Szczoteczki cytologiczne

Szczoteczki cytologiczne są konieczne do wykonania badań w gabinecie ginekologicznym. Stanowią więc ich podstawowe wyposażenie. W naszej hurtowni medycznej znajdziesz komplety wysokiej jakości szczoteczek cytologicznych, sterylnie zapakowanych. Zapoznaj się z naszym asortymentem i zamów już teraz!

Szczoteczki cytologiczne dla każdego gabinetu ginekologicznego

Cytologia jest jednym z najczęściej wykonywanych badań ginekologicznych. Dlatego też gabinet każdego ginekologa powinien zawsze być przygotowany do jej pobrania. Do przeprowadzenia cytologii konieczne są:

  • szkiełko laboratoryjne,
  • utrwalacz do rozmazu, 
  • szczoteczka cytologiczna. 

Wszystkie te artykuły medyczne pozwolą na pobranie próbki badania oraz bezpieczne skierowanie go do laboratorium. Dlatego też każdy z nich powinien być odpowiednio dostosowany do sterylnych warunków gabinetu lekarskiego. Profesjonalne szczoteczki cytologiczne oferuje nasza hurtownia medyczna.

Hurtownia Mercant profesjonalne artykuły medyczne

Nasza hurtownia medyczna prezentuje wyroby medyczne niezbędne podczas wykonywania procedur medycznych w gabinecie ginekologicznym. Wśród nich znajdują się szczoteczki do cytologii służące wykonywaniu badania cytologicznego, pozwalające na precyzyjne pobranie materiału z kanału szyjki macicy. Ich specjalnie zaprojektowana budowa zapewnia, że pobrana próbka do badań będzie prawidłowa.

Szczoteczki cytologiczne to jednak nie jedyne artykuły medyczne, które znajdziesz w naszym sklepie online. Oferujemy profesjonalne wyposażenie dla szpitali, gabinetów lekarskich, salonów masażu czy kosmetycznych. Znajdziesz u nas artykuły medyczne najwyższej jakości. Zapewniamy wykwalifikowaną obsługę oraz szybką realizację zamówień. W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się na stronie. Zapraszamy!

Cena
Pokaż wyniki (5)
Szczoteczki cytologiczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: