Strzykawki cewnikowe

Strzykawki cewnikowe

W tej kategorii znajdują się strzykawki cewnikowe oraz strzykawki laryngologiczne o pojemności 50 ml i 100 ml. W zależności od modelu są one jednorazowe lub też dostosowane do sterylizacji tlenkiem etylenu. Ich cylindry są przezroczyste, a skala wyraźna i czytelna, co pozwala na wykonywanie precyzyjnych czynności medycznych. Strzykawki cewnikowe to niezbędne wyposażenie różnego rodzaju placówek medycznych, takich jak szpitale czy gabinety zabiegowe. Hurtownia farmaceutyczna Mercant specjalizuje się w dostarczaniu niezastąpionych akcesoriów i sprzętu dla placówek medycznych. W naszej ofercie można znaleźć m.in.:

Są to wysokiej jakości produkty zaufanych marek, wyróżniające się także konkurencyjną ceną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz składania zamówień – nie tylko na strzykawki cewnikowe czy laryngologiczne.

Różne modele strzykawek cewnikowych

Jako hurtownia medyczna Mercant oferujemy strzykawki do cewnika takich marek jak Polfa Lublin czy też Margomed. Są one wyposażone w dodatkowe uszczelnienie, znajdujące się przed tłoczkiem – element ten zapewnia płynny oraz jednostajny przesuw. Tłok zabezpieczony jest ponadto przed wypadnięciem, a szeroki kołnierz umożliwia odpowiednią chwytność. Tego typu strzykawka do cewnika cechuje się również dużą przezroczystością oraz czytelną skalą.

Cena oferowanych przez nas strzykawek cewnikowych jest przystępna. Jak wszystkie artykuły medyczne, tak i strzykawki do cewnikowania zabezpieczone są specjalnym opakowaniem typu blister-pack. W łatwy i szybki sposób można je zatem wyjąć i od razu użyć.

Hurtownia Mercant, poza strzykawkami do cewnikowania, oferuje również poręczne strzykawki jednorazowe o różnej pojemności, a w tym modele ze skalą od 2 ml, 5 ml, 10 ml do 20 ml. Ich tłok wykonany jest z polietylenu zaś komora z polipropylenu.

Strzykawki do cewnikowania – rodzaje

Strzykawka cewnikowa, znana również jako strzykawka do zabiegu cewnikowania, strzykawka z końcówką do cewników czy strzykawka urologiczna, to wyrób jednorazowego użytku, który w medycynie wykorzystuje się niezwykle często. Służy ona do karmienia pacjentów, irygacji, to znaczy przepłukiwania ran, pęcherza moczowego, uszu, a także innych narządów. Doskonale sprawdza się do obsługiwania drenów i sond żołądkowych, cewników. Strzykawka do zabiegu cewnikowania wyróżnia się wysokim poziomem szczelności oraz tłoczkiem o bardzo płynnym działaniu, który pozwala na precyzyjne odmierzanie i podawanie płynów. Ten wyrób medyczny jest wykorzystywany również w laryngologii.

Strzykawki cewnikowe możemy podzielić nie tylko ze względu na zastosowanie, ale i na budowę. Strzykawki trzyczęściowe posiadają końcówkę typu luer-lock, które umożliwiają nakręcenie igły – dzięki temu ryzyko, że igła zsunie się podczas dokonywania iniekcji, jest znacznie mniejsze.

Strzykawka z końcówką do cewników

Strzykawka urologiczna posiada usytuowany centralnie stożek do cewnika oraz podziałkę skali wycechowaną w mililitrach – jest ona bardzo czytelna oraz trwała. Ponadto doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że aby zapewnić pacjentom jak największy komfort, niezbędne jest użycie wyrobów medycznych wysokiej jakości – właśnie dlatego w naszej hurtowni dostępne są strzykawki do cewnikowania, które wyróżniają się precyzją wykonania. W asortymencie można znaleźć produkty o pojemności 50 ml i 100 ml, które zostały wyprodukowane z wytrzymałych, w pełni bezpiecznych materiałów. Dzięki nim możliwe jest zagwarantowanie pacjentom jak najmniejszych dolegliwości bólowych podczas przeprowadzania zabiegów.

Czym powinny się wyróżniać wysokiej jakości strzykawki cewnikowe?

Strzykawki cewnikowe powinny być wyposażone w przezroczysty cylinder, który ułatwia kontrolowanie ich zawartości. Znacząco wpływa to na podniesienie komfortu pracy personelu medycznego. Bardzo istotne jest także to, aby tego rodzaju strzykawki miały na szczycie tłoka specjalny pierścień. Jest to zabezpieczenie zapewniające stabilizację igły oraz ochronę przed przeciekaniem. Najlepsze modele są także wyposażone w gumowe uszczelnienie, które pozwala swobodnie przesuwać tłok. Z kolei kryza ograniczająca minimalizuje ryzyko całkowitego wysunięcia się tłoka z cylindra. Strzykawki cewnikowe nie powinny także zawierać lateksu, który może wywoływać reakcje alergiczne.

Niezawodne akcesoria medyczne w ofercie hurtowni Mercant

Hurtownia farmaceutyczna Mercant oferuje niezawodne strzykawki cewnikowe, które są wytrzymałe oraz przydatne podczas różnego rodzaju zabiegów i procedur medycznych. Usprawniają pracę personelu medycznego, a jednocześnie wpływają na komfort pacjentów. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, sprostać zmieniającym się dynamicznie oczekiwaniom klientów. Gwarantujemy szybką dostawę oraz profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do współpracy wszystkie placówki medyczne poszukujące zaufanej i doświadczonej hurtowni, która dostarczy im sprawdzone akcesoria oraz sprzęt wysokiej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz nawiązania kontaktu z doradcami.

Cena
Pokaż wyniki (3)
Strzykawki cewnikowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: