Strzykawki do pomp infuzyjnych

Sprzedawane przez internetową hurtownię medyczną Mercant strzykawki do pomp infuzyjnych są przeznaczone do podawania leków, a co za tym idzie, stanowią podstawowy element wyposażenia każdej placówki medycznej. Dostępna tutaj strzykawka do pomp infuzyjnych to trzyczęściowy produkt, który cechuje się doskonałym wykonaniem i wysoką precyzją. Dzięki widocznej na narzędziu skali, podanie leków stanie się jeszcze łatwiejsze. Tego typu strzykawki do pomp infuzyjnych zostały jednak dobrze zabezpieczone, tym samym są ułożone oddzielnie w opakowaniach typu blister pack. Strzykawka do pomp infuzyjnych jest dostępna w wariancie 50 ml.

Strzykawki do pomp infuzyjnych – czym się wyróżniają? 

Strzykawki do pomp infuzyjnych są przeźroczyste i posiadają czytelną skalę, co sprawia, iż podawanie leków przestanie sprawiać jakiekolwiek trudności nawet mniej doświadczonym specjalistom. Strzykawka do pompy infuzyjnej 50 ml została zakończona stożkiem typu luer lock, dzięki któremu stabilnie da się ją połączyć z drenem lub igłą. W asortymencie Mercant znajdziesz strzykawki do pomp infuzyjnych w kilku wariantach kolorystycznych, które powinny znaleźć się w gabinetach lekarskich, szpitalach i na oddziałach ratunkowych. Ponadto strzykawki do pomp infuzyjnych:

  • są wyjałowione, 
  • posiadają wewnątrz cylindra gumową uszczelkę, dzięki której tłok przesuwa się jednostajnie, 
  • mogą być przezroczyste lub być wybarwione na odcień bursztynowy, 
  • składają się z trzech podstawowych elementów wykonanych z tworzywa sztucznego: cylindra, tłoku oraz specjalnej uszczelki, 
  • spełniają wymagania normy ISO 594-2.

Strzykawka do pompy infuzyjnej 50 ml

Widniejące w zaprezentowanym asortymencie jednorazowe strzykawki do pomp infuzyjnych wyprodukowane zostały przez cenionych producentów, którzy od lat prężnie funkcjonują na polskim rynku. Wśród nich należy wyróżnić markę Omnifix, B.Braun, Janpol, a także Margomed. My również dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli w 100% zadowoleni ze złożonego zamówienia!

Hurtownia medyczna Mercant, oprócz strzykawki do pompy infuzyjnej, sprzedaje również strzykawki jednorazowe o średniej objętości. Postaramy się, by złożone przez Ciebie zamówienie już niebawem dotarło do placówki medycznej.

Cena
Pokaż wyniki (3)
Strzykawki do pomp infuzyjnych
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: