Maski krtaniowe

Wykonana z medycznego silikonu maska krtaniowa od niedawna znajduje się w ofercie hurtowni medycznej Mercant. Posiada doskonale opracowany kształt i przezroczysty mankiet, dzięki czemu zakładanie jej nie przysporzy trudności nawet mniej doświadczonym specjalistom. Jest to wyrób medyczny jednorazowego użytku, który służy do udrażniania dróg oddechowych pacjenta w stanie znieczulenia.

Maska krtaniowa – zastosowanie w szczególności na oddziałach chirurgicznych przez anestezjologów. Dzięki elastycznemu kształtowi i anatomicznemu wygięciu jest łatwa w użyciu. 

Maska krtaniowa silikonowa

Dostępna w asortymencie Mercant maska krtaniowa nie posiada lateksu oraz ftalanów, co sprawia, iż nie wywołuje ona podrażnień w obrębie delikatnej tkanki ani reakcji alergicznej. Została zaprojektowana tak, aby zakładanie jej było łatwe, co więcej – nie istniała konieczność odchylenia głowy pacjenta. Dodatkowo został wbudowany uniwersalny łącznik 15mm.

Maska krtaniowa – zakładanie maski krtaniowej podczas znieczulenia ogólnego nie wywołuje dyskomfortu u pacjenta. Prawidłowo założona zapewni drożność dróg oddechowych, dostarczając pacjentowi tlen.

Maska krtaniowa – przeciwwskazania

Maska krtaniowa – przeciwwskazania: maska krtaniowa nie powinna zostać użyta podczas resuscytacji oraz u pacjentów, którzy nie są w stanie głębokiej nieprzytomności lub nie można potwierdzić, czy są na czczo. 

Maska krtaniowa – rozmiary dostępne u nas: 1.0, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 4.0, 5.0. W razie pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Cena
Pokaż wyniki (6)
Maski krtaniowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: