Cewniki urologiczne 100% silikonowe

Figurujące w tej kategorii cewniki to produkty medyczne najwyższej jakości. Oferowane przez nas urologiczne cewniki silikonowe 100% dostępne są w różnych rozmiarach - CH 12, 14, 16, 18, 20, 22 - i mogą być używane nawet do 29 dni. Wykonane są one z najlepszej jakości odmiany silikonu. Dzięki przemyślanej konstrukcji i wykonaniu są one łatwe w aplikacji.

Wysokiej jakości cewniki urologiczne

Dostępne w atrakcyjnej cenie, jednorazowe cewniki urologiczne 100% silikonowe nie wchodzą w reakcję z błoną śluzową, co przekłada się na komfort pacjenta. Cechują się one ponadto idealnie gładką powierzchnią, która nie doprowadza do gromadzenia się kryształków moczowych. Hurtownia medyczna Mercant oferuje w konkurencyjnej cenie urologiczne cewniki silikonowe 100%, które:

  • posiadają dwa boczne otwory, mające delikatnie wyoblone krawędzie,
  • mają specjalny balon, który dostępny jest w kilku rozmiarach. Jest on odporny na rozerwania,
  • wyposażone zostały w plastikową zastawkę, zapewniającą szczelność balonu.

Sprzedawane przez hurtownię Mercant urologiczne cewniki jednorazowe są sterylne (poddawane są one sterylizacji tlenkiem etylenu). Są ponadto odpowiednio zabezpieczane. Znajdują się one w podwójnym opakowaniu. Oprócz nich w naszym asortymencie znajduje się również sprzęt urologiczny, a w tym worki na mocz, żele znieczulające do cewnikowania, a także innego typu cewniki urologiczne.

Cena

Pokaż wyniki (6)
Cewniki urologiczne 100% silikonowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: