszych objętości leku w całości,
  • wyrazistą, czarną miarką, 
  • specjalnym pierścieniem, który zapobiega cofaniu się tłoka, 
  • specjalną powłoką, dzięki której tłok przesuwa się dużo swobodniej
  • szerokim kołnierzem, dzięki któremu wygodnie można złapać strzykawkę TBC.

Wszystkie znajdujące się w tej kategorii strzykawki tuberkulinowe są jałowe i zabezpieczane osobno. Dzięki cienkiej folii łatwo je rozpakować. Produkty te nie nadają się do późniejszej sterylizacji i po użyciu należy je odpowiednio zutylizować. 

W naszej ofercie znajdują się zarówno strzykawki tuberkulinowe oraz insulinowe. Znaleźć można również wielofunkcyjne strzykawki jednorazowe o dużej oraz średniej pojemności. Wszystkie produkty z tych kategorii sprzedajemy w konkurencyjnych cenach.

Strzykawka TBC - zastosowanie 

W ofercie naszej hurtowni medycznej dostępne są strzykawki specjalistyczne różnego typu – wśród nich możemy wyróżnić strzykawki tuberkulinowe, które stanowią wyposażenie publicznych szpitali oraz prywatnych klinik. Te strzykawki do pobierania i odmierzania płynów pozwalają na dużą precyzję działania – właśnie dlatego wykorzystuje się je również w salonach kosmetycznych oraz salonach medycyny estetycznej. Nierzadko używa się ich również w gabinetach weterynaryjnych.

Strzykawki tuberkulinowe są polecane do iniekcji:

  • skórnych,
  • podskórnych,
  • mięśniowych,
  • dożylnych.

Strzykawki specjalistyczne TBC są przeznaczone do profesjonalnego zastosowania w warunkach medycznych i weterynaryjnych. To wyroby, które pozwalają na dokładne odmierzenia dawki leku przed wstrzyknięciem pod skórę.

Co istotne, produkty przez nas oferowane są w pełni bezpieczne – aby zapewnić sterylność, już na etapie produkcji sterylizuje się je za pomocą tlenku etylenu. Należy jednak pamiętać, że te strzykawki specjalistyczne nie nadają się do późniejszej sterylizacji i po użyciu należy je we właściwy sposób zutylizować. 

Cena
Pokaż wyniki (5)
Strzykawki tuberkulinowe TBC
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: