Wzierniki ginekologiczne

Wzierniki dopochwowe to instrument konieczny do przeprowadzenia kompletnego badania ginekologicznego. Jest to więc podstawowe wyposażenie gabinetu każdego lekarza ginekologii. W naszej hurtowni medycznej znajdziesz profesjonalne wzierniki ginekologiczne jednorazowe. Sprawdź nasz asortyment i zamów!

Sterylne wzierniki ginekologiczne

Tak jak każde badanie lekarskie, również i te przeprowadzane w gabinecie ginekologicznym, wymagają profesjonalnych instrumentów. Wzierniki dopochwowe plastikowe to doskonały sposób na zachowanie najwyższej higieny w jego trakcie. Jednorazowego użytku i sterylnie zapakowane zapewnią komfort korzystania oraz odpowiednie warunki czystości. Nasza hurtownia medyczna oferuje ginekologiczne wzierniki dopochwowe takich marek jak: 

  • Albis,
  • Neo-Spec.

Dostępne w rozmiarach S, M, L pozwalają na prawidłowe dopasowanie. 

Hurtownia Mercant – profesjonalne wyposażenie gabinetów i szpitali

W naszej hurtowni medycznej online znajdziesz liczne artykuły medyczne, które pozwolą Ci profesjonalnie wyposażyć gabinet lekarski, szpital, salon kosmetyczny, czy studio fizjoterapii. Oferujemy produkty najwyższej jakości, posiadające odpowiednie certyfikaty. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz szybką wysyłkę zamówień na terenie całej Polski. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu! 
 

Cena

Pokaż wyniki (8)
Wzierniki ginekologiczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: