Worki na mocz cewnikowe, zatyczki do cewników

Hurtownia medyczna Mercant oferuje w tej kategorii worek na mocz dla pacjentów, którzy ze względów zdrowotnych mają założone cewniki. Widniejące w ofercie worki na mocz są dostępne w kilku wariantach. W zależności od potrzeb pacjenta możesz wybrać worek na mocz o różnej pojemności z wbudowaną specjalną zastawką antyzwrotną. Dzięki dodatkowej miarce (skala co 100ml) można z łatwością monitorować pojawiający się w nim mocz. Odpowiednio dopasowany worek na mocz przeznaczony jest dla wszystkich pacjentów z problemami urologicznymi. Oferujemy zarówno worek na mocz dla dorosłych, jak i worek na mocz dla niemowląt.

Jak nosić worek na mocz?

Worek na mocz dla dorosłych ze spustem i zaworem T ma doskonale przemyślaną konstrukcję, dzięki czemu łatwo się go zakłada. Dostępny w Mercant worek na mocz jest w pełni sterylny i wykonany z materiału PCV, nie posiada również w swoim składzie lateksu. Ponadto worki do cewnika na mocz:

  • posiadają wzmocnione otwory na wieszak,
  • mają przezroczystą ściankę, ułatwiającą wizualizację moczu,
  • wyposażone są w dren, który cechują się dużą odpornością na skręcanie, a także jest uniwersalny łącznikiem.

Jak nosić worek na mocz? Worek na mocz dostępny właśnie u nas został zaprojektowany tak, aby nie sprawiać dyskomfortu pacjentowi. Co istotne, pacjent powinien na bieżąco kontrolować umocowanie cewnika oraz zabarwienie moczu znajdującego się w worku. W każdym produkcie znajdują się specjalne zawory. Dodatkowo warto zamówić specjalne wieszaki do worków na mocz, które minimalizują ryzyko załamania drenu. Wówczas dotychczasowy problem, jak przymocować worek na mocz, zniknie już raz na zawsze.

Wymiana worka na mocz

Worek na mocz mocowany na nodze oraz z systemem zamkniętym jest bezpieczny dla pacjentów i stanowi podstawowe wyposażenie obiektów medycznych. Oprócz jednodniowych worków do zbiórki moczu w hurtowni Mercant można również nabyć profesjonalny sprzęt urologiczny, a w tym:

Wykonany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów worek na mocz zapewni pacjentowi najwyższy poziom komfortu, a wymiana worka na mocz przestanie sprawiać jakiekolwiek trudności.

Worki na mocz – rodzaje

Oferowany przez nas worek na mocz to produkt renomowanego producenta, który jest gwarancją wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Jest sterylny i bardzo pojemny, tym samym pacjenci nie będą musieli obawiać się o wystąpienie zakażenia.

Worek na mocz – rodzaje dostępne u nas: uniwersalny worek na mocz 2000ml z zaworem T. Może być stosowany u dorosłych oraz niemowląt. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Mercant.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (5)
Worki na mocz, zatyczki cewnikowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: