Fartuchy niesterylne - włókninowe, foliowe

Fartuchy medyczne wykonane z włókniny, czy też folii należą do środków ochrony indywidualnej. Korzysta z nich nie tylko personel medyczny oraz osoby odwiedzające swoich krewnych w szpitalu, ale i sami pacjenci. Fartuchy jednorazowe medyczne pozwalają zachować wysoki standard higieny -  nabyć można je u nas po przystępnej cenie. 

Jednorazowe fartuchy medyczne

Hurtownia medyczna Mercant to miejsce, gdzie w wielu sztukach, za jednym razem, kupisz dowolną ilość jednorazowych fartuchów. W przeciwieństwie do swoich materiałowych odpowiedników są one znacznie tańsze. Foliowe i włókninowe fartuchy nie nadają się do prania - przeznaczone są one to krótkotrwałego użytkowania, a następnie wymiany. 

W naszej hurtowni oferujemy włókninowe oraz foliowe, jednorazowe fartuchy medyczne z długim rękawem. Ich rozmiary są uniwersalne. Dzięki gumce kończącej rękaw oraz trokom w pasie dobrze przylegają do każdej sylwetki - zarówno męskiej, jak i damskiej. Jednorazowe fartuchy foliowe oraz włókninowe doceniane są również za to, że:

  • łatwo i szybko się je zakłada oraz ściąga, 
  • względem swoich materiałowych odpowiedników są tanie,
  • nie trzeba ich prać, gdyż powinny być utylizowane po jednym użyciu,
  • są lekkie i komfortowe podczas noszenia. 

Jako hurtownia medyczna Mercant oferujemy jednorazowe fartuchy medyczne foliowe oraz włókninowe od rozpoznawalnych producentów. W przeciwieństwie do produktów wielokrotnego użytku nie trzeba o nie szczególnie dbać, a ich częsta wymiana zapewnia odpowiednią ochronę zarówno personelowi, jak i pacjentom.  

Kompletna odzież medyczna to artykuły, w skład których wchodzą również maski medyczne oraz fartuchy chirurgiczne - również znajdziesz je w naszej hurtowni. Spełniają one wysokie standardy, które są wymagane w szpitalach oraz klinikach.

Cena

Pokaż wyniki (6)
Fartuchy niesterylne - włókninowe, foliowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: