Żele znieczulające do cewnikowania

Żel do cewnikowania NeoGel to produkt niezbędny w każdej placówce ochrony zdrowia, zarówno w szpitalach, jak i gabinetach lekarskich. Produkt ten wykazuje niesamowite właściwości, dzięki czemu cewnikowanie czy endoskopia przestają być kojarzone z bólem. Żel poślizgowy do cewnikowania zapewnia pacjentowi wysoki poziom komfortu, wpływając jednocześnie na pracę specjalisty. Dostępny w hurtowni medycznej Mercant żel do cewnikowania nie tylko działa znieczulająco, lecz także zapobiega występowaniu zakażeń. Wykorzystany w trakcie zabiegów i badań mniej bądź bardziej inwazyjnych przyspieszy cały proces bez obawy o ból czy znaczny dyskomfort. Żel do cewnikowania NeoGel to sprawdzony produkt renomowanego producenta, który nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością wśród specjalistów. Doskonale opracowana formuła umożliwia szybką aplikację i niemal nieodczuwalne przeprowadzenie badania. Zamów żel do cewnikowania bez recepty i zaopatrz placówkę medyczną w najwyższej jakości wyroby medyczne. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Żel do cewnikowania

Internetowa hurtownia medyczna Mercant oferuje profesjonalny żel do cewnikowania Profiline o różnej objętości aplikatorów. Dostępny u nas żel znieczulający do cewnikowania możesz zamówić w dwóch wariantach – 6 ml oraz 11 ml. Jest to produkt przeznaczony do aplikacji docewnikowej. Żel poślizgowy do cewnikowania sprawi, że proces ten przebiegnie szybko i sprawnie, co niepodważalnie przekłada się na komfort pacjenta. Żel do cewnikowania można także umieszczać na końcówce kolonoskopu lub endoskopu, co jest bardzo powszechnym rozwiązaniem w branży medycznej, a zwłaszcza w urologii i gastrologii. Wybierając konkretny żel do cewnikowania, należy zwrócić uwagę na jego pojemność oraz aplikator. Zaledwie 6 ml produktu wystarczy, by napełnić cewkę moczową.

Żel do cewnikowania pęcherza moczowego

Znieczulający żel do cewnikowania oferujemy w konkurencyjnych oraz przystępnych cenach, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku. Stanowi on niezbędny element wyposażenia gabinetu urologicznego czy gabinetu gastrologicznego i właśnie dlatego znalazł się w naszej hurtowni medycznej. Profesjonalny żel do cewnikowania to produkt o potwierdzonym działaniu, który ułatwia wprowadzanie narzędzi medycznych wewnątrz. Stosowany miejscowo złagodzi ból, zminimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień oraz zadziała antybakteryjnie.

Dokonując pierwszego zamówienia, możesz także zwrócić uwagę na inny sprzęt urologiczny dostępny w naszej hurtowni medycznej Mercant. Wśród najistotniejszych produktów znajdują się:

  • cewniki urologiczne – zarówno zewnętrzne, jak i klasyczne (w 100% silikonowe oraz lateksowe z silikonową powłoką),
  • worki moczowe.

Oferujemy szeroki wybór produktów w niskich cenach. Z naszą drobną pomocą wyposażysz każdą placówkę medyczną i gabinet lekarski w profesjonalne artykuły medyczne, w tym: materiały opatrunkowe czy narzędzia chirurgiczne. W tej kategorii znajdziesz natomiast wysokiej jakości żel do cewnikowania bez recepty, który ułatwi poślizg, nie wywołując jednocześnie nieprzyjemnego uczucia. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem Mercant!

Jak działają żele do cewnikowania?

Żele do cewnikowania zawierają środek miejscowo znieczulający w postaci lidokainy. Lidokaina działa na błonę śluzową tak, że upośledza przekazywanie sygnałów nerwowych, blokując kanały sodowe komórek nerwowych. Mówiąc prościej, zastosowanie żelu z lidokainą zakłóca przekazywanie impulsów nerwowych na danym obszarze. Żel do cewnika z lidokainą działa po kilku minutach od jego aplikacji, po tym czasie od podania należy więc rozpocząć procedurę cewnikowania pacjenta. Efekt działania lidokainy szacuje się na około 30–60 minut. Co ważne, lidokaina jest też stosowana jako lek antyarytmiczny w leczeniu silnych stanów zapalnych błony śluzowej, zapobiega więc pojawieniu się powikłań po cewnikowaniu.

Jak wprowadzić żel do cewki moczowej?

Oferowane przez nas żele do cewnikowania są pakowane w poręczne strzykawki, dzięki którym preparat można podać przy użyciu jednej ręki. Mężczyźnie leżącemu na plecach z wyprostowanymi nogami pracownik medyczny najpierw odkaża okolicę ujścia cewki moczowej. Następnie wstrzykuje żel do cewnikowania do cewki oraz pokrywa nim końcówkę cewnika. Po odczekaniu kilku minut lekarz zaczyna procedurę wprowadzania cewnika.

Kiedy jeszcze używa się żelu do cewnikowania?

Znieczulający żel do cewnikowania jest też wykorzystywany do wielu innych zabiegów. Lekarze używają go między innymi podczas cystoskopii, zakładania wkładek wewnątrzmacicznych, zakładania sondy nosowo-żołądkowej, kolonoskopii oraz wielu innych badań. Żele z lidokainą znajdują również zastosowanie w salonach urody i medycyny estetycznej.

Cena
Pokaż wyniki (8)
Żele znieczulające do cewnikowania
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: