Akcesoria ginekologiczne

Akcesoria ginekologiczne to obowiązkowe wyposażenie gabinetu każdego lekarza ginekologii. Ułatwiają one badania oraz inne czynności lekarskie, a także pomagają w zachowaniu sterylności i komfortowych warunków. Bogaty wybór artykułów tego typu znajdziesz w naszej hurtowni medycznej. Zapoznaj się z naszym asortymentem!

Profesjonalne akcesoria ginekologiczne 

Różnego rodzaju artykuły medyczne potrzebne są w codziennej pracy lekarza. Umożliwiają przeprowadzenie badań oraz zapewniają komfortowe i higieniczne warunki dla pacjentów. Profesjonalne akcesoria ginekologiczne, które oferuje nasza hurtownia medyczna to między innymi:

  • żele do USG,
  • paski wskaźnikowe pH,
  • spódniczki ginekologiczne,
  • szkiełka podstawowe.

Są to produkty pochodzące od sprawdzonych producentów i przeznaczone do użytku sterylnego. Stosowane przez lekarzy ginekologów, doskonale sprawdzają się jako wyposażenie profesjonalnych gabinetów medycznych.

Hurtownia medyczna Mercant – najwyższej jakości artykuły medyczne

Oprócz akcesoriów ginekologicznych w naszej hurtowni znajdziesz także wiele innych artykułów medycznych, które doskonale sprawdzą się jako wyposażenie gabinetów lekarskich, szpitali, czy salonów kosmetycznych. Sprawdź nasz bogaty asortyment i zamów z wygodną dostawą na terenie całej Polski. W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami. Zapraszamy!
 

Cena
Pokaż wyniki (19)
Akcesoria ginekologiczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: