Ciśnieniomierze manualne medyczne

Ciśnieniomierze zegarowe manualne

Ciśnieniomierze manualne to przyrządy, które od zawsze pomagają lekarzom oceniać stan zdrowia pacjenta, a także kontrolować ciśnienie. Mimo nowych technologii ciśnieniomierze ręczne nieprzerwanie pomagają uzyskiwać precyzyjne wyniki. Nie wymagają one ładowania i ze względu na swoją konstrukcję niezawodnie spisują się nawet przez wiele lat. 

Ciśnieniomierze manualne - warto je mieć 

Zarówno medyczne ciśnieniomierze manualne, jak i ciśnieniomierze automatyczne, to przyrządy nieustannie wykorzystywane zarówno w domach, jak w szpitalach oraz klinikach. Zaprezentowane w tej kategorii modele klasyczne:

  • pozwalają przeprowadzić dokładny pomiar w skali od 0 do 300 mmHg, 
  • posiadają szeroki i wysoki, wykonany z elastycznego nylonu mankiet, który zapina się i reguluje przy pomocy rzepy, 
  • wyposażone są w manometr o dużej średnicy. Dzięki niemu nawet osoby starsze z łatwością przeczytają uzyskany wynik z manualnego ciśnieniomierza ręcznego, 
  • są dużo tańsze niż ciśnieniomierze automatyczne, a mimo wszystko są od nich dużo bardziej wytrzymałe (nie trzeba ich ładować), a także dokładne. Właśnie dlatego warto je mieć we własnym domu! 

Medyczne ciśnieniomierze manualne to przyrządy niezwykle wytrzymałe i uniwersalne. Dzięki regulowanemu mankietowi może z nich korzystać cała rodzina - zarówno osoby szczupłe, jak i te z większym obwodem w przedramieniu. Ciśnieniomierze ręczne są niewielkich rozmiarów, dlatego też z łatwością można je schować w szafie lub szufladzie. Niektóre oferowane modele posiadają w zestawie solidne etui. 

Hurtownia medyczna Mercant to miejsce, w którym można kupić zarówno certyfikowane ciśnieniomierze manualne, automatyczne, a także stetoskopy medyczne. Wszystkie te produkty nadają się do profesjonalnego użytkowania i pozwalają samodzielnie kontrolować ciśnienie. 

Cena

Pokaż wyniki (8)
Ciśnieniomierze manualne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: