Wskaźniki i Testy Sterylizacji Parowej do Autoklawu

Wskaźniki sterylizacji parowej to akcesoria, których nie powinno zabraknąć w żadnym gabinecie lekarskim, kosmetycznym, weterynaryjnym, czy też dentystycznym - wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się narzędzia wielokrotnego użytku. Dzięki wskaźnikom sterylizacyjnym z łatwością można zweryfikować, czy proces sterylizacji każdego przyboru przeszedł pomyślnie. 

Wskaźniki sterylizacji - zastosowanie 

Hurtownia medyczna Mercant ma w swojej ofercie wskaźniki paskowe do autoklawu, spełniające niezbędne normy jakości. Wśród najpopularniejszych produktów znajduje się między innymi wskaźnik sterylizacji parowej Sporal A, STEAM INDICATOR STRIP, COMPLY, czy też BOWIE & DICK TEST-PACK

Wskaźniki sterylizacji pozwalają sprawdzić każdy zabezpieczony w autoklawie pakiet z narzędziem. Dostępne są one w formie niewielkich pasków, które w procesie sterylizacji zabarwiają się na konkretny kolor. Znajdujące się w tej kategorii wskaźniki sterylizacji powinny być używane w przypadku sterylizacji parowych

Mercant to hurtownia medyczna, która oferuje profesjonalne akcesoria do sterylizacji. Wśród wielu produktów, oprócz wskaźników sterylizacji parowej, znalazło się również miejsce na:

  • rękawy do sterylizacji - w zależności od modelu mają one różną szerokość, dzięki czemu można je dopasować do posiadanych narzędzi. Wykonane są one z wysokiej jakości laminatu foliowego, który odporny jest na uszkodzenia mechaniczne, a w tym na przedarcia. 
  • torebki do sterylizacji - są to gotowe produkty, których nie trzeba osobno ucinać, tak jak jest to w przypadku rękawów do sterylizacji. Dzięki specjalnemu paskowi taśmy można je szczelnie zamknąć - bez konieczności zgrzewania. Również oferujemy je w wielu najpopularniejszych rozmiarach. 
Cena
Pokaż wyniki (5)
Testy i wskaźniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: