Igły do portu naczyniowego

Igła do portu naczyniowego, dostępna w ofercie hurtowni medycznej Mercant, to produkt wysokiej jakości, który jest przystosowany do wlewów długotrwałych. O jej niezawodność zatroszczyli się doceniani producenci, tacy jak B.Braun, którzy zadbali również o elementy dodatkowe, w tym właśnie drobne skrzydełka – to dzięki nim można założyć dyskretny opatrunek. 

Igła do portu naczyniowego

Widniejąca w tej kategorii igła do portu Hubera pozwala nie tylko na dożylne podawanie stałych leków, ale i na pobieranie próbek krwi. Igły do portu dostępne są w różnych rozmiarach, przy zachowaniu najwyższych parametrów. Hurtownia medyczna Mercant oferuje specjalistyczne igły do portu, takie jak igła do portu Hubera czy igła do portu Surecan. Produkty te są w zestawie z elastycznym systemem mocowania, z drenem oraz zaciskiem. Dzięki przemyślanej formie, zakładanie igły do portu naczyniowego oraz jej usunięcie po wlewie jest łatwe oraz szybkie.

Igła do portu Hubera

Specjalistyczna igła do portu Hubera pakowana jest po kilku sztuk w opakowaniu, co można sprawdzić w specyfikacjach produktów. Oprócz nich można również nabyć:

Artykuły medyczne dostępne w Mercant są starannie opisane. W przypadku ewentualnych wątpliwości, jak oraz gdzie kupić igły do portu naczyniowego – można bezpośrednio zgłosić się do hurtowni, wykorzystując w tym celu adres mailowy lub też podany na stronie numer telefonu.

Cena

Pokaż wyniki (4)
Igły do portów
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: