Papiery do videopirintera

Wysokiej jakości papier do USG pozwoli na wydruk wyników badań. Aby uzyskane w ten sposób zdjęcie było czytelne i wyraźne, konieczne jest nie tylko profesjonalny sprzęt, ale i papier. Znajdziesz go w naszym bogatym asortymencie artykułów medycznych. Sprawdź dostępne rodzaje papieru do videoprintera i zamów już teraz!

Papier do videoprintera dla każdego gabinetu ginekologicznego

Stały rozwój technologii jest obecny również w medycynie. Używane aktualnie nowoczesne drukarki umożliwiają otrzymanie wysokiej jakości zdjęć z ultrasonografii. Profesjonalny papier do videoprintera gwarantuje czytelny i odporny na zniszczenia wydruk. Nasza hurtownia medyczna oferuje różnego jego rodzaje, dostosowane do drukarek danych firm. Znajdziesz tutaj między innymi:

  • papier do USG Sony,
  • papier do USG Mitsubishi.

Odpowiednio dopasowany do najczęściej wykorzystywanych modeli, sprawdzi się w każdym gabinecie ginekologicznym. Warto pamiętać, że do przeprowadzenia badania ultrasonograficznego konieczne są także sprawdzone żele do USG

Profesjonalne wyposażenie gabinetów i szpitali – hurtownia Mercant

Dostępne w naszej hurtowni artykuły medyczne doskonale sprawdzą się jako wyposażenie gabinetów lekarskich, szpitali, czy salonów kosmetycznych. Znajdziesz tutaj nie tylko papier do USG, ale i profesjonalne środki do dezynfekcji, akcesoria do sterylizacji, wielu badań, czy zabiegów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i składania zamówień!

Cena
Pokaż wyniki (12)
Papiery do videopirintera
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: