Rękawice chirurgiczne

Widniejące w tej kategorii rękawiczki chirurgiczne przeznaczone są do profesjonalnego użytkowania. Wykonane z najwyższej jakości materiałów gwarantują wysoki poziom komfortu, uwzględniając przy tym bezpieczeństwo personelu medycznego oraz pacjentów. Rozmiary rękawic chirurgicznych, które można znaleźć tuż przy każdym produkcie, umożliwiają dobór konkretnego rozwiązania względem indywidualnych potrzeb, dzięki czemu możesz zamówić rozmiar odpowiedni dla swoich pracowników. Jałowe rękawiczki chirurgiczne powinny dokładnie przylegać do dłoni, nie powodując tym samym dyskomfortu i nie ograniczając precyzyjnych ruchów.

Rozmiary rękawic chirurgicznych dostępne w hurtowni medycznej Mercant – S, M, L, XL. Przed wyborem konkretnego wyrobu medycznego należy upewnić się, czy w koszyku znajduje się dobry rozmiar. Odpowiednio dopasowane rękawice chirurgiczne sterylne mają za zadanie zabezpieczyć dłonie przed kontaktem z materiałem zakaźnym w trakcie operacji, a także inwazyjnych zabiegów. Dodatkowo niwelują one ryzyko zakażenia groźnymi wirusami i bakteriami.

Rękawice chirurgiczne jałowe 

Jako hurtownia medyczna Mercant oferujemy jednorazowe rękawice chirurgiczne sterylne wykonane z gumy lateksowej – dostępne w wersji pudrowej oraz bezpudrowej. Mają one anatomiczny kształt, dzięki czemu idealnie przylegają do dłoni, co sprawia, iż są komfortowe w użytkowaniu. W zależności od rozmiaru ich długość może się wahać od 270 do 285 milimetrów. Dla gwarancji lepszego użytkowania rękawice chirurgiczne neoprenowe mogą posiadać ponadto teksturowaną nawierzchnię na końcach palców dla lepszej chwytności i precyzji ruchów

Znajdujące się w tej kategorii rękawiczki jednorazowe chirurgiczne sprzedawane są w zbiorczych opakowaniach po 40 lub 50 par. Dostępne są one ponadto w wielu rozmiarach, licząc od numeracji 6.0 aż do 8.5. Należy również podkreślić, że oferowane przez naszą hurtownię rękawice chirurgiczne sterylne posiadają wysoki współczynnik przenikania AQL, utrzymujący się na poziomie 0,65.

Rękawice chirurgiczne długie 

W ofercie hurtowni online Mercant można zamówić także rękawice chirurgiczne długie, które zapewniają jeszcze większą ochronę przed materiałem zakaźnym aniżeli ich klasyczne odpowiedniki. Dostępne są w kilku wariantach, co niewątpliwie ułatwi podjęcie decyzji. Rękawice chirurgiczne długie łatwo nakładają się na rękę, tym samym są dobrze tolerowane przez skórę. Długi mankiet oraz zwiększona trwałość to coś, co je wyróżnia.

Rękawice chirurgiczne sterylne , w zależności od rodzaju i zapotrzebowania, można podzielić na:

  • rękawiczki sterylne bezpudrowe – w przeciwieństwie do swoich pudrowanych odpowiedników sterylne rękawiczki bezpudrowe nie pozostawiają śladu na dłoniach oraz nie zatykają porów skóry, co może prowadzić do zmian alergicznych na dłoniach. Dzięki nowym technologiom i powleczeniu polimerem równie szybko i łatwo się je zakłada,
  • rękawiczki sterylne pudrowe – w ich wnętrzu znajduje się specjalny puder, dzięki któremu łatwiej jest je założyć oraz ściągnąć. Tego typu jałowe rękawice chirurgiczne nie przyklejają się również do dłoni i nie doprowadzają do jej przepocenia, co przekłada się na komfort ich noszenia. 

Wszystkie widniejące w tej kategorii jałowe rękawiczki chirurgiczne spełniają ponadto najnowsze standardy oraz normy europejskie, co niepodważalnie jest gwarancją ich wysokiej jakości. W przypadku ewentualnych pytań, wynikłych podczas składania zamówienia, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie pomożemy przy wyborze optymalnego rozwiązania. Oferowane u nas jednorazowe rękawiczki chirurgiczne to gwarancja najwyższej jakości oraz doskonałego wykonania.

Profesjonalna hurtownia medyczna Mercant ma również w swojej ofercie diagnostyczne rękawiczki lateksowe, które są uniwersalne, a jednocześnie stanowią podstawowy element wyposażenia każdej placówki medycznej.

Cena
Pokaż wyniki (63)
Rękawice chirurgiczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: