Dezynfekcja skóry i ran

Przeprowadzana po zranieniu lub też zaraz przed zabiegiem dezynfekcja skóry i ran pozwala zapobiec infekcji i uniemożliwia dostanie się drobnoustrojów do organizmu. Nasza hurtownia medyczna Mercant dopilnowała, aby oferowane produkty pochodziły wyłącznie od sprawdzonych i rozpoznawalnych na rynku producentów, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. 

Typy preparatów do dezynfekcji skóry oraz ran 

Różnego typu środki do dezynfekcji skóry oraz ran stanowią podstawowe wyposażenie każdej domowej apteczki. Sprawdzają się one w przypadku mniejszych, jak i większych urazów, które mogły powstać w wyniku skaleczenia, otarcia, stłuczenia, czy też ukłucia. Ze względu na swoją konsystencję oraz zastosowanie dezynfekcja skóry i ran może odbywać się przy użyciu:

  • żelu na rany - skutecznie zapobiega on powstawaniu infekcji oraz zwalcza drobnoustroje. Zapewnia on również odpowiednią wilgotność rany, oczyszcza ją, a nawet, jak jest to w przypadku żelu Prontosan Acute Woundgel, niweluje nieprzyjemny zapach w obrębie rany, 
  • sprayu do płukania ran - używając go szybko odkaża się ranę i zapobiega się rozwijaniu infekcji. Używany może być on również podczas zmieniania opatrunków, jak i w celu przyspieszenia gojenia się urazu,
  • roztwór do płukania ran. 

Ponadto oferujemy 

Nasza hurtownia medyczna Mercant regularnie poszerza swoją ofertę. Dlatego też znaleźć w niej można zarówno dozowniki do dezynfekcji, środki, dzięki którym jest możliwa dokładna dezynfekcja rąk, jak i produkty, takie jak między innymi odzież ochronną, plastry i przylepce, czy też narzędzia chirurgiczne. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie z pewnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i doradzimy w wyborze produktu. 

Cena

Pokaż wyniki (24)
Dezynfekcja skóry i ran
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: