Dezynfekcja rąk

Widniejące w ofercie naszej hurtowni płyny do dezynfekcji rąk pochodzą od godnych zaufania producentów. Dostępne są one w pojemnikach o różnej objętości - od 100 ml do 5 litrów - dzięki czemu każdy dokona adekwatnego do swoich potrzeb zakupu, przy jednocześnie atrakcyjnej cenie. 

Rodzaje preparatów do dezynfekcji rąk 

Nasza hurtownia medyczna zadbała o to, aby w figurującym na stronie asortymencie nie zabrakło różnego typu preparatów do dezynfekcji rąk, które dostępne są pod postacią:

  • płynu do dezynfekcji rąk,
  • żelu do dezynfekcji rąk.

Decydując się na nie w formie kilkulitrowej, w celu uzupełniania pojemników, warto również zdecydować się na odpowiednie dozowniki do dezynfekcji, które z pewnością pomogą w aplikacji preparatu. 

Wybierając mniejsze butelki z wbudowaną pompką, zawierające środek do dezynfekcji skóry, można zawsze je mieć pod ręką zarówno w pracy, jak i podczas wyjazdu. 

Skład płynów do dezynfekcji rąk 

Dezynfekcja skóry oraz rąk jest niezwykle ważna. Odpowiednio przeprowadzana zapobiega przenoszeniu mikrobów oraz chroni przed przedostaniem się drobnoustrojów do organizmu (zwłaszcza podczas jedzenia, czy też dotykania dłonią twarzy). Widniejące w ofercie naszej hurtowni płyny do dezynfekcji rąk da się podzielić na dwie kategorie:

  • posiadające w składzie alkohol - są niezwykle skuteczne, a do tego dostępne w niskiej cenie. Ich regularne stosowanie może jednak z czasem wysuszać i podrażniać skórę dłoni, które warto regularnie nawilżać, 
  • bez alkoholu - są równie skuteczne i bardziej przyjazne dla skóry dłoni. 

Polecamy zapoznać się z szeroką ofertą hurtowni Mercant, gdzie również znajdują się środki do dezynfekcji, rękawice diagnostyczne, materiały opatrunkowe, odzież ochronna i inne. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. 
 

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (24)
Dezynfekcja rąk
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: