Dafilon - niewchłanialny monofilament

Jako profesjonalna hurtownia medyczna Mercant oferujemy naszym klientom wysokiej jakości niewchłanialne nici chirurgiczne. O ich niezawodności utwierdzają poważani i rozpoznawalni producenci, którzy zajmują się ich wytwarzaniem. Zadbaliśmy o to, aby nici Dafilon dostępne były w wielu odsłonach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni wariant produktu. 

Nici chirurgiczne Dafilon - przeznaczenie 

Dzięki swoim właściwościom nici chirurgiczne rozpuszczalne są odpowiednie do:

  • szycia skóry,
  • stosowania w mikrochirurgii,
  • użytku w chirurgii okulistycznej, 
  • zastosowania zarówno w chirurgii plastycznej, jak i rekonstrukcyjnej. 

Nici Dafilon - charakterystyka produktu

Nici chirurgiczne niewchłanialne Dafilon mają szerokie zastosowanie, co zawdzięczają swoim właściwościom. Przede wszystkim cechują się one:

  • dużą giętkością - dzięki temu chirurg jest w stanie przeprowadzić precyzyjne szycie oraz z łatwością pozycjonować węzły, 
  • gładką powierzchnią - za jej sprawą nici chirurgiczne Dafilon, przechodząc przez tkankę, nie wywołują jej traumatyzacji, 
  • zgodnością tkankową. 

Nici chirurgiczne niewchłanialne nie stanowią jedynego produktu, który ma do zaoferowania nasza hurtownia medyczna Mercant. Wśród asortymentu znaleźć można ponadto różnego typu narzędzia chirurgiczne, posegregowane w następujących kategoriach: okulistyka, haki chirurgiczne, chirurgia ogólna oraz laryngologia. Sygnowane są one logiem znanych i rozpoznawalnych producentów, co jest potwierdzeniem ich wysokiej jakości. 

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie nici chirurgicznych niewchłanialnych i nie tylko zachęcamy do kontaktowania się z nami. Niezbędne dane kontaktowe umieściliśmy na stronie. Wykorzystując nasze doświadczenie udzielimy wszystkim klientom wyczerpującej i rzetelnej odpowiedzi na każde zapytanie, rozwiewając tym samym wszelkie wątpliwości. 

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (24)
Dafilon - niewchłanialny monofilament
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: