Odzież medyczna ochronna

Odzież medyczna stanowi podstawowe wyposażenie szpitali, klinik, czy też gabinetów zabiegowych. Musi być ona wygodna i spełniać podstawowe wymagania. Nasza hurtownia medyczna oferuje w atrakcyjnej cenie ubrania chirurgiczne, fartuchy wizytacyjne niejałowe, fartuchy sterylne zabiegowe SMS, czepki, maski, a także ochronniki na obuwie i klapeczki ginekologiczne dla pacjentek. O wysoką jakość widniejących w ofercie stroi medycznych zadbali godni zaufania producenci.

Wysokiej jakości ubrania medyczne 

Ubrania medyczne odgrywają bardzo ważną rolę w każdym szpitalu, czy też w klinice - nie tylko stanowią one skuteczną barierę zatrzymującą drobnoustroje, ale i wpływają na komfort pracy lekarzy, jak i pielęgniarek. Dlatego też widniejąca w ofercie odzież medyczna: 

  • dostępna jest w kilku rozmiarach - dzięki temu można dopasować ją do konkretnej sylwetki, 
  • jest wykonana z certyfikowanych materiałów, 
  • uszyta jest z wygodnego i oddychającego materiału. 

W tej kategorii nasi klienci znajdą w atrakcyjnej cenie:

Jednorazowe ubrania operacyjne i chirurgiczne to artykuły medyczne, które dla komfortu noszenia, w zależności od modelu, wyposażone zostały również w:

  • troki przy pasie oraz przy stójce, 
  • rękawy wykończone wygodną gumką lub mankietem, który jest elastyczny i bezszwowy. 

Jednorazową, chirurgiczną odzież operacyjną, widniejącą w ofercie naszej hurtowni medycznej, szybko i łatwo się zakłada. Produkt ten można również zamówić w dowolnych ilościach.

Widniejąca w naszej rozbudowanej ofercie odzież na blok operacyjny, podobnie jak maski, klapki i inne elementy stroju medycznego, wyprodukowane zostały przez docenianych i darzonych zaufaniem producentów. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w opisie każdego produktu. W przypadku ewentualnych pytań zachęcamy do kontaktowania się z nami. 
 

Sklep z odzieżą medyczną 

Widniejąca w naszej rozbudowanej ofercie odzież medyczna damska i odzież medyczna męska na blok operacyjny, podobnie jak maski, klapki i inne elementy stroju medycznego, wyprodukowana została przez docenianych i darzonych zaufaniem producentów. Jako hurtownia medyczna i sklep z odzieżą medyczną, oferujemy najwyższej jakości rozwiązania! Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w opisie każdego produktu. W przypadku ewentualnych pytań zachęcamy do kontaktowania się z nami.

Cena
Pokaż wyniki (77)
Odzież medyczna ochronna
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: