Ciśnieniomierze i stetoskopy

Ciśnieniomierze i stetoskopy

Ciśnieniomierze medyczne automatyczne oraz zegarkowe to urządzenia pomiarowe, dzięki którym zarówno w warunkach szpitalnych, jak i domowych, szybko można dokonać pomiaru ciśnienia. Hurtownia medyczna Mercant prezentuje w tej kategorii ciśnieniomierze i stetoskopy medyczne, produkowane przez takie firmy jak: Soho oraz Gess.

Wysokiej jakości ciśnieniomierze oraz stetoskopy 

Ciśnieniomierze medyczne i stetoskopy są przyrządami, z których nieustannie korzystają lekarze, badając pacjentów. Dlatego tak ważne jest, by były one wykonane z najlepszych materiałów i posiadały niezbędne atesty, świadczące o ich profesjonalnym zastosowaniu. Hurtownia medyczna Mercant dba o jakość sprzedawanych produktów, dlatego też w jej asortymencie można znaleźć:

  • stetoskopy medyczne - ze względu na budowę wyróżnia się dwa rodzaje stetoskopów medycznych, a mianowicie jednogłowicowe oraz dwugłowicowe. W hurtowni medycznej Mercant dużym zainteresowaniem cieszą się także stetoskopy medyczne typu rappaport (posiadające dwa przewody), 
  • ciśnieniomierze automatyczne, tak zwane elektroniczne - są one bardzo łatwe i szybkie w obsłudze. Na rynku wyróżnia się ciśnieniomierze naramienne oraz nadgarstkowe. Urządzenie po założeniu samodzielnie dokonuje pomiaru, a także wtłacza powietrze do mankietu. Dzięki temu nawet osoby starsze są w stanie samodzielnie obsłużyć tego typu automatyczne ciśnieniomierze, 
  • ciśnieniomierze manualne - w przeciwieństwie do automatycznych ciśnieniomierzy medycznych te manualne są trudniejsze w obsłudze. Pozwalają one jednak uzyskać bardzo precyzyjny wynik. Są one ponadto niezwykle wytrzymałe - w ich przypadku nie ma także ryzyka rozładowania. Są one w każdej chwili gotowe do użycia. Dzięki szerokim mankietom manualne ciśnieniomierze medyczne sprawdzą się zarówno w przypadku osób szczupłych, a także tych z większą średnicą przedramienia.

Profesjonalne stetoskopy lekarskie 

Stetoskop stanowi swego rodzaju symbol przynależności do zawodu medycznego – to podstawowe narzędzie pracy lekarza. Na przestrzeni lat jego wygląd nieprzerwanie się zmieniał, abyśmy obecnie mogli korzystać z profesjonalnego, zaawansowanego sprzętu medycznego.

To narzędzie wykorzystywane nie tylko przez lekarzy internistów, ale i kardiologów – są to medycy, którzy troszczą się o układ sercowo-naczyniowy pacjentów. Profilaktyka chorób serca jest niezwykle ważna, a wiele schorzeń przez długi czas rozwija się niezauważona. Badanie kardiologiczne pozwala lekarzowi na dostrzeżenie wszelkich nieprawidłowości, by następnie zlecić podjęcie odpowiednich kroków.

Badanie kardiologiczne wymaga użycia stetoskopu lekarskiego. W naszej hurtowni medycznej znajdują się urządzenia najwyższej jakości, które pozwolą na dostrzeżenie wszelkich oznak schorzeń serca. Prezentujemy profesjonalne urządzenia w atrakcyjnych cenach!

Dokładny ciśnieniomierz 

Profilaktyka zdrowotna wymaga również wykonywania pomiaru ciśnienia tętniczego krwi. To kwestia niezwykle istotna nie tylko w przypadku osób starszych i wykonujących sport. Dokładny ciśnieniomierz powinien znaleźć się w każdym gabinecie lekarskim, jak i domu pacjentów, by mogli oni samodzielnie kontrolować stan swego zdrowia.

Ciśnieniomierz domowy to urządzenie, z którego warto korzystać codziennie – najlepiej za każdym razem robić to o tej samej porze, rano oraz wieczorem. Podczas badania powinniśmy pozostawać bez ruchu, trzymając nadgarstek na wysokości serca.

Mierzenie ciśnienia przy pomocy ciśnieniomierza jest czymś niezwykle prostym. Ciśnieniomierz domowy to rozwiązanie idealne dla osób, dla których ważna jest profilaktyka zdrowotna. Ponadto, w naszej ofercie znajduje się też profesjonalny sprzęt, który sprawdzi się w placówkach medycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Cena
Pokaż wyniki (18)
Ciśnieniomierze i stetoskopy
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: