Dezynfekcja powierzchni i sprzętu medycznego

Odpowiednia dezynfekcja powierzchni i sprzętu medycznego pozwala uchronić zarówno personel, jak i pacjentów przed znajdującymi się na różnych obiektach drobnoustrojami. Nasza hurtownia medyczna Mercant zamieściła w ofercie wiele produktów, które pomagają zachować sterylność zarówno narzędzi, jak i wyposażenia gabinetu medycznego. 

Typy środków  dezynfekujących powierzchnie 

Figurujące w asortymencie preparaty do dezynfekcji powierzchni mogą przybrać różną formę, na przykład: 

  • chusteczki do dezynfekcji powierzchni - stanowią one szybki i łatwy sposób na zachowanie sterylności zarówno płaskich nawierzchni, jak i sprzętów medycznych. W jednym opakowaniu znajduje się zazwyczaj 100 sztuk chusteczek, które skutecznie pozwalają uporać się z wirusami, bakteriami i wirusami,
  • środki do dezynfekcji pod postacią sprayu - po rozpyleniu produktu należy odczekać aż zacznie działać (przeważnie jest to 30 sekund). Tego typu forma dezynfekcji powierzchni jest zarówno szybka, jak i skuteczna, bez konieczności przecierania.

Podział preparatów do dezynfekcji ze względu na skład 

Dostępne w naszej ofercie preparaty do dezynfekcji powierzchni można rozróżnić na dwie podstawowe kategorie:

  • zawierające w składzie alkohol - odznaczają się one szybkim, jednak krótkotrwałym działaniem. Dużą popularność zawdzięczają swojej skuteczności, jak i przystępnej cenie,
  • bez alkoholu - działają one o wiele dłużej i nie ustępują swoim alkoholowym odpowiednikom pod względem skuteczności. Są również w pełni bezpieczne dla każdego typu powierzchni. 

Nasza hurtownia medyczna zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo istotna jest również dezynfekcja dużych powierzchni, dlatego też i w tej kategorii przygotowaliśmy bogatą ofertę. W naszym asortymencie znajdują się ponadto dozowniki do dezynfekcji. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktowania się z nami. 
 

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (24)
Dezynfekcja powierzchni i sprzętu medycznego
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: