Stomatologia

Hurtownia medyczna Mercant nie od dziś stawia na doskonałe wykonanie i najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Z nami będziesz mógł liczyć na specjalistyczne akcesoria medyczne, które stanowią podstawowy element wyposażenia każdej placówki ochrony zdrowia – gabinetu lekarskiego czy oddziału szpitalnego. W niniejszej kategorii pragniemy przedstawić profesjonalny sprzęt dla stomatologów, bez którego także się nie obejdzie. Narzędzia stomatologiczne obejmują jednorazowy wkład do miski, końcówki do ślinociągów, igły do karpuli, serwety jednorazowe stomatologiczne, tampony celulozowe, wywoływacz Dental X-Ray do obróbki filmów rentgenowskich oraz chusteczki higieniczne papierowe. Dodatkowo znajdziesz profesjonalne produkty, które ułatwią zachowanie czystości w miejscu pracy, w tym Viruton Bohr płyn do dezynfekcji narzędzi obrotowych dostępny w dwóch pojemnościach. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu i do złożenia zamówienia. Oferujemy najwyższej klasy sprzęt dla stomatologów, a wszystko to w najlepszych na rynku cenach. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z nami. Leczenie zębów z użyciem profesjonalnych narzędzi to absolutna konieczność. Nasz sprzęt stomatologiczny nie tylko zapewni wygodę wszystkim specjalistom, lecz także wpłynie na komfort pacjentów, co ma szczególne znaczenie w trakcie inwazyjnych procedur.

Narzędzia stomatologiczne

Chirurgia stomatologiczna wymaga zastosowania specjalistycznych rozwiązań i takie pragniemy zaoferować naszym stałym klientom, a także nowym użytkownikom. Dostępny tutaj sprzęt dla stomatologów pochodzi od zaufanych na rynku producentów, co świadczy o jego wyjątkowości. Z naszą drobną pomocą zamówisz najwyższej klasy narzędzia chirurgiczne stomatologa, w tym odpowiednio wyprofilowane igły do karpuli z gwintem w opakowaniu po 50 lub 100 sztuk, które zostały poddane wcześniejszemu procesowi sterylizacji tlenkiem etylenu. Dodatkowo znajdziesz tutaj rozwiązanie, jakim jest błona RTG stomatologiczna przeznaczona do obróbki manualnej bądź automatycznej. Dokładamy wszelkich starań, by złożone zamówienie spełniło Twoje najśmielsze potrzeby i oczekiwania. Zamów już teraz sprzęt dla stomatologów i wyposaż gabinet w najwyższej klasy rozwiązania. Oferowane w hurtowni medycznej Mercant akcesoria stomatologiczne to gwarancja precyzyjnego wykonania i jeszcze lepsze wydajności. Są one niebywale skuteczne i funkcjonalne. Przekonaj się o tym sam i spraw, że leczenie zębów przestanie kojarzyć się pacjentom wyłącznie z bólem i dyskomfortem.

Zestaw stomatologiczny

Narzędzia chirurgiczne stomatologa to oczywiście nie jedyne rozwiązanie, jakie możesz zamówić w ofercie naszego sklepu medycznego Mercant. Posiadamy w asortymencie także szereg specjalistycznych akcesoriów, bez których leczenie zębów nie mogłoby mieć miejsca. Zamówisz od niedawna serwety stomatologiczne w kilku kolorach i rozmiarach, papierowe chusteczki higieniczne, końcówki do ślinociągów, wkład do miski spluwaczki jednorazowego użytku czy ligninę. Każdy z tych produktów został zaprojektowany w taki sposób, aby ułatwiać przeprowadzenie procedury stomatologicznej, a jednocześnie nie powodować dyskomfortu wśród pacjentów. Akcesoria stomatologiczne wyprodukowano ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu nie wywołują one podrażnień ani reakcji alergicznej w obrębie delikatnej tkanki. Nasze narzędzia dentystyczne to najlepszy wybór. Wybierz idealny produkt i zamów go jeszcze dziś! Dostarczymy go tak szybko, jak to możliwe.

Cena
Pokaż wyniki (33)
Stomatologia
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: