Igły do pobierania leków

Rozwój medycyny sprawił, że dziś na każdym kroku znajdziemy rozwiązania mające ułatwić personelowi wykonywanie codziennych obowiązków i właśnie dlatego od dziś w naszej ofercie Mercant znajdziecie profesjonalne igły do pobierania leków w dwóch wariantach – z otworem bocznym oraz bez. W zależności od Twoich potrzeb mogą oczywiście sprawdzić się inne igły do pobierania leków z gumowych fiolek oraz innych opakowań. Wyroby medyczne jednorazowe dostępne u nas zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, będąc jednocześnie gwarancją niezawodności i bezawaryjności. Dobrze opracowany kształt ułatwia pobieranie i rozpuszczanie leków bez obawy o ich pienienie. Igły do pobierania leków renomowanego producenta zostały stworzone z myślą o wszystkich lekarzach i pielęgniarkach, którzy poszukują specjalistycznych wyrobów medycznych. Dostępne w hurtowni medycznej Mercant igły do pobierania leków możesz zamówić w ilości hurtowej. Każde opakowanie zawiera 100 sztuk sterylnie zapakowanych igieł, które wystarczy rozpakować w celu ich dalszego wykorzystania. Zapoznaj się z naszą ofertą i złóż zamówienie. Dołożymy wszelkich starań, aby wybrane igły do pobierania leków niebawem znalazły się również u Ciebie!

Igły do pobierania leków – czym się różnią? 

Hurtownia medyczna Mercant oferuje w tej kategorii niezawodne igły do pobierania leków. Za sprawą materiału, z którego są wykonane, umożliwiają one pobieranie różnych preparatów zarówno z fiolek z gumowym korkiem, jak i z innych pojemników. Igła do leków tego typu ma również specjalny szlif, dzięki któremu ryzyko przedostania się elementów opakowania do danego roztworu spada do minimum. Dostępne w hurtowni Mercant igły do pobierania leków charakteryzują się specyficzną budową, a co za tym idzie, ostrze może bez problemu przejść przez różnego rodzaju materiały. Tego typu narzędzie może zostać wykorzystane w przypadku plastikowych bądź gumowych elementów bez obawy o ich zniszczenie.

Jak wybrać igłę do pobierania leków?

Igły do pobierania leków dostępne w tej kategorii, w zależności od modelu, oprócz standardowego zakończenia mogą również posiadać dodatkowy otwór boczny. Igły specjalistyczne z takim elementem świetnie sprawdzają się w trakcie rozpuszczania leków –nie powodują przy tym pienienia się roztworu. Są one również dodatkowo oznaczone, dzięki czemu nie da się ich pomylić z innymi igłami. Igły do pobierania leków mają bowiem za zadanie ułatwić wykonywanie podstawowych czynności, a jednocześnie gwarantować bezawaryjność. Oferowane w Mercant igły do pobierania leków spełniają szereg obowiązujących norm i standardów, zapewniając przy tym komfort użytkowania. W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt. Nasi specjaliści pomogą w doborze konkretnego rozwiązania, dzięki czemu zaopatrzenie placówki medycznej przestanie sprawiać trudności. Nasze igły do podawania leków to produkt renomowanego producenta. Tuż po zużyciu narzędzia należy poddać je utylizacji. Z pomocą tutaj przyjdzie pojemnik na odpady medyczne, który także możesz znaleźć w hurtowni zaopatrzenia medycznego Mercant.

Oprócz specjalistycznych igieł do pobierania leków w hurtowni Mercant znaleźć można również inne artykuły, a w tym:

Jeżeli na temat jakiegoś artykułu medycznego czy też zamówienia, pojawiło się jakieś pytanie, to można w tej kwestii skontaktować się z hurtownią Mercant – adres mailowy i numer telefonu zostały podane na stronie. 

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (4)
Igły do pobierania leków
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: