Papier do EKG Ascard

Akcesoria chirurgiczne i materiały opatrunkowe to nie wszystko, co oferujemy w hurtowni medycznej Mercant. W związku z licznymi prośbami klientów biznesowych wzbogaciliśmy dotychczasową ofertę o narzędzia umożliwiające przeprowadzenie badania EKG, w tym właśnie papier do EKG Ascard oraz papier do EKG Aspel 2K. Dostępny u nas w kilku rozmiarach pozwoli uchronić specjalistyczną aparaturę przed szybkim zużyciem, optymalizując jednocześnie koszty związane z zaopatrzeniem placówki medycznej. Papier do EKG jest dostępny w kilku wariantach cenowych i rozmiarowych. W zależności od Twoich potrzeb może sprawdzić się inne rozwiązanie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z katalogiem Mercant i do złożenia zamówienia. Papier do EKG renomowanego producenta to strzał w dziesiątkę!

Papier do EKG 112x25

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, postanowiliśmy przygotować specjalną ofertę akcesoriów medycznych. Papier do EKG, który znajdziesz w tej kategorii, to produkt termiczny umożliwiający właściwe wykonanie badania EKG. Wykonany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów jest gwarancją rzadko spotykanej niezawodności. Co więcej, papier do EKG cechuje się doskonałą jakością podłoża, odpowiednio dopasowaną grubością oraz bardzo wyraźnym wydrukiem, co z pewnością wpłynie na komfort pracy każdego specjalisty. Profesjonalny papier do EKG Ascard lub papier do EKG Aspel 2K powinien znaleźć się w każdej placówce medycznej i gabinecie lekarskim.

Papier do EKG – rozmiary dostępne w Mercant: 60x25, 110x10, 112x25 oraz 210x25. Przed złożeniem zamówienia upewnij się, że wybrany rozmiar jest kompatybilny z Twoją aparaturą. Papier do EKG zamówisz pakowany pojedynczo lub w zestawie.

Papier EKG - do jakich zabiegów?

Zabiegi kardiologiczne wymagają dużej dokładności przy drukowaniu odczytów podczas zabiegu EKG. Papier EKG jest stosowany w drukarkach termicznych, które z bardzo dużą dokładnością podają odczyt elektrycznej aktywności serca. Pomaga to w identyfikacji i lokalizacji ewentualnych patologii. Cała procedura trwa do 5 minut i jest całkowicie bezbolesna. Papier EKG przedstawia diagram w którym lekarz zwraca uwagę na:

  • rytm i pracę mięśnia sercowego
  • możliwe niedokrwienie
  • zaburzenia przewodzenia

Te dane pozwalają wykryć nieprawidłowości z pracą serca i wykryć choroby jak:

  • choroba wieńcowa
  • arytmia
  • nadciśnienie
  • zapalenie serca
  • i inne

Zatem badania EKG są w stanie bardzo wcześnie zdiagnozować u pacjenta ewentualne ukryte wady kardiologiczne.

Rozmiar jaki powinien mieć papier EKG jest zależny od urządzenia w którym ma być stosowany. Nie posiada on swojego uniwersalnego zamiennika, dlatego użytkownik powinien sprawdzić wymiary papieru, który jest dedykowany dla drukarki termicznej w jego gabinecie. Ważne, aby był wysokiej jakości, co wpłynie na wyrazistość i uniknięcie rozmazanego odczytu.

W ofercie Mercant znajdziesz coś więcej aniżeli tylko papier do EKG BTL czy papier do EKG Ascard. Oferujemy także żele do EKG oraz elektrody do EKG renomowanych producentów. Zapoznaj się z naszą ofertą i czym prędzej złóż zamówienie. Papier do EKG 112x25 to gwarancja długiej żywotności i doskonałego wykonania.

 

Cena
Pokaż wyniki (10)
Papier do EKG
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: