Rękawice diagnostyczne

Jako profesjonalna hurtownia medyczna Mercant oferujemy naszym klientom wysokiej jakości niewchłanialne nici Dafilon. O ich niezawodności utwierdza poważany i rozpoznawalny producent B.Braun, który zajmuje się ich wytwarzaniem. Zadbaliśmy o to, aby nici chirurgiczne Dafilon dostępne były w wielu odsłonach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni wariant produktu. 

Nici chirurgiczne Dafilon - przeznaczenie 

Dzięki swoim właściwościom nici chirurgiczne niewchłanialne Dafilon są odpowiednie do:

  • szycia skóry,
  • stosowania w mikrochirurgii,
  • użytku w chirurgii okulistycznej, 
  • zastosowania zarówno w chirurgii plastycznej, jak i rekonstrukcyjnej. 

Nici Dafilon - charakterystyka produktu

Nici chirurgiczne niewchłanialne Dafilon to artykuły medyczne, które dzięki swoim właściwościom mają szerokie zastosowanie. Przede wszystkim cechują się one:

  • dużą giętkością - dzięki niej nici chirurgiczne są bardzo poręczne, przez co chirurg jest w stanie przeprowadzić precyzyjne szycie oraz z łatwością pozycjonować węzły, 
  • gładką powierzchnią - za jej sprawą nierozpuszczalne nici chirurgiczne Dafilon, przechodząc przez tkankę, nie wywołują jej traumatyzacji, 
  • zgodnością tkankową - dzięki niej szwy nierozpuszczalne Dafilon są bezpieczne dla pacjentów. 

Nici chirurgiczne niewchłanialne Dafilon nie stanowią jedynego produktu, który ma do zaoferowania nasza hurtownia medyczna Mercant. Wśród asortymentu znaleźć można ponadto różnego typu szwy rozpuszczalnenarzędzia chirurgiczne, posegregowane w następujących kategoriach: okulistyka, haki chirurgiczne, chirurgia ogólna oraz laryngologia. Sygnowane są one logiem znanych i rozpoznawalnych producentów, co jest potwierdzeniem ich wysokiej jakości. 

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie nici chirurgicznych niewchłanialnych Dafilon i nie tylko zachęcamy do kontaktowania się z nami. Niezbędne dane kontaktowe umieściliśmy na stronie. Wykorzystując nasze doświadczenie udzielimy wszystkim klientom wyczerpującej i rzetelnej odpowiedzi na każde zapytanie.
 

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (24)
Rękawice diagnostyczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: