Lateksowe bezpudrowe

Nasza hurtownia medyczna Mercant zadbała o szeroki wybór bezpudrowych rękawic diagnostycznych, które dostępne są w kilku rozmiarach. Ich produkcją zajmują się doświadczeni i poważani na rynku producenci, dzięki czemu ma się pewność, że są to produkty najwyższej jakości. 

Charakterystyka lateksowych rękawic bezpudrowych 

Rękawiczki lateksowe bezpudrowe stanowią ochronę dla dłoni i zapobiegają przenoszeniu się drobnoustrojów. Są one niezwykle rozciągliwe, dzięki czemu przylegają do dłoni, nie ograniczając przy tym ruchów ani czucia - dlatego też świetnie spisują się podczas precyzyjnych czynności manualnych. 

Lateksowe, bezpudrowe rękawiczki lateksowe nie wysuszają skóry rąk oraz nie pozostawiają białych śladów. 

Zastosowanie bezpudrowych rękawiczek lateksowych

Lateksowe rękawice sterylne znajdują szerokie zastosowanie zarówno w punktach medycznych, jak i na co dzień. Dzięki temu, że są one ogólnodostępne i tanie, to można używać ich podczas:

  • kontaktu z pacjentem (przeprowadzanie badania, wykonywanie zastrzyków, zmienianie opatrunków itd.),
  • przygotowywania jedzenia, 
  • czynności pielęgnacyjnych. 

Zakupione w naszej hurtowni medycznej rękawiczki lateksowe bezpudrowe nadają się do użytku jednorazowego. Po ich wykorzystaniu należy je ostrożnie ściągnąć, wykręcając na lewą stronę (nie dotykając powierzchni dłoni), a następnie wyrzucić.

O czym jeszcze warto wiedzieć? 

Należy zawsze pamiętać, że lateksowe, bezpudrowe rękawice diagnostyczne ulegają uszkodzeniu przy kontakcie z tłuszczami, jak i lakierami. W przypadku niektórych osób mogą również wywoływać reakcje alergiczne. 

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, gdzie znajdują się również innego typu rękawice diagnostyczne, środki do dezynfekcji, materiały opatrunkowe, odzież ochronna i inne. 
 

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
Sprawdź stan połączenia z internetem