Rękawice pudrowane

Rękawice chirurgiczne pudrowane

Rękawice sterylne pudrowane stanowią podstawowy element wyposażenia sali operacyjnej i gabinetu zabiegowego. Aby mogły spełniać one swoją rolę powinny być dostosowane do potrzeb personelu. Właśnie dlatego, jako profesjonalna hurtownia medyczna, oferujemy rękawice chirurgiczne pudrowe w wielu rozmiarach oraz o wysokim współczynniku przenikania AQL. 

Profesjonalne rękawice sterylne, pudrowe 

Profesjonalne, jałowe rękawiczki pudrowe mają anatomiczny kształt, by lepiej dopasowywać się do dłoni. Dzięki nim lekarz może wykonywać precyzyjne, niczym skrępowane ruchy. W tej kategorii znajdują się pudrowe rękawice chirurgiczne w kilku rozmiarach, licząc od 6,0 do 8,5. Wyprodukowane zostały one również przez producentów, którzy na przestrzeni lat zdobyli ogromne zaufanie w wielu punktach medycznych. Do ich grona należy między innymi firma B.Braun, która już od lat dostarcza rękawiczki chirurgiczne Vasco do wielu placówek w Polsce. 

Pudrowe, sterylne rękawiczki chirurgiczne wypełnione są specjalnym pudrem, którym jest najczęściej talk albo też skrobia kukurydziana. Dzięki niemu:

  • jałowe rękawice pudrowe bardzo szybko się zakłada oraz zdejmuje, 
  • pudrowe rękawiczki chirurgiczne nie kleją się do dłoni,
  • zapobiegają podrażnieniom skóry, 
  • dłonie po wyjęciu z rękawiczki pudrowej nie są przepocone. 

Sterylne rękawiczki pudrowe - w zależności od rozmiaru - mają różną długość, wahającą się między 270 a 285 milimetrami. W zależności od modelu mogą one również posiadać teksturowaną powierzchnię, dzięki której można mówić o lepszej chwytności. 

Znajdujące się w tej kategorii chirurgiczne rękawice sterylne pudrowe spełniają najwyższe normy oraz standardy - zarówno polskie, jak i europejskie. Przed ich założeniem, czy też zmianą, należy przestrzegać przyjętych środków ostrożności. Dłonie powinny być czyste, a także zdezynfekowane. 

W naszej hurtowni znajdziesz również rękawiczki sterylne bezpudrowe.

Cena

Pokaż wyniki (5)
Rękawice pudrowane
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: