Dezynfekcja skóry i ran

Płyn do jamy ustnej 

Płyn do jamy ustnej stanowi doskonały środek wspomagający szczotkowanie zębów, który może być także wyrobem dopełniającym higienę jamy ustnej między szczotkowaniami. Gwarantuje on dokładne oczyszczenie jamy ustnej oraz gardła – dociera do trudno dostępnych miejsc, takich jak przestrzenie międzyzębowe czy kieszonki dziąsłowe. Co istotne, płyn do płukania jamy ustnej rozpuszcza oraz usuwa mikroorganizmy i osady, dzięki czemu przyczynia się do efektywnej dekontaminacji niepożądanych organizmów. Regularne stosowanie płynu jest zalecane m.in.:

  • przed i po chirurgicznych zabiegach w obrębie jamy ustnej,
  • do higieny jamy ustnej u osób noszących aparat ortodontyczny,
  • do wspomagania higieny i profilaktyki w obrębie jamy ustnej u osób noszących protezy zębowe,
  • przy podrażnieniu błony śluzowej jamy ustnej – w tym aft.

Płyn do jamy ustnej stanowi również skuteczny sposób na zapobieganie oraz redukcję nieprzyjemnego zapachu z ust powodowanego działaniem bakterii. 

Maść do skóry 

Maść do skóry sprawdza się doskonale w przypadku wystąpienia chorób pochodzenia grzybiczego czy bakteryjnego, jak i ropnych zmian skórnych. Wykorzystywana jest ona również, gdy wystąpią odleżyny czy termiczne oparzenia skóry. Dostępne w naszej hurtowni maści gwarantują dobre przyleganie do skóry oraz rany, a ponadto cechują się syntetycznym, nietłustym podłożem.

W ofercie znajduje się również płyn do dezynfekcji ran – wspomaga on prawidłowe, szybkie gojenie się ran. Nie można zapominać, że podstawą pielęgnacji przerwanej ciągłości tkanki jest dezynfekcja ran – to właśnie ona niweluje ryzyko rozwoju drobnoustrojów.

Wśród środków odkażających znajduje się również żel do nosa – doskonale nawilża oraz odkaża, oczyszczając przedsionki nosa. Stanowi on wsparcie w leczeniu podrażnionej skóry pod otworem nosowym. 

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (24)
Dezynfekcja skóry i ran
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: