Igły do portów

Igły do portu naczyniowego, dostępne w ofercie hurtowni medycznej Mercant, to produkty wysokiej jakości, które są przystosowane do wlewów długotrwałych. O ich niezawodność zatroszczyli się doceniani producenci, tacy jak B.Braun, którzy zadbali również o elementy dodatkowe, takie jak drobne skrzydełka - to dzięki nim można założyć dyskretny opatrunek. 

Wysokiej jakości igły do portu 

Widniejące w tej kategorii igły do portu naczyniowego hubera pozwalają nie tylko na dożylne podawanie stałych leków, ale i na pobieranie próbek krwi. Dostępne są one w różnych rozmiarach, przy zachowaniu najwyższych parametrów. Hurtownia medyczna Mercant oferuje specjalistyczne igły hubera do portu naczyniowego, które są w zestawie z elastycznym systemem mocowania, z drenem oraz zaciskiem. Dzięki przemyślanej formie usunięcie igły po wlewie jest łatwe oraz szybkie. 

Specjalistyczne igły do portu naczyniowego hubera pakowane są po kilku sztuk w opakowaniu, co można sprawdzić w specyfikacjach produktów. Oprócz nich można również nabyć:

Artykuły medyczne dostępne w Mercant są starannie opisane. W przypadku ewentualnych wątpliwości albo pytań można bezpośrednio zgłosić się do hurtowni, wykorzystując w tym celu adres mailowy lub też podany na stronie numer telefonu.
 

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (2)
Igły do portów
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: