Igły specjalistyczne

Igły specjalistyczne, które oferuje nasza hurtownia medyczna Mercant, to produkty wykorzystywane podczas zabiegów czy też czynności medycznych. Specjalne igły medyczne, w tym igły do portów czy igły do przemywań, umożliwiają bezpieczne i w pełni skuteczne przeprowadzenie procedury, uwzględniając przy tym wygodę użytkowania, a także komfort wszystkich pacjentów. Wykonane z najwyższej jakości materiałów są produktami jednorazowymi, sterylizowanymi tlenkiem etylenu, dzięki czemu specjalne igły medyczne są gotowe do użycia tuż po wyjęciu ich z opakowania. Wśród produktów z tej kategorii nie zabrakło specjalistycznych igieł od producenta: B.Braun czy też Medical, którzy cieszą się ogromnym zaufaniem na rynku. Renomowani producenci na każdym kroku tworzą specjalistyczne rozwiązania, które mogą zostać wykorzystane w placówkach medycznych. W tej kategorii można znaleźć igły stworzone z myślą o specjalnych potrzebach, takich jak: zakładanie portu naczyniowego, podawanie leków i żywienia, pobieranie krwi i płynów ustrojowych, wykonywanie nakłuć lędźwiowych czy wstrzykiwanie insuliny. Niezbędne do wykonywania procedur medycznych igły specjalistyczne są dostępne u nas w kilku wariantach. Specyfikację, rozmiar bądź ich przeznaczenie znajdziesz tuż pod zdjęciem każdego produktu. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt.

Igły do zabiegów specjalistycznych 

Jako hurtownia medyczna Mercant dbamy o duże zróżnicowanie naszego asortymentu, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości oraz atrakcyjnej ceny, o czym być może miałeś już okazję się przekonać. Oferowane w tej kategorii specjalne igły medyczne stanowią podstawowy element wyposażenia każdej placówki medycznej i stąd też rozszerzyliśmy nasz asortyment. Wśród igieł specjalistycznych w naszej ofercie znajdują się:

  • igły do nakłuć lędźwiowych,
  • igły do pobierania leków, 
  • tępe igły do przemywań,
  • igły do pobierania leków, 
  • igły z prowadnicą, 
  • igły podpajęczynówkowe do znieczuleń,
  • igły do znieczuleń, np. zewnątrzoponowych i nie tylko.

Szczegółowy opis produktów dostępny jest po wejściu w konkretny wyrób medyczny. Oferowane w hurtowni online Mercant specjalne igły medyczne znajdziesz w kilku rozmiarach i wariantach, dzięki czemu będziesz mógł dopasować złożone zamówienie względem indywidualnych potrzeb. Dodatkowo cechują się one wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, tym samym są w pełni bezpieczne dla zdrowia pacjentów.

Specjalne igły

W przypadku ewentualnych pytań, podczas składania zamówienia na igły specjalistyczne do nakłuć lędźwiowych bądź igły z prowadnicą, zachęcamy do kontaktowania się z nami. Nasi pracownicy szczegółowo odpowiedzą na każde zapytanie – niezbędne dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie. Z pomocą naszych specjalistów, już nie będziesz musiał zastanawiać się, co to igły specjalistyczne i czym kierować się przy ich wyborze. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na specjalne igły medyczne dedykowane w szczególności pracownikom ochrony zdrowia.

W hurtowni medycznej Mercant, oprócz specjalistycznych igieł, znaleźć można również produkty i akcesoria, które stanowią podstawowe wyposażenie obiektów medycznych. Zadbaliśmy o to, aby pochodziły one od rekomendowanych producentów. Wśród nich znajdują się oferowane w przystępnej cenie:

Cena
Pokaż wyniki (40)
Igły specjalistyczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: