Cewniki urologiczne 100% silikonowe

Figurujące w tej kategorii cewniki urologiczne to produkty medyczne najwyższej jakości. Oferowane przez nas urologiczne cewniki silikonowe 100% dostępne są w różnych rozmiarach – CH 12, 14, 16, 18, 20, 22 – i mogą być używane długoterminowo, nawet do 29 dni. Wykonane są one z najlepszej jakości odmiany silikonu. Dzięki przemyślanej konstrukcji i wykonaniu są one łatwe w aplikacji, co sprawia, że nie wywołują podrażnień ani bólu wśród pacjentów. Zakładanie cewnika zajmie kilka minut, a wykwalifikowani pracownicy odtąd nie będą musieli martwić się o sprawienie pacjentowi dyskomfortu. Oferowane w naszej hurtowni medycznej Mercant cewniki silikonowe to najwyższej jakości wyroby medyczne renomowanych producentów, takich jak Zarys. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Cewniki urologiczne

Dostępne w atrakcyjnej cenie, jednorazowe cewniki urologiczne 100% silikonowe nie wchodzą w reakcję z błoną śluzową, co przekłada się na komfort pacjenta. Cechują się one ponadto idealnie gładką powierzchnią, która nie doprowadza do gromadzenia się kryształków moczowych, a to zaś przekłada się na możliwość utrzymania cewnika na swoim miejscu przez dłuższy czas bez obawy o jego uszkodzenie. Ta doskonale opracowana budowa cewników urologicznych sprawia, że zdadzą one egzamin świetnie także w przypadku długotrwałego użytkowania, a zwłaszcza u pacjentów zmagających się z problemami układu moczowego. Zakładanie cewnika oraz jego późniejsze usunięcie nie powinno przysporzyć trudności nawet mniej doświadczonym specjalistom. Oferujemy bowiem cewnik urologiczny w kilku rozmiarach – CH 6, 8, 12, 18, 20 i 22, dzięki czemu można dopasować rozmiar względem własnych potrzeb.

Cewniki silikonowe 

Hurtownia medyczna Mercant oferuje w konkurencyjnej cenie urologiczne cewniki silikonowe 100%, które:

  • posiadają dwa boczne otwory, mające delikatnie wyoblone krawędzie,
  • mają specjalny balon, który dostępny jest w kilku rozmiarach. Jest on odporny na rozerwania,
  • wyposażone zostały w plastikową zastawkę, zapewniającą szczelność balonu.

Cewniki urologiczne dostępne w naszej hurtowni online dedykowane są w szczególności wykwalifikowanemu personelowi medycznemu, a także pracownikom w placówkach opiekuńczych. Szeroki wybór rozwiązań w atrakcyjnej cenie z pewnością przypadnie do gustu naszym klientom. Cewniki silikonowe można zamówić w kilku wariantach i tym sposobem zaopatrzyć każdą placówkę w najwyższej jakości akcesoria urologiczne, które stanowią podstawowy element wyposażenia.

Cewniki 

Sprzedawane przez hurtownię online Mercant urologiczne cewniki jednorazowe są sterylne (poddawane są one sterylizacji tlenkiem etylenu), będąc jednocześnie gwarancją komfortu użytkowania i 100% bezpieczeństwa. Są ponadto odpowiednio zabezpieczane, dzięki czemu nie będziecie musieli martwić się o czystość w miejscu pracy oraz ryzyko wystąpienia zakażenia. Nasze cewniki urologiczne z dodatkową zatyczką znajdują się w podwójnym opakowaniu. Oprócz nich w naszym asortymencie znajduje się również sprzęt urologiczny, a w tym worki na mocz, żele znieczulające do cewnikowania, a także innego typu cewniki urologiczne, w tym cewnik Foleya.

Cena
Pokaż wyniki (8)
Cewniki urologiczne 100% silikonowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: