Akcesoria do sterylizacji

Hurtownia medyczna Mercant oferuje praktyczne akcesoria do sterylizacji, dzięki którym w prawidłowy sposób można zabezpieczyć narzędzia, wykorzystywane w gabinetach medycznych, salonach kosmetycznych, gabinetach dentystycznych itd. Wśród akcesoriów oferowanych przez hurtownię Mercant znajdują się rękawy do sterylizacji, testy i wskaźniki, czy też torebki do sterylizacji.

Niezbędne akcesoria do dezynfekcji 

Dobrej jakości akcesoria do dezynfekcji pozwalają w sposób szczelny, przy użyciu autoklawu, zabezpieczyć narzędzia wykorzystywane w gabinetach. Jako hurtownia medyczna oferujemy w tej kategorii: 

  • rękawy do sterylizacji - tego typu akcesoria do dezynfekcji mają różną szerokość (od 5 do 30 cm), którą dobiera się w zależności od wielkości narzędzia. Sprzedawane są one w rolkach po 100 lub 200 mb! Rękawy do sterylizacji wykonane są z laminatu foliowego oraz z papieru medycznego o gramaturze 60 g na m². Nadają się one do sterylizacji nasyconą parą, tlenkiem etylenu lub formaldehydem (zamawiając produkt należy zwrócić uwagę na dedykowany sposób sterylizacji), 
  • torebki do sterylizacji - w przeciwieństwie do rękawów, torebki do sterylizacji są już produktem gotowym, nie trzeba ich ciąć i zgrzewać. Worki do sterylizacji dostępne są w wielu rozmiarach, np. 57x100, 90x135, 70x230, 90x230, 90x260, 190x330 mm, 300x450 mm, 250x400 mm. Wykonane są one z wielowarstwowej folii PET/CPP. Są one przezroczyste, dlatego też łatwo stwierdzić, co znajduje się w ich wnętrzu. Dzięki temu, że akcesoria do sterylizacji pod postacią torebek posiadają specjalny pasek kleju, to nie trzeba ich zgrzewać. 

Jako hurtownia medyczna sprzedajemy również testy i wskaźniki sterylizacji, z pomocą których jasno można stwierdzić, czy podczas procesu sterylizacji osiągnięto pożądany poziom parametrów.

Aby dokonać skutecznej i szybkiej sterylizacji, oprócz akcesoriów do dezynfekcji należy również wyposażyć się w profesjonalny sprzęt do sterylizacji w gabinecie kosmetycznym lub medycznym.

Niezbędne narzędzia do sterylizacji 

Proces dezynfekcji pozwala zmniejszyć ilość drobnoustrojów, które znajdują się na narzędziach. Wykorzystanie odpowiednich płynów do dezynfekcji zapewnia, że wiele bakterii i wirusów zostanie usuniętych z instrumentu medycznego, jednak nie gwarantuje to pełnego bezpieczeństwa. W celu pełnej neutralizacji wszelkich drobnoustrojów, konieczna jest sterylizacja – wymaga to jednak zaopatrzenia placówki medycznej w pewne narzędzia.

Narzędzia do zabiegu sterylizacji prezentowane w naszej ofercie zapewniają pełną skuteczność działania. Wśród nich znajdują się rękawy do sterylizacji – element wręcz obowiązkowy w każdym gabinecie, w którym są wykorzystywane przyrządy wielokrotnego użytku. Są one przezroczyste, wykonane z laminatu foliowego, co czyni je niezwykle odpornymi na rozerwanie. Dodatkowo, nadają się do sterylizacji tlenkiem etylenu, formaldehydem czy nasyconą parą wodną w nadciśnieniu. 

Przydatne akcesoria do sterylizacji 

Zabieg sterylizacji może przebiegać przy pomocy autoklawu – wtedy przydatne okażą się wysokiej jakości torebki do sterylizacji. Pozwolą one w bardzo szybki, szczelny sposób zabezpieczyć instrumenty medyczne, dzięki czemu zabieg sterylizacji przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Oferowane przez nas torebki do autoklawu są dostępne w wielu różnych rozmiarach, co zapewnia, że zmieszczą się w nich zarówno mniejsze, jak i większe narzędzia.

Cena
Pokaż wyniki (37)
Sterylizacja
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: