Dezynfekcja dużych powierzchni – koncentraty

Dezynfekcja dużych powierzchni wymaga zastosowania specjalnie do tego przeznaczonych środków. Powinny one być skuteczne, wydajne oraz odpowiednio skoncentrowane. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem są tutaj koncentraty do dezynfekcji dużych powierzchni. Ich formuła o wysokim stężeniu pozwala na rozcieńczenie, które daje nawet 200 razy więcej roztworu roboczego. Nasza hurtownia medyczna ma w swojej ofercie liczne środki do dezynfekcji, a w tym także koncentraty do dezynfekcji dużych powierzchni. Zapoznaj się z dostępnymi artykułami i zamów już teraz!

Skuteczna dezynfekcja dużych powierzchni

Płyny do dezynfekcji dużych powierzchni zapewniają skuteczne usuwanie zanieczyszczeń. Są szczególnie istotne dla odkażania placówek medycznych oraz miejsc wyjątkowo narażonych na powstawanie bakterii, wirusów, czy innych zanieczyszczeń. Ponieważ dezynfekcja powierzchni obejmuje na ogół duży obszar, ważne jest, aby płyny stosowane do tego celu były jak najbardziej wydajne. Jednocześnie jednak należy pamiętać o właściwych proporcjach rozcieńczania koncentratów, by nie straciły one swoich właściwości.

Koncentraty do dezynfekcji dla placówek medycznych, firm i osób prywatnych

Płyny do dezynfekcji podłóg są wykorzystywane w licznych lokalach usługowych i placówkach medycznych jak między innymi:

  • szpitale, 
  • domy opieki, 
  • salony kosmetyczne, 
  • salony masażu. 

Ponadto używa się ich także w warunkach domowych do dezynfekcji wymagających tego miejsc – np. po przebytej chorobie. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Środki do dezynfekcji podłóg, dozowniki do dezynfekcji oraz wiele innych artykułów medycznych możesz zamówić wygodnie z naszej hurtowni online. Zapewniamy dostawę na terenie całego kraju oraz możliwość odbioru osobistego w Łodzi. Współpracujemy z setkami placówek w każdej części Polski. Zapraszamy do składania zamówień!

Cena

Pokaż wyniki (10)
Dezynfekcja dużych powierzchni – koncentraty
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: