O firmie Mercant

Spółka MERCANT została założona w 1990 roku przez Stanisława Radomińskiego lekarza z wieloletnią praktyką. 

Dzięki doświadczeniom zdobytym podczas pracy w szpitalu, prezes firmy, już od początku jej istnienia starał się oferować sprzęt medyczny jednorazowego użytku, produkty i urządzenia medyczne łączące w sobie wysoką jakość i konkurencyjną cenę. Dzięki temu możliwe było pogodzenie bezpieczeństwa i komfortu pacjentów, jak i możliwości finansowych naszych klientów, co przyczyniło się do dynamicznego rozwoju i stabilizacji firmy na rynku. 

Rozwijając naszą działalność, od 1993 roku Spółka posiada koncesję na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej oraz systematycznie poszerza i aktualizuje swoją ofertę. 

Przez cały okres funkcjonowania staramy się realizować potrzeby klientów, ale jesteśmy również aktywnym uczestnikiem przemian w służbie zdrowia na stopniu lokalnym, jak i krajowym. W swoich działaniach dążymy do stworzenia systemu patronackiego, który pomagałby jednostkom służby zdrowia dokonywać racjonalnych zakupów, efektywniej liczyć koszty oraz lepiej zarządzać personelem. 

Liczne innowacyjne projekty w tym zakresie zostały docenione nominacją prezesa firmy Stanisława Radomińskiego do nagrody Profesjonalny Menadżer Województwa Łódzkiego 2004. 

Jak każda nowoczesna firma, spółka MERCANT ukierunkowana jest na wysoką jakość prowadzenia swoich usług a zadowolenie klienta jest naszym priorytetowym celem.