Strzykawki cewnikowe

W tej kategorii znajdują się strzykawki cewnikowe oraz strzykawki laryngologiczne o pojemności 50 ml i 100 ml. W zależności od modelu są one jednorazowe lub też dostosowane do sterylizacji tlenkiem etylenu. Ich cylindry są przezroczyste, a skala wyraźna i czytelna, co pozwala na wykonywanie precyzyjnych czynności medycznych. 

Różne modele strzykawek cewnikowych

Jako hurtownia medyczna Mercant oferujemy strzykawki do cewnika takich marek jak Polfa Lublin, czy też Margomed. Wyposażone są one w dodatkowe uszczelnienie, znajdujące się przed tłoczkiem - element ten zapewnia płynny oraz jednostajny przesuw. Tłok zabezpieczony jest ponadto przed wypadnięciem, a szeroki kołnierz umożliwia odpowiednią chwytność. Tego typu strzykawka do cewnika cechuje się również dużą przezroczystością oraz czytelną skalą.

Cena oferowanych przez nas strzykawek cewnikowych jest przystępna. Jak wszystkie artykuły medyczne, tak i strzykawki do cewnikowania zabezpieczone są specjalnym opakowaniem typu blister-pack. W łatwy i szybki sposób można jest zatem wyjąć i od razu użyć. 

Hurtownia Mercant, poza strzykawkami do cewnikowania, oferuje również poręczne strzykawki jednorazowe o różnej pojemności, a w tym modele ze skalą od 2 ml, 5 ml, 10 ml do 20 ml. Ich tłok wykonany jest z polietylenu zaś komora z polipropylenu.

Strzykawki do cewnikowania - rodzaje 

Strzykawka cewnikowa, znana również jako strzykawka do zabiegu cewnikowania, strzykawka z końcówką do cewników czy strzykawka urologiczna, to wyrób jednorazowego użytku, który w medycynie wykorzystuje się niezwykle często. Służy ona do karmienia pacjentów, irygacji, to znaczy przepłukiwania ran, pęcherza moczowego, uszu, a także innych narządów. Doskonale sprawdza się do obsługiwania drenów i sond żołądkowych, cewników. Strzykawka do zabiegu cewnikowania wyróżnia się wysokim poziomem szczelności oraz tłoczkiem o bardzo płynnym działaniu, który pozwala na precyzyjne odmierzanie i podawanie płynów. Ten wyrób medyczny jest wykorzystywany również w laryngologii.

Strzykawki możemy podzielić nie tylko ze względu na zastosowanie, ale i na budowę. Strzykawki trzyczęściowe posiadają końcówkę typu luer-lock, które umożliwiają nakręcenie igły – dzięki temu ryzyko, że igła zsunie się podczas dokonywania iniekcji jest znacznie mniejsze. 

Strzykawka z końcówką do cewników 

Strzykawka urologiczna posiada usytuowany centralnie stożek do cewnika oraz podziałkę skali wycechowaną w mililitrach – jest ona bardzo czytelna oraz trwała. Ponadto, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że aby zapewnić pacjentom jak największy komfort, niezbędne jest użycie wyrobów medycznych wysokiej jakości – właśnie dlatego w naszej hurtowni dostępne są strzykawki do cewnikowania, które wyróżniają się precyzją wykonania. W asortymencie można znaleźć produkty o pojemności 50ml i 100ml, które zostały wyprodukowane z wytrzymałych, w pełni bezpiecznych materiałów. Dzięki nim możliwe jest zagwarantowanie pacjentom jak najmniejszych dolegliwości bólowych podczas przeprowadzania zabiegów. 

Cena
Pokaż wyniki (3)
Strzykawki cewnikowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: