Igły do portu naczyniowego

Igła do portu naczyniowego, dostępna w ofercie hurtowni medycznej Mercant, to produkt wysokiej jakości, który jest przystosowany do wlewów długotrwałych. O jej niezawodność zatroszczyli się doceniani producenci, tacy jak B.Braun, którzy zadbali również o elementy dodatkowe, w tym właśnie drobne skrzydełka – to dzięki nim można założyć dyskretny opatrunek. 

Igła do portu naczyniowego

Widniejąca w tej kategorii igła do portu Hubera pozwala nie tylko na dożylne podawanie stałych leków, ale i na pobieranie próbek krwi. Igły do portu dostępne są w różnych rozmiarach, przy zachowaniu najwyższych parametrów. Hurtownia medyczna Mercant oferuje specjalistyczne igły do portu, takie jak igła do portu Hubera czy igła do portu Surecan. Produkty te są w zestawie z elastycznym systemem mocowania, z drenem oraz zaciskiem. Dzięki przemyślanej formie, zakładanie igły do portu naczyniowego oraz jej usunięcie po wlewie jest łatwe oraz szybkie.

Igła do portu Hubera

Specjalistyczna igła do portu Hubera pakowana jest po kilku sztuk w opakowaniu, co można sprawdzić w specyfikacjach produktów. Oprócz nich można również nabyć:

Nasza hurtownia medyczna prezentuje produkty pochodzące od zaufanych producentów wyróżniających się doświadczeniem w swej dziedzinie. Dzięki temu gwarantujemy, że oferowane igły do portów wytwarzane są z zachowaniem najwyższych standardów oraz produkowane z wykorzystaniem wytrzymałych materiałów. Wybierając igły do portu naczyniowego z naszej oferty, można mieć pewność co do niezawodności produktu oraz wygody jego użytkowania – dzięki temu praca personelu medycznego jest sprawniejsza, a poziom komfortu pacjenta staje się znacznie wyższy.

Artykuły medyczne dostępne w Mercant są starannie opisane. W przypadku ewentualnych wątpliwości, jak oraz gdzie kupić igły do portu naczyniowego – można bezpośrednio zgłosić się do hurtowni, wykorzystując w tym celu adres mailowy lub też podany na stronie numer telefonu.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (5)
Igły do portów
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: