Uwaga, w dniu 2022-12-07 od godziny 21:30 do godziny 23:00 planujemy przerwę serwisową.

Lekkie gipsy syntetyczne i podkłady

Unieruchomienia syntetyczne, gipsy, podkłady

W tej kategorii znajduje się gips syntetyczny o różnych szerokościach rolik, nadający się do profesjonalnego użytku. Sprawdza się on w przypadku złamań kości, jak i przy uszkodzeniach stawów. Starannie nałożony, lekki gips unieruchamia kończynę na długi czas, niezbędny do całkowitego wyleczenia. 

Zalety gipsu syntetycznego   

Hurtownia medyczna Mercant zadbała o to, aby cena gipsu syntetycznego zamieszczonego w tej kategorii była przystępna. Produkt ten znacznie wyprzedził gips tradycyjny. Lekarze chętniej sięgają po lekki gips syntetyczny, gdyż: 

  • jego aplikacja jest niezwykle prosta. Zawarta w produkcie żywica aktywowana jest poprzez zamoczenie, 
  • twardnieje już całkowicie niemal po 20 minutach, 
  • w przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań ortopedyczny gips syntetyczny jest dużo lżejszy, a co za tym idzie mniej uciążliwy na co dzień, 
  • dużo lepiej przepuszcza powietrze, dzięki czemu jest mniejsza szansa na wywołanie świądu skóry. 

Jeżeli nie wiesz gdzie kupić gips syntetyczny, to sprawdź pokaźny i regularnie powiększany asortyment Mercant. Oferowany, lekki gips dedykowany jest zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Szerokość rolki można dopasować do aktualnych potrzeb. Wybór jest spory, gdyż rolka gipsu ortopedycznego może mieć szerokość 5 cm, 7,5 cm, 10 cm, a nawet 12,5 cm.  

Zanim przystąpi nie do nakładania produktu na ciało należy zastosować specjalny podkład pod gips syntetyczny. Dzięki niemu aplikacja gipsu jest prostsza, a skóra chroniona jest dodatkowo przed podrażnieniem naskórka oraz ewentualnymi odleżynami. Dodatkowym atutem podkładów pod gips syntetyczny jest fakt, że:

  • nie absorbują wody, dzięki czemu dużo łatwiej jest zadbać pacjentom o higienę, 
  • są miękkie i dokładnie przylegają do ciała, 
  • są ścisłe i w trakcie noszenia nie ulegają rozwarstwieniu, 
  • dostępne są także w różnych rozmiarach. 

Cena

Pokaż wyniki (15)
Unieruchomienia syntetyczne, gipsy, podkłady
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: