Igły do pobierania leków

Igły do pobierania leków

Rozwój medycyny sprawił, że dziś na każdym kroku znajdziemy rozwiązania mające ułatwić personelowi wykonywanie codziennych obowiązków i właśnie dlatego od dziś w naszej ofercie Mercant znajdziecie profesjonalne igły do pobierania leków w dwóch wariantach – z otworem bocznym oraz bez. W zależności od Twoich potrzeb mogą oczywiście sprawdzić się inne igły do pobierania leków z gumowych fiolek oraz innych opakowań.

Wyroby medyczne jednorazowe dostępne u nas zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, będąc jednocześnie gwarancją niezawodności i bezawaryjności. Dobrze opracowany kształt ułatwia pobieranie i rozpuszczanie leków bez obawy o ich pienienie. Igły do pobierania leków renomowanego producenta zostały stworzone z myślą o wszystkich lekarzach i pielęgniarkach, którzy poszukują specjalistycznych wyrobów medycznych. Dostępne w hurtowni medycznej Mercant igły do pobierania leków możesz zamówić w ilości hurtowej. Każde opakowanie zawiera 100 sztuk sterylnie zapakowanych igieł, które wystarczy rozpakować w celu ich dalszego wykorzystania. Zapoznaj się z naszą ofertą i złóż zamówienie. Dołożymy wszelkich starań, aby wybrane igły do pobierania leków niebawem znalazły się również u Ciebie!

Igły do pobierania leków – czym się różnią?

Hurtownia medyczna Mercant oferuje w tej kategorii niezawodne igły do pobierania leków. Za sprawą materiału, z którego są wykonane, umożliwiają one pobieranie różnych preparatów zarówno z fiolek z gumowym korkiem, jak i innych pojemników. Igła do leków tego typu ma również specjalny szlif, dzięki któremu ryzyko przedostania się elementów opakowania do danego roztworu spada do minimum. Jej konstrukcja skutecznie zabezpiecza pobierany preparat przed przypadkowym zanieczyszczeniem. Jednocześnie korzystanie z igły jest komfortowe dla personelu medycznego.

Dostępne w hurtowni Mercant igły do nabierania leków charakteryzują się specyficzną budową, a co za tym idzie, ostrze może bez problemu przejść przez różnego rodzaju materiały. Tego typu narzędzie może zostać wykorzystane w przypadku plastikowych bądź gumowych elementów bez obawy o ich zniszczenie.

Igła pobraniowa – jak z niej prawidłowo korzystać?

Jak sama nazwa wskazuje, igła pobraniowa służy jedynie do pobrania leku z opakowania. Musi być dopasowana przede wszystkim do rodzaju fiolki. Jeśli ampułka jest szklana, niezbędne będzie zastosowanie igły z filtrem. Bardzo ważne jest to, aby w trakcie pobierania leku nie wtłaczać do pojemnika zbyt dużej ilości powietrza, gdyż może to skutkować wzrostem ciśnienia wewnątrz fiolki i przypadkowym wydostaniem się preparatu na zewnątrz. Gdy ciecz znajduje się już w strzykawce, należy zmienić igłę na odpowiedni model przeznaczony do iniekcji oraz rozpocząć całą procedurę.

Igły do nabierania leków – co warto o nich wiedzieć?

Igły do nabierania leków to niezbędne wyposażenie placówek medycznych. Wyróżniają się one przede wszystkim tym, że:

  • mają tępe zakończenie, które ułatwia pobieranie preparatów, a jednocześnie chroni personel przed przypadkowym ukłuciem,
  • można je wykorzystać zarówno do fiolek z gumowym korkiem, jak i innego rodzaju pojemników,
  • są wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniających trwałość oraz bezpieczeństwo,
  • mają kolorowe osłonki oraz specjalne kody umożliwiające ich identyfikację.

Igła pobraniowa jest dostępna w wersji z filtrem oraz bez filtra. Ta druga sprawdza się doskonale w przypadku fiolek wykonanych z różnych materiałów, zawierających jedną lub wiele dawek leku. Igła z filtrem jest z kolei przeznaczona do stosowania ze szklanymi opakowaniami. Ampułka musi bowiem zostać otwarta poprzez usunięcie górnej części. Odpowiednia igła z filtrem chroni przed przedostawaniem się szklanych elementów z fiolki do ciała pacjenta.

Jak wybrać igłę do pobierania leków?

Igły do pobierania leków dostępne w tej kategorii, w zależności od modelu, oprócz standardowego zakończenia mogą również posiadać dodatkowy otwór boczny. Igły specjalistyczne z takim elementem świetnie sprawdzają się w trakcie rozpuszczania leków – nie powodują przy tym pienienia się roztworu. Są one również dodatkowo oznaczone, dzięki czemu nie da się ich pomylić z innymi igłami. Igły do pobierania leków mają bowiem za zadanie ułatwić wykonywanie podstawowych czynności, a jednocześnie gwarantować bezawaryjność.

Igły z otworem bocznym mają wiele zastosowań. Są praktyczne oraz wygodne w użyciu. Znacząco ułatwiają pobieranie leków z różnego rodzaju ampułek. Igły z otworem bocznym są także zaprojektowane w taki sposób, aby były szczelnie połączone ze strzykawką. Ogranicza to ryzyko przedostawania się na zewnątrz pobieranych preparatów.

Wysokiej jakości igły pobraniowe w ofercie Mercant

Oferowane w Mercant igły do pobierania leków spełniają szereg obowiązujących norm i standardów, zapewniając przy tym komfort użytkowania. W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt. Nasi specjaliści pomogą w doborze konkretnego rozwiązania, dzięki czemu zaopatrzenie placówki medycznej przestanie sprawiać trudności. Nasze igły do podawania leków to produkt renomowanego producenta. Tuż po zużyciu narzędzia należy poddać je utylizacji. Z pomocą tutaj przyjdzie pojemnik na odpady medyczne, który także możesz znaleźć w hurtowni zaopatrzenia medycznego Mercant.

Oprócz specjalistycznych igieł do pobierania leków w hurtowni Mercant można również znaleźć inne artykuły, a w tym:

Specjalizujemy się w zaopatrywaniu placówek medycznych w niezawodne akcesoria oraz wysokiej jakości sprzęt. W naszej hurtowni można zamówić także filmy i odczynniki do RTG, maski tlenowe oraz rurki intubacyjne. Bogaty asortyment sprawia, że każdy klient znajdzie u nas to, czego potrzebuje. Zaopatrujemy nie tylko gabinety lekarskie, stomatologiczne i przychodnie, ale także szpitale oraz kliniki. Jeżeli na temat jakiegoś artykułu medycznego czy też zamówienia, pojawiło się jakieś pytanie, to można w tej kwestii skontaktować się z hurtownią Mercant – adres mailowy i numer telefonu zostały podane na stronie.

Cena
Pokaż wyniki (6)
Igły do pobierania leków
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: