Jednorazowe wzierniki ginekologiczne

Wzierniki dopochwowe to instrument konieczny do przeprowadzenia kompletnego badania ginekologicznego. Jest to więc podstawowy element wyposażenia gabinetu każdego lekarza ginekologii. W naszej hurtowni medycznej Mercant znajdziesz profesjonalne wzierniki ginekologiczne jednorazowe w kilku różnorakich wariantach, dzięki którym badanie wziernikiem przestanie sprawiać dyskomfort pacjentkom. Oferujemy bowiem najwyższej jakości wzierniki dopochwowe wykonane z przezroczystego plastiku, poddane wcześniej procesowi sterylizacji tlenkiem etylenu. Sprawdź nasz asortyment i zamów już teraz medyczny wziernik!

Wziernik ginekologiczny – do czego służy?

Każde badanie lekarskie – nie tylko badanie przeprowadzone w gabinecie ginekologicznym, wymaga profesjonalnych instrumentów. Dostępne w hurtowni medycznej Mercant wzierniki dopochwowe plastikowe zostały stworzone z myślą o wszystkich specjalistach oraz ich pacjentkach. To doskonały sposób na zachowanie najwyższej higieny w trakcie badania. Jednorazowego użytku i sterylnie zapakowany wziernik do pochwy zapewni komfort korzystania oraz odpowiednie warunki czystości. Badanie wziernikiem zajmie zaledwie kilka minut, nie sprawiając przy tym pacjentkom bólu czy dyskomfortu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do złożenia zamówienia.

Nasza hurtownia medyczna oferuje medyczny wziernik takich marek jak:

  • Albis,
  • Neo-Spec.

Wziernik ginekologiczny – rozmiary do wyboru S, M, L – pozwala na prawidłowe dopasowanie wybranego produktu. Odpowiednio dobrany wziernik do pochwy pozwoli specjaliście na szybkie badanie wziernikiem bez obawy o niezachowanie wysokiego poziomu higieny czy sprawienie pacjentce bólu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem, w którym znajdziesz profesjonalny wziernik spełniający najwyższe standardy. Od teraz badanie wziernikiem przestanie kojarzyć się z czymś bolesnym i nieprzyjemnym. Zaokrąglone łyżeczki zminimalizują ryzyko uszkodzenia delikatnej tkanki, co więcej – ze względu na brak ftalanów w ich składzie nie wywołują reakcji alergicznej. Medyczny wziernik ma zadanie ułatwić wykonywanie codziennych czynności, uwzględniając przy tym niesamowitą oszczędność czasu i pieniędzy. Nasze wzierniki dopochwowe to gwarancja atrakcyjnych cen i doskonałego wykonania.

Wzierniki ginekologiczne – czy są bezpieczne?

W naszej hurtowni medycznej online znajdziesz liczne artykuły medyczne, które pozwolą Ci profesjonalnie wyposażyć gabinet lekarski, szpital, salon kosmetyczny czy studio fizjoterapii. Oferujemy produkty najwyższej jakości, posiadające odpowiednie certyfikaty, w tym właśnie ginekologiczne wzierniki dopochwowe. Dostępny w hurtowni Mercant wziernik ginekologiczny został opracowany tak, aby nie zaburzać wyników badań i zapobiegać występowaniu zakażeń, a jednocześnie spełniać aktualnie obowiązujące normy i wymogi. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz szybką wysyłkę zamówień na terenie całej Polski. Współpracujemy zarówno z klientami biznesowymi, jak i osobami prywatnymi. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy również do kontaktu! Chętnie podpowiemy wam, jaki wziernik ginekologiczny wybrać i czym się kierować przy zakupie.

Cena
Pokaż wyniki (9)
Wzierniki ginekologiczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: