Skalpele i ostrza jednorazowe

Widniejące w ofercie hurtowni Mercant skalpele medyczne dostępne są w wielu rozmiarach oraz o różnych kształtach. Cechują się one wysoką jakością, co potwierdzają godni zaufania producenci. Jednorazowe ostrza do skalpeli Swann-Morton dobrze sprawdzą się zarówno podczas zabiegów chirurgicznych, jak i w gabinetach zabiegowych.

Duża różnorodność jednorazowych skalpeli

Hurtownia medyczna Mercant zadbała o dużą różnorodność jednorazowych ostrzy do skalpeli Swann-Morton. Wśród wielu rodzajów można znaleźć między innymi:

  • spiczaste i bardziej zaokrąglone, 
  • krótkie, a także długie, 
  • medyczne skalpele standardowe oraz specjalnie zakrzywione. 

Chirurgiczne skalpele Swann-Morton wykonane są ze stali nierdzewnej o dobrej jakości i cechują się wysokim stopniem ostrości. Tego typu artykuły medyczne dostarczamy w opakowaniach, gdzie znajduje się nawet do 100 sztuk produktu.

Sterylne ostrza do skalpeli medycznych Swann-Morton stanowią podstawowe wyposażenie każdej placówki medycznej. Dzięki dostępnym kształtom oraz rozmiarom tego typu chirurgiczne skalpele jednorazowe mogą być wykorzystywane podczas różnorodnych zabiegów, jak i w trakcie akcji ratunkowych.

Producent ostrzy medycznych Swann-Morton to rozpoznawalna i godna zaufania firma. Podczas produkcji i wytwarzania jednorazowych skalpeli chirurgicznych kieruje się ona zasadami z Kodeksu Postępowania Dostawcy, z Etycznej Polityki Handlowej, a także przestrzega Polityki, która odnosi się do Materiałów konfliktowych. Dzięki temu ma się pewność, że tego typu artykuły medyczne są gwarancją wysokiej jakości.

Oprócz medycznych, jednorazowych ostrzy do skalpeli Swann-Morton w naszej ofercie znajdziesz również wysokiej jakości środki, dzięki którym będzie mogła być przeprowadzona dezynfekcja narzędzi. W naszym asortymencie figurują ponadto innego typu narzędzia chirurgiczne oraz artykuły medyczne, takie jak: haki chirurgiczne, czy też kleszczyki naczyniowe, staplery skórne i wiele innych. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do skontaktowania się z naszą hurtownią medyczną - niezbędne dane kontaktowe zamieściliśmy na stronie.  

Cena

Pokaż wyniki (24)
Skalpele i ostrza jednorazowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: