Rękawice bezpudrowe

Rękawice chirurgiczne bezpudrowe

Sprzedawane przez nas rękawice sterylne bezpudrowe spełniają najnowsze standardy, obowiązujące zarówno na terenie Polski, jak i Europy. Wykonane są one z wysokiej jakości lateksu, który w zależności od modelu sterylnych rękawic bezpudrowych, pozyskiwany jest z naturalnej gumy, a także syntetycznego poliizoprenu. Szczegóły dotyczące materiału ich wykonania można znaleźć tuż przy każdym produkcie. W razie dodatkowych pytań prosimy natomiast o kontakt. Ochronne rękawice lateksowe dostępne są w naszej hurtowni medycznej Mercant w kilku wariantach, a także rozmiarach, dzięki czemu można dopasować wybrane rękawice sterylne względem potrzeb pracowników. Sterylne rękawice powinny zostać dobrze dopasowane tak, aby odpowiednio przylegały do skóry i nie ograniczały ruchów. Widoczne w tej kategorii jednorazowe rękawiczki jałowe to wyroby renomowanych producentów, takich jak. B. Braun, co świadczy o ich znakomitym wykonaniu. Są bardzo przyjemne i wygodne w użytkowaniu, nie ograniczają ruchów i czucia w palcach.

Rękawice bezpudrowe lateksowe 

Widniejące w tej kategorii sterylne rękawice bezpudrowe przeznaczone są do profesjonalnego stosowania zarówno w klinikach, przychodniach, jak i szpitalach. Mają one wysoki współczynnik przenikania AQL oraz cechują się anatomicznym kształtem. Oznacza to, że idealnie przylegają do skóry oraz nie ograniczają swobody ruchu. Dzięki specjalnej powierzchni jednorazowe rękawiczki chirurgiczne bezpudrowe mają dobrą chwytność, zachowaną zarówno przy przedmiotach suchych, jak i mokrych. Mogą być stosowane w trakcie codziennych procedur medycznych oraz inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Sterylne rękawice gwarantują 100% higienę w miejscu pracy oraz bezpieczeństwo dla życia i zdrowia wszystkich pacjentów. Przed założeniem wybranych rękawiczek należy uprzednio umyć i zdezynfekować dłonie z pomocą specjalistycznych preparatów. Wysokiej jakości płyn do dezynfekcji rąk i skóry można znaleźć również w naszej hurtowni online.

Rękawice lateksowe

Jako hurtownia medyczna sprzedajemy sterylne rękawice bezpudrowe w wielu rozmiarach, aby jeszcze lepiej dopasować je do oczekiwań oraz wymagań personelu medycznego. Rozmiary rękawic bezpudrowych są dostępne w opisie produktów. Dzięki nowoczesnej technologii, a także powleczeniu polimerem, bardzo łatwo i szybko się je ściąga oraz zakłada. Dużo osób docenia je również za to, że:

  • nie pozostawiają zabrudzeń na dłoniach, a także są przyjazne dla skóry,
  • nie posiadają pudru, który mógłby zatykać pory i tym samym prowadzić do zmian alergicznych, 
  • są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • nawet przy wysokim współczynniku AQL są jak druga skóra. Dzięki temu użytkownik, mając je na dłoniach, jest w stanie wyczuć fakturę trzymanego przyrządu. 

Znajdujące się w naszym asortymencie rękawiczki chirurgiczne jednorazowe sprzedawane są w zbiorowych opakowaniach. Oprócz sterylnych, bezpudrowych rękawiczek jałowych oferujemy także rękawice sterylne pudrowane w kilku wersjach. W przypadku ewentualnych pytań, które pojawiły się podczas składania zamówienia, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania, dzięki czemu będziesz mógł zaopatrzyć każdą placówkę medyczną w najwyższej jakości ochronne rękawice lateksowe, które skutecznie zabezpieczą dłonie przed kontaktem z materiałem zakaźnym, niwelując jednocześnie ryzyko zakażenia wirusami i bakteriami.

Cena
Pokaż wyniki (36)
Rękawice bezpudrowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: