Ciśnieniomierze automatyczne medyczne

Ciśnieniomierze automatyczne

Ciśnienie krwi to podstawowy parametr, który świadczy o stanie zdrowia pacjenta. Gdy jest zbyt wysokie lub zbyt niskie, wówczas należy podjąć szereg specjalistycznych środków. Tak ważna jest regularna profilaktyka i samodzielne mierzenie ciśnienia, by wykluczyć zachodzące w organizmie nieprawidłowości, a jednocześnie cieszyć się zdrowiem przez długi czas. Od niedawna możesz znaleźć w ofercie Mercant wysokiej jakości ciśnieniomierz automatyczny Microlife, który powinien być wykorzystywany nie tylko w placówkach medycznych, ale również w domu. Dostępny u nas ciśnieniomierz naramienny automatyczny pozwoli w zaledwie kilka chwil zmierzyć ciśnienie bez obawy o uzyskanie niemiarodajnego wyniku. Ciśnieniomierz automatyczny Microlife jest prosty w obsłudze, a wbudowany wewnątrz system PAD pozwala wykryć arytmię serca. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów ciśnieniomierz automatyczny, który jest istotnym elementem w diagnostyce i leczeniu chorób serca oraz układ krążenia.

Ciśnieniomierze automatyczne

Wraz z postępem technologicznym na rynku zaczęły się pojawiać coraz to lepsze rozwiązania i tym właśnie sposobem ciśnieniomierz automatyczny z funkcją głosową na stałe zagościł zarówno w gabinetach lekarskich, jak i domach. W przeciwieństwie do tradycyjnego modelu jest on prosty i intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu poradzi sobie z nimi nawet osoba starsza. Oferowany w hurtowni medycznej Mercant ciśnieniomierz naramienny automatyczny wykorzystywany w prawidłowy sposób pozwala wykryć gwałtowne zmiany ciśnienia, a także kontrolować przebieg leczenia u pacjentów zmagających się z chorobami przewlekłymi. Dostępny u nas sprzęt to produkt renomowanego producenta. Ciśnieniomierz automatyczny Microlife zda egzamin świetnie w przypadku regularnych kontroli ciśnienia w warunkach domowych i nie tylko. Może być również zasilany bateriami. Sprawdź, jaki medyczny ciśnieniomierz automatyczn znajduje się w hurtowni Mercant i złóż zamówienie.

Ciśnieniomierz naramienny – automatyczny 

Dostępne w hurtowni medycznej Mercant ciśnieniomierze automatyczne cechują się dużą precyzją pomiaru. Zaprojektowane i wykonane zostały one zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami i standardami (o co zadbała między innymi firma Microlife). Zanim trafiły do sprzedaży zostały poddane wielokrotnym testom klinicznym, co świadczy o ich skuteczności. Oferowany w Mercant ciśnieniomierz automatyczny z funkcją głosową oraz funkcją delikatnego pompowania mankietu stanowi podstawowy element wyposażenia gabinetów lekarskich oraz domowej apteczki pierwszej pomocy. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

Ciśnieniomierz automatyczny Microlife jest prosty w obsłudze, co więcej – z jego pomocą można samodzielnie dokonywać precyzyjnych pomiarów ciśnienia nawet w warunkach domowych. W zależności od modelu ciśnieniomierz naramienny automatyczny zapewnia liczne udogodnienia. Dzięki niemu:

  • natychmiastowo można wykryć arytmię, 
  • da się zapisać wyniki z ostatnich 30 pomiarów. Dzięki tej funkcji szybko, w przypadku zgubienia tabeli z wynikami, można sprawdzić historię użytkowania, 
  • mankiet nadmuchiwany jest samodzielnie przez urządzenie, które także informuje o jego prawidłowym założeniu. Otrzymasz pewność, że wynik jest właściwy,
  • z łatwością da się śledzić szybkość tętna. 

Jaki ciśnieniomierz wybrać? Manualny czy automatyczny?

Ciśnieniomierz automatyczny Microlife może zostać także wykorzystany jako ciśnieniomierz pediatryczny automatyczny. Posiada odpowiednio dopasowany mankiet oraz duży czytelny panel, który z łatwością odczytują starsi użytkownicy ze słabym wzrokiem. Ponadto urządzenia te bardzo łatwo się ładuje – w tym celu wystarczy zmienić baterie. W przeciwieństwie do tradycyjnego modelu nie przysporzy wam większych trudności. Należy umieścić mankiet w odpowiednim miejscu i nacisnąć przycisk. Ciśnieniomierz naramienny automatyczny niewątpliwie stanowi doskonały wybór, a jego główną zaletą jest intuicyjny system, który nie powinien sprawiać trudności. Dostępny w Mercant ciśnieniomierz automatyczny Microlife to gwarancja wiarygodności i niezawodności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i do złożenia pierwszego zamówienia.

Oprócz ciśnieniomierzy automatycznych hurtownia medyczna Mercant oferuje także inne, profesjonalne produkty, z których mogą korzystać lekarze, jak i pacjenci:Cena
Pokaż wyniki (2)
Ciśnieniomierze automatyczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: