Uwaga, w dniu 2022-12-07 od godziny 21:30 do godziny 23:00 planujemy przerwę serwisową.

Przyrządy do przetłaczania płynów infuzyjnych | Kraniki trójdrożne

Hurtownia medyczna Mercant oferuje w tej kategorii kraniki trójdrożne, łączniki do strzykawek, a także przyrządy do przetaczania płynów do profesjonalnego użytku. Akcesoria te posiadają niezbędne atesty i są powszechnie używane w punktach medycznych: klinikach oraz szpitalach. 

Kraniki trójdrożne, łączniki oraz przyrządy do przetaczania płynów 

W tej kategorii hurtownia Mercant oferuje wszystkie niezbędne przyrządy do przetaczania płynów infuzyjnych, jak i kraniki trójdrożne, łączniki do strzykawek, kolce przelewowe B.Braun, korki do venflonów, aplikatory do pobierania leków, akcesoria do pompy infuzyjnej i wiele innych. 

  • Kraniki trójdrożne (tak zwane zaworki trójstronne) - podczas podawania płynów infuzyjnych odpowiadają za regulację i szybkość przepływu. Kranik trójdrożny przeznaczony jest do jednorazowego użytku. Wykonany jest on w wytrzymałych materiałów. Dzięki końcówkom typu Luer-Lock z łatwością się go podłącza do drenu. Nie wchodzi on również w reakcję z podawanymi płynami infuzyjnymi. Kraniki trójdzielnie Balton oraz B.Branu można kupić osobno, jak i w zestawie z drenami. 
  • Łączniki do strzykawek - to akcesoria niezwykle przydatne podczas mieszania leków. Dzięki nim można połączyć końcówki strzykawek o tych samych końcówkach.
  • Przyrządy do przetaczania płynów Polfa Lublin - są to produkty jednorazowego użytku. Posiadają one na jednym końcu igłę, zwaną też kolcem, ze specjalną, kroplówką komorą. Nieodłącznym elementem przyrządów do przetaczania płynów jest także specjalny odpowietrznik z filtrem. Produkt ten nadaje się do przetaczania krwi oraz preparatów metodą grawitacyjną. Można go podłączyć zarówno do miękkich worków, jak i pojemników (szklanych lub wykonanych z twardych tworzyw). To sprawia, że znajdujące się w ofercie przyrządy do przetaczania płynów są uniwersalne. 

Cena

Pokaż wyniki (18)
Infuzja, transfuzja, akcesoria
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: