Żele znieczulające do cewnikowania

Żel do cewnikowania NeoGel to produkt niezbędny w każdej placówce ochrony zdrowia, w tym właśnie w szpitalach oraz gabinetach lekarskich. Produkt ten wykazuje bowiem niesamowite właściwości, dzięki czemu cewnikowanie czy endoskopia przestają być kojarzone z bólem. Żel poślizgowy do cewnikowania zapewnia pacjentowi wysoki poziom komfortu, wpływając jednocześnie na pracę specjalisty. Dostępny w hurtowni medycznej Mercant żel do cewnikowania nie tylko działa znieczulająco, ale również zapobiega występowaniu zakażeń. Wykorzystany w trakcie zabiegów i badań mniej bądź bardziej inwazyjnych przyspieszy cały proces bez obawy o ból czy znaczny dyskomfort. Żel do cewnikowania NeoGel to produkt sprawdzony renomowanego producenta, który nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością wśród specjalistów. Doskonale opracowana formuła umożliwia szybką aplikację i niemal nieodczuwalne przeprowadzenie badania. Zamów żel do cewnikowania bez recepty i zaopatrz placówkę medyczną w najwyższej jakości wyroby medyczne. W razie pytań zapraszamy także do kontaktu!

Żel do cewnikowania

Internetowa hurtownia medyczna Mercant oferuje profesjonalny żel do cewnikowania Profiline o różnej objętości aplikatorów. Dostępny u nas żel znieczulający do cewnikowania możesz zamówić w dwóch wariantach – 6ml oraz 11ml. To produkt wprost niezbędny, który jest przeznaczony do aplikacji docewnikowej. Żel poślizgowy do cewnikowania sprawi, że proces ten przebiegnie szybko i sprawnie, co niepodważalnie przekłada się na komfort pacjenta. Żel do cewnikowania można także umieszczać na końcówce kolonoskopu lub endoskopu, co jest bardzo powszechnym rozwiązaniem w branży medycznej, a zwłaszcza w urologii i gastrologii. Wybierając konkretny żel do cewnikowania, należy zwrócić uwagę na jego pojemność oraz aplikator. Zaledwie 6ml produktu wystarczy, by napełnić cewkę moczową.

Żel do cewnikowania pęcherza moczowego

Znieczulający żel do cewnikowania oferujemy w konkurencyjnych oraz przystępnych cenach, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku. Stanowi on niezbędny element wyposażenia gabinetu urologicznego czy gabinetu gastrologicznego i właśnie dlatego znalazł się w naszej hurtowni medycznej. Profesjonalny żel do cewnikowania to produkt o potwierdzonym działaniu, który ułatwia wprowadzanie narzędzi medycznych wewnątrz. Stosowany miejscowo złagodzi ból, zminimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień oraz zadziała antybakteryjnie. 

Dokonując pierwszego zamówienia, możesz także zwrócić uwagę na inny sprzęt urologiczny dostępny w naszej hurtowni medycznej Mercant. Wśród najistotniejszych produktów znajdują się:

  • cewniki urologiczne – zarówno zewnętrzne, jak i klasyczne (w 100% silikonowe oraz lateksowe z silikonową powłoką),
  • worki moczowe.

Oferujemy szeroki wybór rozwiązań w niskich cenach. Z naszą drobną pomocą wyposażysz każdą placówkę medyczną i gabinet lekarski w profesjonalne artykuły medyczne, w tym właśnie materiały opatrunkowe czy narzędzia chirurgiczne. W tej kategorii znajdziesz natomiast wysokiej jakości żel do cewnikowania bez recepty, który ułatwi poślizg, nie wywołując jednocześnie nieprzyjemnego uczucia. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem Mercant!

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (8)
Żele znieczulające do cewnikowania
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: