Artukuły higieniczne i środki czystkości

Artykuły higieniczne to produkty, bez których nie da się zadbać o należytą czystość. Dzięki nim niezależnie od tego, czy jest się w domu, czy też korzysta się z obiektów użyteczności publicznej, można dokładnie umyć oraz wytrzeć ręce. Środki higieniczne umieszczone w tej kategorii posiadają niezbędne certyfikaty.

Podstawowe artykuły higieniczne

Znajdujące się w hurtowni artykuły higieniczne to produkty uniwersalne. Kupując je w Mercant ma się pewność, że są to środki zgodne z obowiązującymi standardami - korzystać mogą zatem z nich szpitale, kliniki, ale i hotele, kurorty wypoczynkowe, czy też obiekty promujące kulturę. W tej kategorii znajdują się między innymi papiery i ręczniki higieniczne. Z ich pomocą z łatwością można wysuszyć dłonie. 

Artykuły higieniczne od Mercant różnią się od tych, które można nabyć w standardowych supermarketach. Przede wszystkim:
w hurtowni art higienicznych Mercant znajdują się środki produkowane przez godne zaufania firmy, takie  jak: Katrin,

  • większość artykułów higienicznych, a w tym ręczniki białe Katrin, czy też ręcznik ZZ 2W, można umieszczać w przeznaczonych do tego celu podajnikach,
  • wytwarzane są z najlepszych surowców. W ofercie można napotkać między innymi środki higieniczne, w składzie których znajduje się celuloza, 
  • nie kruszą się pod wpływem wody i nie pozostawiają na dłoniach resztek.

Wśród dostępnych w hurtowni artykułów higienicznych znajdują się także ręczniki papierowe najwyższej jakości, które posiadają certyfikaty takie jak:

  • EU Flower Eco Label,
  • Nordic Swan Eco Label.

Ponadto ręczniki białe Katrin Classic, jako profesjonalne środki higieniczne, spełniają liczne standardy, świadczące o ich wysokiej jakości. Mowa tu o standardach ISO 9001, ISO 140001, ISO 50001 OHSAS 180001 oraz BRC.

Mercant to hurtownia medyczna z artykułami higienicznymi, która na przestrzeni lat zasłużyła na zaufanie wielu klientów. Zachęcamy zatem do zapoznania się z produktami, znajdującymi się w innych podkategoriach. 

Cena
Pokaż wyniki (41)
Artukuły higieniczne i środki czystkości
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: