Igły do portu naczyniowego

Igły do portu naczyniowego

Igła do portu naczyniowego, dostępna w ofercie hurtowni medycznej Mercant, to produkt wysokiej jakości, który jest przystosowany do wlewów długotrwałych. O jej niezawodność zatroszczyli się doceniani producenci, tacy jak B.Braun, którzy zadbali również o elementy dodatkowe, w tym właśnie drobne skrzydełka – to dzięki nim można założyć dyskretny opatrunek.

Igła do portu naczyniowego

Widniejąca w tej kategorii igła do portu Hubera pozwala nie tylko na dożylne podawanie stałych leków, ale i na pobieranie próbek krwi. Igły do portu są dostępne w różnych rozmiarach, przy zachowaniu najwyższych parametrów. Hurtownia medyczna Mercant oferuje specjalistyczne igły do portu, takie jak igła do portu Hubera czy Surecan. Produkty te są w zestawie z elastycznym systemem mocowania, z drenem oraz zaciskiem. Dzięki przemyślanej formie zakładanie igły do portu naczyniowego oraz jej usunięcie po wlewie jest łatwe, oraz szybkie.

Do czego dokładnie służy igła do portu?

Igły do portu naczyniowego są zaliczane do akcesoriów ogólnomedycznych. Znajdują one zastosowanie w różnego rodzaju placówkach medycznych. Wykorzystuje się je przede wszystkim do:

  • podawania leków przeciwbólowych bezpośrednio do naczyń krwionośnych,
  • aplikowania chemii podczas leczenia nowotworów,
  • aplikowania preparatów krwiopochodnych,
  • wdrażania żywienia pozajelitowego.

Igła do portu Surecan jest przystosowana do krótkotrwałych infuzji trwających maksymalnie 60 minut. Jej łyżeczkowy szlif i zaokrąglona tylna krawędź znacząco wydłużają żywotność portu. Igła ta nie zawiera lateksu oraz jest zabezpieczona przed przypadkowym wysunięciem się podczas iniekcji.

Igła do portu Hubera

Specjalistyczna igła do portu Hubera pakowana jest po kilku sztuk w opakowaniu, co można sprawdzić w specyfikacjach produktów. Oprócz nich można również nabyć:

Igła Hubera jest skonstruowana w taki sposób, aby umożliwiać przeprowadzenie długotrwałych wlewów. Z jej pomocą można także wykonywać iniekcje pod wysokim ciśnieniem. Jakościowa igła Hubera powinna mieć gładki oraz elastyczny system mocowania, dren oraz zacisk. Musi być łatwa zarówno do założenia, jak i wyjęcia. Warto także wybierać modele z możliwością trwałego mocowania na skórze, które zapobiega przypadkowemu przesuwaniu się igły do portu podczas iniekcji.

Sprawdzona i bezpieczna igła do portu naczyniowego – jak ją wybrać?

Wybór odpowiedniej igły do portu ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa i komfortu pacjenta oraz tego, w jaki sposób będzie przebiegać wlew. W pierwszej kolejności należy uwzględnić przede wszystkim to, jak długo będzie on trwać. W zależności od potrzeb można bowiem wybrać igłę przystosowaną do krótko- lub długotrwałych wlewów. Należy także zdecydować się na akcesoria od sprawdzonych i zaufanych producentów, gdyż jest to gwarancją bezpieczeństwa ich użytkowania.

Igły do portu naczyniowego są sprzedawane w osobnych, sterylnych opakowaniach. Po wyjęciu akcesoria te są gotowe do użycia. Nowoczesne igły do portu są zaprojektowane w taki sposób, aby pozwalały na wykonanie dyskretnego opatrunku. Wszystko to ma ogromny wpływ na komfort pacjenta, któremu podawane są medykamenty.

Igły do portów w ofercie hurtowni Mercant

Nasza hurtownia medyczna prezentuje produkty pochodzące od zaufanych producentów wyróżniających się doświadczeniem w swej dziedzinie. Dzięki temu gwarantujemy, że oferowane igły do portów wytwarzane są z zachowaniem najwyższych standardów oraz produkowane z wykorzystaniem wytrzymałych materiałów. Wybierając igły do portu naczyniowego z naszej oferty, można mieć pewność co do niezawodności produktu oraz wygody jego użytkowania – dzięki temu praca personelu medycznego jest sprawniejsza, a poziom komfortu pacjenta staje się znacznie wyższy.

Szeroki wybór innych artykułów medycznych

Artykuły medyczne dostępne w hurtowni Mercant są starannie opisane. W przypadku ewentualnych wątpliwości, jak oraz gdzie kupić igły do portu naczyniowego – można bezpośrednio zgłosić się do hurtowni, wykorzystując w tym celu adres mailowy lub też podany na stronie numer telefonu.

Nasza oferta obejmuje także duży wybór innego rodzaju artykułów medycznych. Już od kilkudziesięciu lat zaopatrujemy placówki ochrony zdrowia i nie tylko m.in. w kompresy jałowe i niejałowe, pościel medyczną, odzież ochronną, artykuły higieniczne i środki czystości. Starannie wybieramy produkty dostępne w naszym asortymencie, tak aby były one najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Cena
Pokaż wyniki (5)
Igły do portów
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: