Medycyna ratunkowa i taktyczna

Nasza hurtownia zaopatrzenia medycznego Mercant na każdym kroku dokłada wszelkich starań, by klienci mogli bez większych trudności znaleźć interesujące rozwiązanie i tak też stało się tym razem. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na specjalistyczne akcesoria z zakresu medycyny ratunkowej i taktycznej postanowiliśmy wzbogacić nasz dotychczasowy asortyment i wprowadzić drobne zmiany. Od niedawna możesz zatem zamówić sprzęt ratowniczy o charakterze taktycznym, który łączy w sobie wszystko to, co najlepsze. Cechuje go nie tylko doskonałe wykonanie, lecz także sterylność oraz łatwość użycia. Oferujemy wysokiej jakości ustnik do sztucznego oddychania, opatrunek indywidualny typu W, maski silikonowe, chusty trójkątne bawełniane, resuscytator silikonowy z maską, zimny okład żelowy, sztuczny lód oraz taktyczne opaski uciskowe. Szeroki wybór rozwiązań to nie jedyne, co wyróżnia nas na rynku. Nieustannie staramy się rozwijać dla naszych klientów, przez co mogą oni bez problemu zaopatrzyć każdą placówkę medyczną oraz domową apteczkę pierwszej pomocy w profesjonalny sprzęt ratunkowy i taktyczny. Wybierz idealny produkt z tej kategorii i zamów go jeszcze dziś. Postaramy się dostarczyć Twoje zamówienie w przeciągu kilku dni. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. W ofercie znajdziesz szereg specjalistycznych rozwiązań, takich jak maska do sztucznego oddychania czy igła do odrobaczania.

Opatrunki wodoodporne

Specjalistyczne opatrunki wodoodporne stanowią podstawowy element wyposażenia każdego oddziału szpitalnego i ratunkowego. Zostały one wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, co świadczy o ich wyjątkowości. Są to wyroby medyczne jednorazowe, które zostały wcześniej poddane procesowi sterylizacji, dzięki czemu są gotowe do użycia tuż po wyjęciu z opakowania. W niniejszej kategorii znajdziesz opatrunek indywidualny wodoszczelny typu W, który składa się z dwóch tamponów chłonnych oraz nieelastycznego bandaża z wiskozy. Opatrunek indywidualny służy przede wszystkim do opatrywania ran bojowych oraz postrzałowych na wylot. Ta doskonale opracowana konstrukcja zapewnia 100% wodoszczelność. Dodatkowo został on zapakowany w specjalny papier z widoczną nitką, która umożliwia szybkie i sprawne rozpakowanie. Wodoszczelny opatrunek indywidualny W jest pakowany pojedynczo. Złóż zamówienie już teraz i zobacz, dlaczego opatrunki specjalistyczne dostępne u nas to doskonały wybór. Oferujemy tutaj szereg najwyższej klasy produktów, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej.

Opatrunek pyłoszczelny

Medycyna taktyczna i ratunkowa wymaga stosowania specjalistycznych rozwiązań, które producenci dostosowali do różnego rodzaju warunków. W hurtowni medycznej online Mercant dołożyliśmy natomiast wszelkich starań, by dostarczyć naszym klientom profesjonalne wyroby medyczne. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą i do złożenia zamówienia na opatrunek pyłoszczelny. Jest to opatrunek indywidualny typu A renomowanego producenta na polskim rynku, który umożliwia dopasowanie położenia tamponu względem potrzeb oraz opatrywanie ran bojowych i postrzałowych. Został wcześniej poddany sterylizacji parą wodną, przez co może zostać użyty od razu. Opatrunek indywidualny A jest wyrobem medycznym pyłoszczelnym, a także posiada niezbędne certyfikaty. Wyprodukowany został zgodnie z aktualnie obowiązującymi standardami europejskimi. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości w trakcie składania zamówienia, napisz lub zadzwoń do nas.

Cena
Pokaż wyniki (48)
Medycyna ratunkowa i taktyczna
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: