Materiały opatrunkowe

Hurtownia zaopatrzenia medycznego Mercant posiada wieloletnie doświadczenie w branży medycznej, co niewątpliwie przekłada się na jakość oferowanych tutaj rozwiązań. Jako że zadowolenie naszych klientów stanowi priorytet, postanowiliśmy ponownie wzbogacić dotychczasowy asortyment i wprowadzić drobne zmiany. Odtąd możesz złożyć zamówienie na wysokiej jakości materiały opatrunkowe, które powinny nie tylko znaleźć miejsce w każdej placówce ochrony zdrowia, lecz także w domowej apteczce pierwszej pomocy. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań najwyższej klasy, w tym paski do zamykania ran, gaza niejałowa, kompresy włókninowe, opatrunek osłaniający czy opaski dziane i elastyczne. Pełna specyfikacja dostępna jest po kliknięciu w dany produkt. Oferowane w hurtowni online Mercant materiały opatrunkowe to odpowiedź na Twoje najśmielsze oczekiwania i potrzeby. Stanowią najlepszy z możliwych wyborów, a wszystko to za sprawą renomowanych producentów, którzy stoją za ich doskonałym wykonaniem. Po dostępne właśnie tutaj opatrunki do apteczki możesz sięgnąć w przypadku drobnych skaleczeń i ran, a także w trakcie inwazyjnych procedur medycznych. Zamów kompresy sterylne i paski do zamykania ran już teraz. Postaramy się dostarczyć Twoje zamówienie w ciągu kilku dni, dzięki czemu będziesz mógł zaopatrzyć placówkę medyczną w specjalistyczne opatrunki.

Kompresy jałowe

Opatrunki do apteczki to absolutna konieczność i z tym nie możemy się nie zgodzić. Jako że na każdym kroku staramy się odpowiadać na prośby naszych klientów, tak też stało się i tym razem. Od niedawna możesz znaleźć u nas coś więcej aniżeli tylko opatrunek osłaniający czy paski do zamykania ran. Znajdziesz tutaj kompresy sterylne wyprodukowane ze specjalnej włókniny, które są dostępne w kilku rozmiarach. Co więcej, posiadamy je w wersji jałowej i niejałowej, co może mieć szczególne znaczenie w trakcie składania pierwszego zamówienia. Wysoka jakość wyrobów medycznych znajdujących się w niniejszej kategorii niewątpliwie ma wpływ na zadowolenie naszych stałych klientów. Kompresy włókninowe sterylne i niesterylne umożliwiają przeprowadzenie procedury medycznej, uwzględniając przy tym nie tylko wysoki poziom higieny w miejscu pracy, ale również komfort wszystkich pacjentów. Domowa apteczka pierwszej pomocy także powinna zostać wyposażona w kompresy włókninowe, które są stosowane od lat na polach operacyjnych i w gabinetach zabiegowych.

Opaski elastyczne

W ofercie hurtowni medycznej Mercant możesz znaleźć także opaski elastyczne oraz dziane, które dostępne są w kilku wersjach. Stanowią one podstawowy element wyposażenia placówek ochrony zdrowia oraz apteczek pierwszej pomocy. Opaska elastyczna została wykonana z najwyższej jakości materiałów, przez co cechuje się świetną odpornością na działanie czynników zewnętrznych oraz różnego rodzaju uszkodzenia. Została stworzona w celu podtrzymania opatrunku pierwotnego, a także unieruchomienia kończyny. Jakie opaski elastyczne zamówić? Znajdujące się w tej kategorii materiały opatrunkowe należy dopasować względem własnych potrzeb. Wybór jest spory, dzięki czemu nie powinno przysporzyć to większych trudności. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z asortymentem Mercant i do złożenia zamówienia na opaski dziane i elastyczne, kompresy sterylne czy paski do zamykania ran. Zamówienie dostarczymy do Ciebie tak szybko, jak to możliwe, a Ty jeszcze niejednokrotnie skorzystasz z naszej oferty. Gdyby natomiast pojawiły się jakieś pytania, prosimy o kontakt.

Cena
Pokaż wyniki (155)
Materiały opatrunkowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: