Obłożenia pola operacyjnego - zestawy

Obłożenia pola operacyjnego

Obłożenia pola operacyjnego

Jako profesjonalna hurtownia medyczna Mercant oferujemy wysokiej jakości obłożenia pola operacyjnego w wielu rodzajach m.in. obłożenia uniwersalne, do artroskopii kolana oraz barku, obłożenia TUR czy też obłożenia ginekologiczne. Dzięki nim podczas zabiegu można stworzyć skuteczną barierę, ograniczając ryzyko wystąpienia infekcji.

Obłożenia pola operacyjnego – jednorazowe

Wysokiej jakości artykuły medyczne, takie jak oferowane przez nas jednorazowe operacyjne obłożenia, stanowią podstawowe wyposażenie zarówno sali zabiegowej, jak i operacyjnej. Sterylne obłożenia pola operacyjnego nie tylko zapewniają bezpieczeństwo pacjentowi (stanowią barierę, zapobiegającą przenoszeniu się drobnoustrojów), ale i gwarantują komfort pracy – jednorazowe operacyjne obłożenia efektywnie pozwalają kontrolować płyny, a co za tym idzie, zapewniają suche miejsce. Dzięki wysokiej jakości materiałowi, z którego zostały wykonane obrzeża chirurgiczne, dobrze się układają, co przekłada się na łatwość ich rozkładania.

Obłożenia operacyjne zestawy

Wśród asortymentu naszej hurtowni można wyróżnić obłożenia pola operacyjnego – zestawy dostępne są m.in. w formie uniwersalnej i obejmują elementy, takie jak serweta na stolik instrumentariuszki, serweta na stolik Mayo, ręczniki, a także serwety samoprzylepne oraz paski samoprzylepne. Nasza oferta obejmuje też obłożenia pola operacyjnego przeznaczone do konkretnej procedury medycznej. Na stronie wyróżnić można m.in. zestaw obłożenia operacyjnego do artroskopii czy usuwania szwów, jak również osłony sterylne na przewody, posiadające perforacje oraz taśmy samoprzylepne.

Co ważne, wszystkie dostępne produkty pochodzą od zaufanych producentów, którzy wytwarzają obłożenia pola operacyjnego z wykorzystaniem wysokojakościowych materiałów – stanowi to gwarancję niezawodności wyrobów.

Obłożenia operacyjne

Koniecznie sprawdź, jakie nasza hurtownia medyczna Mercant ma Ci do zaoferowania jednorazowe obłożenia operacyjne w tej kategorii, będące gwarancją najwyższej jakości i doskonałego wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i złożenia zamówienia. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu – zapewniamy wysoki poziom obsługi klienta!

Cena
Pokaż wyniki (19)
Obłożenia operacyjne, zestawy zabiegowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: