Skalpele i ostrza jednorazowe

Widniejące w ofercie hurtowni Mercant skalpele i ostrza chirurgiczne dostępne są w wielu rozmiarach oraz o różnych kształtach. Cechują się one wysoką jakością, co potwierdzają godni zaufania producenci. Jednorazowe ostrza do skalpeli Swann-Morton dobrze sprawdzą się zarówno podczas zabiegów chirurgicznych, jak i w gabinetach zabiegowych.

Duża różnorodność jednorazowych skalpeli i ostrz

Hurtownia medyczna Mercant zadbała o dużą różnorodność jednorazowych ostrzy i skalpeli Swann-Morton. Wśród wielu rodzajów artykułów medycznych tego typu można znaleźć:

  • ostrza spiczaste i bardziej zaokrąglone, 
  • ostrza krótkie, a także długie, 
  • medyczne skalpele standardowe oraz specjalnie zakrzywione. 

Chirurgiczne skalpele i ostrza Swann-Morton wykonane są ze stali nierdzewnej o dobrej jakości i cechują się wysokim stopniem ostrości. Tego typu artykuły medyczne dostarczamy w opakowaniach, gdzie znajduje się nawet do 100 sztuk produktu.

Sterylne ostrza do skalpeli medycznych Swann-Morton stanowią podstawowe wyposażenie każdej placówki medycznej. Dzięki dostępnym kształtom oraz rozmiarom tego typu chirurgiczne skalpele jednorazowe mogą być wykorzystywane podczas różnorodnych zabiegów, jak i w trakcie akcji ratunkowych.

Ostrza do skalpeli Swann-Morton doceniane są przez wielu lekarzy. Ich produkcją zajmuje się rozpoznawalna i godna zaufania firma. Podczas wytwarzania jednorazowych skalpeli chirurgicznych kieruje się ona zasadami z Kodeksu Postępowania Dostawcy, z Etycznej Polityki Handlowej, a także przestrzega Polityki, która odnosi się do Materiałów konfliktowych. Dzięki temu ma się pewność, że tego typu artykuły medyczne są gwarancją wysokiej jakości.

Ostrza dedykowane do konkretnego trzonka 

Wysoka jakość ostrzy chirurgicznych marki Swann-Morton jest potwierdzana przez wielu lekarzy. Aby jednak nimi operować niezbędne są również dedykowane dla nich trzonki. W ofercie znajdują się dwa podstawowe: 

  • trzonek nr 3 dla ostrzy 10, 6, 9, 10A, 10R, 11, 11P, 12, 12D, 13, 14, 15, 15A, 15C, 15T, 16, 40, E/11, D/15, E/11,
  • trzonek nr 4 dla ostrzy 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 25A, 26, 27 oraz 36.

Oprócz medycznych, jednorazowych skalpeli i ostrzy Swann-Morton w naszej ofercie znajdziesz również wysokiej jakości środki, dzięki którym będzie mogła być przeprowadzona dezynfekcja narzędzi. W naszym asortymencie figurują ponadto innego typu narzędzia chirurgiczne oraz artykuły medyczne, takie jak: haki chirurgiczne, czy też kleszczyki naczyniowe, staplery skórne i wiele innych. Wybierając skalpele jednorazowe pojawiło się jakieś pytanie? Zachęcamy zatem do skontaktowania się z naszą hurtownią medyczną - niezbędne dane kontaktowe zamieściliśmy na stronie.  

Cena

Pokaż wyniki (24)
Skalpele i ostrza jednorazowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: