Plastry na odleżyny, rany, na oparzenia – przylepce

Wysokiej jakości przylepiec włókninowy i plastry na rany pełnią funkcję ochronną, a także umożliwiają poprawne założenie opatrunku. Nasza hurtownia medyczna Mercant oferuje plastry medyczne: plastry na odleżyny, plastry na ranę, plastry na oparzenia i do zamykania ran. Wszystkie produkty dostępne właśnie u nas zostały wykonane z materiałów bezpiecznych dla skóry, które nie powodują podrażnień i reakcji alergicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem akcesoriów medycznych i do złożenia zamówienia. Nasze plastry na rany pooperacyjne i plastry na odleżyny ze srebrem powinny znaleźć się w każdej placówce medycznej i domowej apteczce pierwszej pomocy.

Plastry na rany

Dostępne w hurtowni medycznej Mercant plastry na rany otwarte oraz plastry na rany pooperacyjne zostały stworzone z myślą o komforcie personelu medycznego oraz wszystkich pacjentów. Oferujemy produkty renomowanych producentów, w tym plastry na ranę i plastry na oparzenia marek, takich jak TRANSPAmed czy SUPRASORB.

Podstawowym zadaniem plastrów jest ochrona rany i przyspieszenie procesu gojenia. Można je podzielić ze względu na zastosowanie, m.in.:

  • plaster do zamykania ran, który działa podobnie jak szwy – sprzedawany w formie cienkich pasków;
  • plastry na odleżyny wspomagające proces gojenia się ran odleżynowych;
  • plastry na oparzenia, które łagodzą ból i przyspieszają proces gojenia, a w niektórych przypadkach zapobiegają zakażeniom;
  • tradycyjne plastry na rany z opatrunkiem absorpcyjnym. 

Plastry na odleżyny

Dostępne w hurtowni Mercant plastry na odleżyny ze srebrem zapobiegają pogłębianiu odleżyn, wspomagając jednocześnie leczenie odleżyn niezależnie od stadium ich zaawansowania. Możesz zakupić u nas plastry na odleżyny w kilku rozmiarach tak, aby bez problemu dopasować je do potrzeb pacjenta. Wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów wykazują niesamowite właściwości absorpcyjne, co więcej – plastry na odleżyny ze srebrem są odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Plastry na oparzenia

Plastry na oparzenia to tzw. plastry na ranę do zadań specjalnych. Stworzone z myślą o opatrywaniu oparzeń pierwszego i drugiego stopnia przyspieszają proces gojenia rany, będąc jednocześnie gwarancją pełnego komfortu i bezpieczeństwa. Specjalistyczne plastry na oparzenia są wodooporne, tym samym wytwarzają wilgotne środowisko i skutecznie wchłaniają wysięk z rany. Oferowane przez nas wysokiej jakości plastry na oparzenia znajdziecie w kilku wariantach.

Przylepiec tkaninowy 

Medyczny przylepiec ma za zadanie utrzymać opatrunek w miejscu uraz i ochronić zranione miejsce przed działaniem czynników zewnętrznych. Występuje w dwóch różnorakich wariantach – przylepiec włókninowy i przylepiec tkaninowy. W przeciwieństwie do rozwiązania, jakim są plastry na ranę, przylepiec nie posiada specjalistycznego opatrunku, przez co nie można nakleić go bezpośrednio na ranę. Najczęściej kupuje się go w formie paska nawiniętego na rolkę, co ułatwia pobranie odcinka przylepca o potrzebnej wielkości.

Cena
Pokaż wyniki (76)
Plastry i przylepce
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: