Rękawice chirurgiczne

Rękawice sterylne chirurgiczne

Widniejące w tej kategorii rękawiczki chirurgiczne przeznaczone są do profesjonalnego użytkowania. Dzięki wielu dostępnym rozmiarom można dobrać ich rozmiar do potrzeb swojego personelu. Jałowe rękawiczki chirurgiczne powinny dokładnie przylegać do dłoni, nie powodują tym samym dyskomfortu i nie ograniczają precyzyjnych ruchów. 

Sterylne rękawiczki chirurgiczne 

Jako hurtownia medyczna Mercant oferujemy jednorazowe, jałowe rękawice chirurgiczne wykonane z gumy lateksowej - dostępne w wersji pudrowej oraz bezpudrowej. Mają one anatomiczny kształt, dzięki czemu idealnie przylegają do dłoni. W zależności od rozmiaru ich długość może się wahać od 270 do 285 milimetrów. Dla gwarancji lepszego użytkowania jałowe rękawiczki chirurgiczne mogą posiadać ponadto teksturowaną nawierzchnię na końcach palców dla lepszej chwytności. 

Znajdujące się w tej kategorii rękawiczki jednorazowe chirurgiczne sprzedawane są w zbiorczych opakowaniach po 40 lub 50 par. Dostępne są one ponadto w wielu rozmiarach, licząc od numeracji 6.0 aż do 8.5. Należy również podkreślić, że oferowane przez naszą hurtownię chirurgiczne rękawice sterylne posiadają wysoki współczynnik przenikania AQL, utrzymujący się na poziomie 0,65. 

Pudrowe i bezpudrowe rękawice chirurgiczne

Sterylne rękawiczki chirurgiczne, w zależności od rodzaju i zapotrzebowania, można podzielić na:

  • rękawiczki sterylne bezpudrowe - w przeciwieństwie do swoich pudrowanych odpowiedników sterylne rękawiczki bezpudrowe nie pozostawiają śladu na dłoniach oraz nie zatykają porów skóry, co może prowadzić do zmian alergicznych na dłoniach. Dzięki nowym technologiom i powleczeniu polimerem równie szybko i łatwo się je zakłada,
  • rękawiczki sterylne pudrowe - w ich wnętrzu znajduje się specjalny puder, dzięki któremu łatwiej jest je założyć oraz ściągnąć. Tego typu jałowe rękawice chirurgiczne nie przyklejają się również do dłoni i nie doprowadzają do jej przepocenia, co przekłada się na komfort ich noszenia. 

Wszystkie widniejące w tej kategorii jałowe rękawiczki chirurgiczne spełniają ponadto najnowsze standardy oraz normy europejskie, co niepodważalnie jest gwarancją ich wysokiej jakości. W przypadku ewentualnych pytań, wynikłych podczas składania zamówienia, zachęcamy do skontaktowania się z nami. 

Profesjonalna hurtownia medyczna Mercant ma również w swojej ofercie diagnostyczne rękawiczki lateksowe, które są uniwersalne.

Cena

Pokaż wyniki (18)
Rękawice chirurgiczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: