Żele znieczulające do cewnikowania

Żel do cewnikowania NeoGel jest produktem niezbędnym, o wielu właściwościach. W jego składzie znajduje się lidokaina oraz chlorhexydyna. Dzięki temu oferowany przez nas żel do cewnikowania nie tylko działa znieczulająco, ale i zapobiega wystąpieniu zakażeń. Używa się go przy okazji cewnikowania, wymiany cewników, a także podczas zabiegów z zakresu endoskopii.

Wysokiej jakości żel znieczulający do cewnikowania

Hurtownia medyczna Mercant oferuje żele znieczulające do cewnikowania Profiline o różnej objętości aplikatorów - 11 oraz 6 ml. Są one produktami niezbędnymi. Przeznaczone są one do aplikacji docewnikowej, która przebiega szybko i sprawnie, co niepodważalnie przekłada się na komfort pacjenta. Żele do cewnikowania można również umieszczać na końcówce kolonoskopu, czy też endoskopu. Jest to powszechne rozwiązanie.

Znieczulające żele do cewnikowania oferujemy w konkurencyjnych oraz przystępnych cenach. Dokonując na nie zamówienia można zwrócić również uwagę na inny sprzęt urologiczny, który jest dostępny w naszej hurtowni. Wśród najistotniejszych produktów znajdują się:

  • cewniki urologiczne - zarówno zewnętrzne, jak i klasyczne (w 100% silikonowe oraz lateksowe z silikonową powłoką),
  • worki moczowe.

Cena

Pokaż wyniki (2)
Żele znieczulające do cewnikowania
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: