Rękawice bezpudrowe

Rękawice chirurgiczne bezpudrowe

Sprzedawane przez nas rękawiczki sterylne bezpudrowe spełniają najnowsze standardy, obowiązujące zarówno na terenie Polski, jak i Europy. Wykonane są one z lateksu, który w zależności od modelu sterylnych rękawic bezpudrowych, pozyskiwany jest z naturalnej gumy, a także syntetyzowanego polizoprenu. 

Sterylne rękawiczki bezpudrowe 

Widniejące w tej kategorii rękawiczki jałowe bezpudrowe przeznaczone są do profesjonalnego stosowania w klinikach, przychodniach, jak i szpitalach. Mają one wysoki współczynnik przenikania AQL oraz cechują się anatomicznym kształtem. Oznacza to, że idealnie przylegają do skóry oraz nie ograniczają swobody ruchu. Dzięki specjalnej powierzchni rękawiczki chirurgiczne bezpudrowe mają dobrą chwytność, zachowaną zarówno przy przedmiotach suchych, jak i mokrych. 

Jako hurtownia medyczna sprzedajemy jałowe, chirurgiczne rękawice bezpudrowe w wielu rozmiarach, aby jeszcze lepiej dopasować je do oczekiwań oraz wymagań personelu. Dzięki nowoczesnej technologii, a także powleczeniu polimerem, bardzo łatwo i szybko się je ściąga oraz zakłada. Dużo osób docenia je również za to, że:

  • nie pozostawiają zabrudzeń na dłoniach, a także są przyjazne dla skóry,
  • nie posiadają pudru, który mógłby zatykać pory i tym samym prowadzić do zmian alergicznych, 
  • są bardzo wytrzymałe,
  • nawet przy wysokim współczynniku AQL są ją druga skóra. Dzięki temu użytkownik, mając je na dłoniach, jest w stanie wyczuć fakturę trzymanego przyrządu. 

Znajdujące się w naszym asortymencie rękawiczki chirurgiczne sprzedawane są w zbiorowych opakowaniach. Oprócz sterylnych, bezpudrowych rękawiczek jałowych oferujemy także rękawice sterylne pudrowe. W przypadku ewentualnych pytań, które pojawiły się podczas składania zamówienia, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Cena

Pokaż wyniki (13)
Rękawice bezpudrowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: