Pojemniki i worki na odpady

Nasza hurtownia medyczna oferuje wysokiej jakości artykuły, a w tym pojemniki i worki na odpady medyczne. Wyprodukowane zostały one przez rozpoznawalnych producentów oraz dostępne są w wielu rozmiarach - dzięki temu każdy może nabyć odpowiednie do swoich potrzeb kosze na odpady medyczne, jak i worki. 

Pojemniki na odpady medyczne - szeroki wybór produktów 

Oferowane przez naszą hurtownię pojemniki na odpady medyczne, cechują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, czy też przekłucia. Świetnie sprawdzą się one nie tylko w przychodniach medycznych, laboratoriach, salach zabiegowych i operacyjnych, ale i w salonach kosmetycznych, u tatuażystów, jak i w klinikach weterynaryjnych. Jako hurtownia medyczna dbamy o rozbudowaną ofertę artykułów, dlatego też sprzedawane przez nas pojemniki na odpady medyczne dostępne są w kilku rozmiarach i o różnej pojemności:

  • kosze na odpady medyczne o objętości: 0,7 L, 1 L, 2 L, 3,5 L, 5 L, 10 L, 60 L.

Duży wybór worków na odpady medyczne 

Kupując pojemniki i worki na odpady medyczne należy w szczególności zwrócić uwagę na ich jakość. Tylko wtedy będzie się miało pewność, że nie ulegną one uszkodzeniu, nawet po styczności z igłą, czy też innego typu ostrymi narzędziami. Znajdujące się w naszej ofercie worki na odpady medyczne: 

  • wykonane są z elastycznej folii LDPE,
  • dostępne są w kilku kolorach: czarnym, niebieskim, żółtym, czerwonym,
  • mają różną pojemność: 35 L, 60 L, 120 L, 160 L,
  • sprzedawane są w rolkach po 20, 25, 50 sztuk.

Należy zawsze pamiętać, że zarówno kosze, jak i worki na odpady medyczne, w przeciwieństwie do swoich zwykłych odpowiedników, nie ulegają łatwo uszkodzeniom, dzięki czemu są dużo bardziej bezpieczne podczas użytkowania. Tego typu artykuły medyczne stanowią zatem pewną inwestycję.

W ofercie naszej hurtowni medycznej, oprócz pojemników i worków na odpady medyczne, kupisz również:

Cena
Pokaż wyniki (37)
Pojemniki i worki na odpady
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: