Płyny i środki do dezynfekcji powierzchni

Płyny i środki do dezynfekcji powierzchni

Dezynfekcja dużych powierzchni wymaga zastosowania specjalnie do tego przeznaczonych środków. Powinny one być skuteczne, wydajne oraz odpowiednio skoncentrowane. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem są tutaj koncentraty do dezynfekcji dużych powierzchni. Ich formuła o wysokim stężeniu pozwala na rozcieńczenie, które daje nawet 200 razy więcej roztworu roboczego. Nasza hurtownia medyczna ma w swojej ofercie liczne środki do dezynfekcji, a w tym także koncentraty do dezynfekcji dużych powierzchni. Zapoznaj się z dostępnymi artykułami i zamów już teraz!

Skuteczna dezynfekcja dużych powierzchni

Płyny do dezynfekcji dużych powierzchni zapewniają skuteczne usuwanie zanieczyszczeń. Są szczególnie istotne dla odkażania placówek medycznych oraz miejsc wyjątkowo narażonych na powstawanie bakterii, wirusów, czy innych zanieczyszczeń. Ponieważ dezynfekcja powierzchni obejmuje na ogół duży obszar, ważne jest, aby płyny stosowane do tego celu były jak najbardziej wydajne. Jednocześnie jednak należy pamiętać o właściwych proporcjach rozcieńczania koncentratów, by nie straciły one swoich właściwości.

Koncentraty do dezynfekcji dla placówek medycznych, firm i osób prywatnych

Płyn do dezynfekcji powierzchni i podłóg jest wykorzystywany w licznych lokalach usługowych i placówkach medycznych, takich jak:

  • szpitale,
  • domy opieki,
  • salony kosmetyczne,
  • salony masażu.

Ponadto używa się ich także w warunkach domowych do dezynfekcji wymagających tego miejsc – np. po przebytej chorobie. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Środki do dezynfekcji podłóg, dozowniki do dezynfekcji oraz wiele innych artykułów medycznych możesz zamówić wygodnie z naszej hurtowni online. Zapewniamy dostawę na terenie całego kraju oraz możliwość odbioru osobistego w Łodzi. Współpracujemy z setkami placówek w każdej części Polski. Zapraszamy do składania zamówień!

Skuteczny płyn do dezynfekcji powierzchni

Preparaty do dezynfekcji powierzchni są dostępne w kilku pojemnościach: 1 l, 5 l, oraz 6 l. Szeroki wybór pojemników o różnej wielkości ułatwia kupienie takiego, który umożliwi efektywne i skuteczne czyszczenie. W naszym asortymencie jest dostępny m.in. sprawdzony preparat do dezynfekcji powierzchni Incidin Pro. Skutecznie usuwa wszelkie chorobotwórcze mikroorganizmy, takie jak bakterie, wirusy oraz drożdże. Jego skład pozwala na stosowanie na zróżnicowanych powierzchniach oraz w miejscach, gdzie występuje duże ryzyko zagrożenia mikrobiologicznego. Ten płyn do dezynfekcji powierzchni spełnia wszelkie obowiązujące normy oraz wytyczne.

Niezawodny preparat do dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni

Oferta hurtowni Mercant obejmuje także skuteczne koncentraty Quatrodes Forte. Są to produkty cieszące się dużą popularnością nie tylko ze względu na dużą efektywność. Płyny do dezynfekcji powierzchni tej marki wyróżniają się także:

  • niwelowaniem bakterii, wirusów, grzybów oraz prątków gruźlicy,
  • brakiem konieczności spłukiwania,
  • możliwością stosowania na powierzchniach mających kontakt z żywnością,
  • brakiem aldehydu oraz fenolu w składzie.

1 l takiego koncentratu wystarcza na przygotowanie nawet 200 l roztworu. Jest on więc bardzo wydajny i ekonomiczny w użyciu. Nadaje się doskonale do dezynfekcji sprzętu wykonanego z materiału ABS oraz akrylu. Skutecznie odkaża łóżka zabiegowe, blaty, podłogi itp.

Dezynfekcja szpitali

W celu zapewnienia pacjentom wysokiego poziomu bezpieczeństwa i higieny podczas wizyt w placówkach ochrony zdrowia – zarówno tych prywatnych, jak i publicznych – niezbędna jest dezynfekcja. Jedną z podstawowych oraz wręcz priorytetowych czynności jest dezynfekcja gabinetów lekarskich. Dzięki niej niszczone są wszelkiego rodzaju drobnoustroje chorobotwórcze, dzięki czemu niwelowane jest ryzyko rozprzestrzenianie się bakterii czy wirusów.

Niezwykle istotne jest, aby dezynfekcja gabinetów odbywała się przy użyciu preparatów funkcjonalnych, łatwych w użyciu oraz jednocześnie w pełni bezpiecznych dla pacjentów i personelu medycznego. Nie bez znaczenia pozostaje również czas działania – środek dezynfekujący powinien skutecznie spełniać swą funkcję w bardzo krótkim czasie. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się wszystkimi powyższymi cechami – są łatwe w użyciu, bezpieczne oraz szybko niwelują drobnoustroje.

Szybka i sprawna dezynfekcja powierzchni

W ofercie naszej hurtowni nie mogło zabraknąć także preparatu do dezynfekcji powierzchni marki Melsept. Jest to wodny koncentrat bez formaldehydu. Jego skład został opracowany w taki sposób, aby wykazywał się znakomitymi parametrami czyszczącymi oraz dezynfekującymi. Wyróżnia się charakterystycznym niebieskim kolorem, który ułatwia kontrolowanie aplikacji preparatu. Dodatkowo ma także przyjemny zapach. Skutecznie usuwa bakterie, wirusy otoczkowe oraz bezotoczkowe, spory, prątki oraz drożdżaki. Ten płyn do dezynfekcji powierzchni można stosować w przychodniach, gabinetach zabiegowych, a także w miejscach, w których występuje duże zagrożenie mikrobiologiczne.

Płyn do dezynfekcji dużych powierzchni

Płyny do dezynfekcji powierzchni dostępne w naszej hurtowni medycznej cechują się szerokim spektrum bakteriobójczym. Są one odpowiednie do dużych powierzchni, wyrobów medycznych i wyposażenia – to preparaty niezbędne, aby dezynfekcja gabinetów lekarskich odbyła się szybko oraz efektywnie.

Koncentraty do mycia oraz dezynfekcji są rozwiązaniem bardzo wydajnym. Przy jego użyciu, poprzez rozcieńczenie z wodą w odpowiedniej proporcji, należy przygotować roztwór – stężenie należy dostosować do pożądanego spektrum oraz czasu działania. Po dezynfekcji nie ma konieczności zmywania powierzchni wodą. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą hurtowni Mercant, w której można znaleźć niezawodny sprzęt oraz akcesoria medyczne. Asortyment obejmuje m.in. duży wybór nici chirurgicznych, strzykawek, igieł i wenflonów, a także preparatów do dezynfekcji rąk, skóry oraz ran. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiednich produktów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Cena
Pokaż wyniki (15)
Dezynfekcja dużych powierzchni – koncentraty
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: