Skalpele i ostrza jednorazowe

Widniejące w ofercie hurtowni Mercant skalpele i ostrza chirurgiczne dostępne są w wielu rozmiarach oraz o różnych kształtach. Cechują się one wysoką jakością, co potwierdzają godni zaufania producenci. Jednorazowe ostrza do skalpeli Swann-Morton dobrze sprawdzą się zarówno podczas zabiegów chirurgicznych, jak i w gabinetach zabiegowych.

Duża różnorodność jednorazowych skalpeli i ostrz

Hurtownia medyczna Mercant zadbała o dużą różnorodność jednorazowych ostrzy i skalpeli Swann-Morton. Wśród wielu rodzajów artykułów medycznych tego typu można znaleźć:

  • ostrza spiczaste i bardziej zaokrąglone, 
  • ostrza krótkie, a także długie, 
  • medyczne skalpele standardowe oraz specjalnie zakrzywione. 

Chirurgiczne skalpele i ostrza Swann-Morton wykonane są ze stali nierdzewnej o dobrej jakości i cechują się wysokim stopniem ostrości. Tego typu artykuły medyczne dostarczamy w opakowaniach, gdzie znajduje się nawet do 100 sztuk produktu.

Sterylne ostrza do skalpeli medycznych Swann-Morton stanowią podstawowe wyposażenie każdej placówki medycznej. Dzięki dostępnym kształtom oraz rozmiarom tego typu chirurgiczne skalpele jednorazowe mogą być wykorzystywane podczas różnorodnych zabiegów, jak i w trakcie akcji ratunkowych.

Ostrza do skalpeli Swann-Morton doceniane są przez wielu lekarzy. Ich produkcją zajmuje się rozpoznawalna i godna zaufania firma. Podczas wytwarzania jednorazowych skalpeli chirurgicznych kieruje się ona zasadami z Kodeksu Postępowania Dostawcy, z Etycznej Polityki Handlowej, a także przestrzega Polityki, która odnosi się do Materiałów konfliktowych. Dzięki temu ma się pewność, że tego typu artykuły medyczne są gwarancją wysokiej jakości.

Ostrza dedykowane do konkretnego trzonka 

Wysoka jakość ostrzy chirurgicznych marki Swann-Morton jest potwierdzana przez wielu lekarzy. Aby jednak nimi operować niezbędne są również dedykowane dla nich trzonki. W ofercie znajdują się dwa podstawowe: 

  • trzonek nr 3 dla ostrzy 10, 6, 9, 10A, 10R, 11, 11P, 12, 12D, 13, 14, 15, 15A, 15C, 15T, 16, 40, E/11, D/15, E/11,
  • trzonek nr 4 dla ostrzy 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 25A, 26, 27 oraz 36.

Oprócz medycznych, jednorazowych skalpeli i ostrzy Swann-Morton w naszej ofercie znajdziesz również wysokiej jakości środki, dzięki którym będzie mogła być przeprowadzona dezynfekcja narzędzi. W naszym asortymencie figurują ponadto innego typu narzędzia chirurgiczne oraz artykuły medyczne, takie jak: haki chirurgiczne, czy też kleszczyki naczyniowe, staplery skórne i wiele innych. Wybierając skalpele jednorazowe pojawiło się jakieś pytanie? Zachęcamy zatem do skontaktowania się z naszą hurtownią medyczną - niezbędne dane kontaktowe zamieściliśmy na stronie.

Wymienne ostrza jednorazowe 

Ostrza do skalpela jednorazowe wymienne są produkowane z różnych materiałów. W naszej ofercie znajdują się ostrza do operacji o odmiennych kształtach, dzięki czemu możliwy jest wybór narzędzia dopasowanego do wymogów danej operacji.

Jednorazowe wymienne ostrza do skalpela niwelują ryzyko przenoszenia drobnoustrojów, materiału zakaźnego. Dodatkowo, w ich przypadku nie występuje konieczność sterylizacji narzędzia po każdym zabiegu, co znacząco usprawnia pracę medyków i ogranicza koszty związane z zakupem specjalistycznych płynów do dezynfekcji czy też specjalnej wanienki. 

Skalpel chirurgiczny

Skalpel chirurgiczny jest swego rodzaju symbolem zawodu chirurga. Narzędzie to ewoluowało na przestrzeni wieków, by wreszcie przedstawiać się nam jako wyrób o niewielkich rozmiarach, który pełni niezastąpioną rolę podczas operacji. To ostry nożyk, który posiada ostrze operacyjne umożliwiające dokonania precyzyjnych cięć. Możliwość wykonywania dokładnych ruchów za pomocą skalpela doceniają również osoby spoza medycznego świata – ostrza do skalpela przydają się również w pracy artystów czy rzemieślników.

Nóż chirurgiczny złożony jest z rękojeści, czyli uchwytu pozwalającego pewnie złapać narzędzie, oraz jednostronnego ostrza do operacji. Jego ostrość wpływa na precyzję tnącego ruchu, dlatego warto regularnie ostrzyć ten instrument medyczny bądź postawić na wymienne, jednorazowe ostrza do skalpela.

Cena
Pokaż wyniki (32)
Skalpele i ostrza jednorazowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: