Ciśnieniomierze i stetoskopy

Ciśnieniomierze i stetoskopy

Ciśnieniomierze medyczne automatyczne oraz zegarkowe to urządzenia pomiarowe, dzięki którym zarówno w warunkach szpitalnych, jak i domowych, szybko można dokonać pomiaru ciśnienia. Hurtownia medyczna Mercant prezentuje w tej kategorii ciśnieniomierze i stetoskopy medyczne, produkowane przez takie firmy jak: Soho oraz Gess.

Wysokiej jakości ciśnieniomierze oraz stetoskopy 

Ciśnieniomierze medyczne i stetoskopy są przyrządami, z których nieustannie korzystają lekarze, badając pacjentów. Dlatego tak ważne jest, by były one wykonane z najlepszych materiałów i posiadały niezbędne atesty, świadczące o ich profesjonalnym zastosowaniu. Hurtownia medyczna Mercant dba o jakość sprzedawanych produktów, dlatego też w jej asortymencie można znaleźć:

  • stetoskopy medyczne - ze względu na budowę wyróżnia się dwa rodzaje stetoskopów medycznych, a mianowicie jednogłowicowe oraz dwugłowicowe. W hurtowni medycznej Mercant dużym zainteresowaniem cieszą się także stetoskopy medyczne typu rappaport (posiadające dwa przewody), 
  • ciśnieniomierze automatyczne, tak zwane elektroniczne - są one bardzo łatwe i szybkie w obsłudze. Na rynku wyróżnia się ciśnieniomierze naramienne oraz nadgarstkowe. Urządzenie po założeniu samodzielnie dokonuje pomiaru, a także wtłacza powietrze do mankietu. Dzięki temu nawet osoby starsze są w stanie samodzielnie obsłużyć tego typu automatyczne ciśnieniomierze, 
  • ciśnieniomierze manualne - w przeciwieństwie do automatycznych ciśnieniomierzy medycznych te manualne są trudniejsze w obsłudze. Pozwalają one jednak uzyskać bardzo precyzyjny wynik. Są one ponadto niezwykle wytrzymałe - w ich przypadku nie ma także ryzyka rozładowania. Są one w każdej chwili gotowe do użycia. Dzięki szerokim mankietom manualne ciśnieniomierze medyczne sprawdzą się zarówno w przypadku osób szczupłych, a także tych z większą średnicą przedramienia.

Cena

Pokaż wyniki (17)
Ciśnieniomierze i stetoskopy
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: