Foliowe ochraniacze na obuwie – klapki szpitalne

Ochraniacze na obuwie foliowe i włókninowe, klapeczki gabinetowe

Klapki szpitalne stanowią nieodłączny element odzieży ochronnej w placówkach medycznych. Wraz z jednorazowymi ochraniaczami na buty pomagają one zachować wymaganą czystość w pomieszczeniach. Jako hurtownia medyczna oferujemy je w przystępnej cenie. 

Ochraniacze na obuwie – jednorazowe 

Hurtownia medyczna Mercant to miejsce, w którym można nabyć kapcie do szpitala oraz ochraniacze na obuwie jednorazowe w przystępnej cenie. Produkty te dostarczane są w kartonach, w których mieści się nawet do 50 par kapci szpitalnych. 

Jako hurtownia medyczna oferujemy klapki szpitalne oraz ochraniacze na obuwie w szpitalach . Wśród produktów z tej kategorii znajdziesz u nas:

  • jednorazowe kapcie do szpitala z włókniny (białe lub zielone) – ich rozmiar jest uniwersalny. Ponadto nie zsuwają się one ze stopy, zakrywają palce, a po zdjęciu są łatwe w utylizacji, 
  • włókninowe ochraniacze na obuwie jednorazowe,
  • foliowe ochraniacze na obuwie – w szybki i łatwy sposób można je założyć na każdy typ obuwia. Dzięki specjalnej gumce tego typu buty foliowe nie zsuwają się i pozwalają zachować czystość na sali.

Klapki szpitalne

Ochronne buty foliowe, a także klapki szpitalne to artykuły medyczne, z których korzysta zarówno personel, pacjenci, jak i odwiedzające ich rodziny. Warto zatem zakupić je w większych ilościach, gdyż foliowe ochraniacze na obuwie jednorazowe szybko się zużywają. 

Poza klapkami szpitalnymi oraz foliowymi ochraniaczami na buty oferujemy również fartuchy, a także maski. Odzież medyczna, znajdująca się w naszym asortymencie, dostępna jest w wielu rozmiarach, dzięki czemu można ją dobrać do potrzeb personelu. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Cena
Pokaż wyniki (8)
Ochraniacze na obuwie, klapeczki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: