Strzykawki cewnikowe

W tej kategorii znajdują się strzykawki cewnikowe oraz strzykawki laryngologiczne o pojemności 50 ml i 100 ml. W zależności od modelu są one jednorazowe lub też dostosowane do sterylizacji tlenkiem etylenu. Ich cylindry są przezroczyste, a skala wyraźna i czytelna, co pozwala na wykonywanie precyzyjnych czynności medycznych. 

Różne modele strzykawek cewnikowych

Jako hurtownia medyczna Mercant oferujemy strzykawki do cewnika takich marek jak Polfa Lublin, czy też Margomed. Wyposażone są one w dodatkowe uszczelnienie, znajdujące się przed tłoczkiem - element ten zapewnia płynny oraz jednostajny przesuw. Tłok zabezpieczony jest ponadto przed wypadnięciem, a szeroki kołnierz umożliwia odpowiednią chwytność. Tego typu strzykawka do cewnika cechuje się również dużą przezroczystością oraz czytelną skalą.

Cena oferowanych przez nas strzykawek cewnikowych jest przystępna. Jak wszystkie artykuły medyczne, tak i strzykawki do cewnikowania zabezpieczone są specjalnym opakowaniem typu blister-pack. W łatwy i szybki sposób można jest zatem wyjąć i od razu użyć. 

Hurtownia Mercant, poza strzykawkami do cewnikowania, oferuje również poręczne strzykawki jednorazowe o różnej pojemności, a w tym modele ze skalą od 2 ml, 5 ml, 10 ml do 20 ml. Ich tłok wykonany jest z polietylenu zaś komora z polipropylenu.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (3)
Strzykawki cewnikowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: