USG i EKG, Akcesoria

Hurtownia medyczna Mercant posiada wieloletnie doświadczenie w branży medycznej, co niewątpliwie przekłada się na jakość dostarczanych naszym klientom rozwiązań. W ostatnim czasie zdecydowaliśmy się jednak wprowadzić drobne zmiany w naszej ofercie, a jednocześnie poszerzyć ją o specjalistyczne akcesoria do USG i EKG. Szeroki wybór rozwiązań z pewnością Cię zaskoczy. Przygotowaliśmy specjalną ofertę, a w niej żele do EKG, gruszki gumowe do elektrod, elektrody przyssawkowe oraz papier do EKG. Są to wyroby medyczne wyprodukowane pod okiem wykwalifikowanych producentów, co świadczy o ich wyjątkowości. Z nami możesz liczyć na coś więcej aniżeli tylko konkurencyjne na rynku ceny. Nieustannie dostarczamy klientom najwyższej klasy akcesoria i sprzęt medyczny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Mercant i do złożenia pierwszego zamówienia.

Żele do USG

Żel do przygotowania skóry stanowi podstawowy element wyposażenia oddziałów szpitalnych, a także gabinetów lekarskich. W związku z tym postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty wysokiej jakości żel do USG oraz żele do EKG. Stanowią one świetny wybór, a wszystko to za sprawą doskonale opracowanej formuły. Żel do USG Profi Line to produkt sterylny, który jest gotowy do użycia tuż po otwarciu opakowania. Możesz zamówić go w wersji standardowej lub w saszetkach. Nie pozostawia śladów na ubraniach, co więcej – jest bardzo wydajny i jednocześnie zapewnia doskonałą akustykę w szerokim zakresie częstotliwości. Żel do przygotowania skóry powstał z myślą o szczególnych potrzebach i właśnie dlatego znajdziesz go również w naszej hurtowni online Mercant. Gdyby w trakcie składania zamówienia pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości, możesz śmiało skontaktować się z nami.

Akcesoria do USG

Specjalistyczne akcesoria do USG, które znajdziesz w niniejszej zakładce, pochodzą od zaufanych na polskim rynku producentów. Wykonane zostały ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu są nie tylko skuteczne, ale również wydajne. Zamówisz w naszej hurtowni od niedawna jednorazowe podkłady medyczne, papier do USG oraz żel do przygotowania skóry, który nie wykazuje działania podrażniającego. Wszelkie oferowane przez nas wyroby medyczne posiadają niezbędne certyfikaty, a także zostały one wyprodukowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi standardami europejskimi. Jeżeli zatem szukasz idealnego miejsca, w którym będziesz mógł zaopatrzyć każdy oddział szpitalny lub prywatny gabinet lekarski – doskonale trafiłeś. Czekamy na Twoje pierwsze zamówienie!

Elektrody EKG

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na specjalistyczne akcesoria do EKG wprowadziliśmy do naszego sklepu medycznego elektrody przyssawkowe oraz gruszki gumowe do elektrod. Badanie EKG wymaga bowiem stosowania specjalistycznych rozwiązań i dlatego też odtąd możesz zamówić je u nas. Elektrody EKG są tutaj dostępne w dwóch wersjach – piankowe elektrody do Holtera oraz elektrody EKG kończyny. Stanowią podstawowy element wyposażenia na oddziałach kardiologicznych, gdzie miejsce ma badanie EKG serca. Umieszczone w odpowiednim miejscu umożliwią przeprowadzenie procedury medycznej w szybki i sprawny sposób bez obawy o sprawienie pacjentowi bólu bądź dyskomfortu. Zapoznaj się już teraz z asortymentem Mercant i złóż zamówienie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy też o kontakt. Z naszą drobną pomocą zaopatrzysz każdą placówkę ochrony zdrowia w najwyższej klasy sprzęt medyczny pochodzący od zaufanych producentów. Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Cena
Pokaż wyniki (40)
USG i EKG, Akcesoria
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: