Rękawice pudrowane

Rękawice sterylne pudrowane stanowią podstawowy element wyposażenia sali operacyjnej i gabinetu zabiegowego. Aby mogły spełniać one swoją rolę powinny być dostosowane do potrzeb personelu medycznego. Właśnie dlatego, jako profesjonalna hurtownia medyczna Mercant, oferujemy najwyższej jakości rękawice jednorazowe pudrowane w wielu rozmiarach oraz o wysokim współczynniku przenikania AQL, co świadczy o ich doskonałym wykonaniu. Oferowane w naszym asortymencie pudrowane rękawice wykazują niesamowitą odporność na uszkodzenia mechaniczne, tym samym idealnie dopasowują się do dłoni. Można zamówić je u nas w kilku wariantach, dzięki czemu wybór optymalnego rozwiązania nie powinien przysporzyć większych trudności. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania zamówień na nowe rękawice jednorazowe w wersji pudrowej.

Rękawice lateksowe pudrowane 

Profesjonalne, jałowe pudrowane rękawice mają anatomiczny kształt, by lepiej dopasowywać się do dłoni, a jednocześnie nie ograniczać ruchów i nie zmniejszać czucia w palcach. Dzięki nim lekarz może wykonywać precyzyjne, niczym skrępowane ruchy. W tej kategorii znajdują się pudrowane rękawice chirurgiczne w kilku rozmiarach, licząc od 6,0 do 8,5. Wyprodukowane zostały one również przez renomowanych producentów, którzy na przestrzeni lat zdobyli ogromne zaufanie w wielu punktach medycznych i właśnie dlatego pragniemy zaproponować je również wam. Do ich grona należy między innymi firma B.Braun, która już od lat dostarcza rękawiczki chirurgiczne jednorazowe Vasco do wielu placówek w Polsce. Oferowane u nas rękawice chirurgiczne pudrowane to podstawowy element wyposażenia każdej placówki medycznej i u was także nie może go zabraknąć.

Pudrowe, sterylne rękawiczki chirurgiczne wypełnione są specjalnym pudrem, którym jest najczęściej talk albo też skrobia kukurydziana. Dzięki niemu:

  • jałowe rękawice pudrowane bardzo szybko się zakłada oraz zdejmuje, 
  • pudrowane rękawiczki chirurgiczne nie kleją się do dłoni,
  • zapobiegają podrażnieniom skóry, 
  • są bardzo komfortowe nawet przez dłuższy czas użytkowania, 
  • dłonie po wyjęciu z rękawiczki pudrowej nie są przepocone. 

Znajdujący się wewnątrz puder skutecznie absorbuje pot, nie powodując jednocześnie reakcji alergicznej. Pudrowane rękawice stanowią świetny wybór, zwłaszcza na użytek profesjonalny.

Rękawice jednorazowe – rozmiary dostępne w hurtowni online: od S do XL.

Rękawice sterylne

Sterylne rękawice chirurgiczne – w zależności od rozmiaru – mają różną długość, wahającą się między 270 a 285 milimetrami. W zależności od modelu mogą one również posiadać teksturowaną powierzchnię, dzięki której można mówić o lepszej chwytności i jeszcze wyższej precyzji ruchów. Wykwalifikowany personel medyczny może śmiało wykorzystać pudrowane rękawice w trakcie codziennych procedur bez obawy o komfort noszenia i ich trwałość.

Znajdujące się w tej kategorii chirurgiczne rękawice sterylne pudrowe spełniają najwyższe normy oraz standardy – zarówno polskie, jak i europejskie. Przed ich założeniem czy też zmianą, należy przestrzegać przyjętych środków ostrożności. Dłonie powinny być czyste, a także zdezynfekowane w prawidłowy sposób. 

W naszej hurtowni znajdziesz również rękawiczki sterylne bezpudrowe, a także profesjonalne preparaty do dezynfekcji rąk, które zostały wyprodukowane pod okiem renomowanych producentów.

Cena
Pokaż wyniki (27)
Rękawice pudrowane
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: