Płyny i środki do dezynfekcji powierzchni

Dezynfekcja dużych powierzchni wymaga zastosowania specjalnie do tego przeznaczonych środków. Powinny one być skuteczne, wydajne oraz odpowiednio skoncentrowane. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem są tutaj koncentraty do dezynfekcji dużych powierzchni. Ich formuła o wysokim stężeniu pozwala na rozcieńczenie, które daje nawet 200 razy więcej roztworu roboczego. Nasza hurtownia medyczna ma w swojej ofercie liczne środki do dezynfekcji, a w tym także koncentraty do dezynfekcji dużych powierzchni. Zapoznaj się z dostępnymi artykułami i zamów już teraz!

Skuteczna dezynfekcja dużych powierzchni

Płyny do dezynfekcji dużych powierzchni zapewniają skuteczne usuwanie zanieczyszczeń. Są szczególnie istotne dla odkażania placówek medycznych oraz miejsc wyjątkowo narażonych na powstawanie bakterii, wirusów, czy innych zanieczyszczeń. Ponieważ dezynfekcja powierzchni obejmuje na ogół duży obszar, ważne jest, aby płyny stosowane do tego celu były jak najbardziej wydajne. Jednocześnie jednak należy pamiętać o właściwych proporcjach rozcieńczania koncentratów, by nie straciły one swoich właściwości.

Koncentraty do dezynfekcji dla placówek medycznych, firm i osób prywatnych

Płyny do dezynfekcji podłóg są wykorzystywane w licznych lokalach usługowych i placówkach medycznych jak między innymi:

  • szpitale, 
  • domy opieki, 
  • salony kosmetyczne, 
  • salony masażu. 

Ponadto używa się ich także w warunkach domowych do dezynfekcji wymagających tego miejsc – np. po przebytej chorobie. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Środki do dezynfekcji podłóg, dozowniki do dezynfekcji oraz wiele innych artykułów medycznych możesz zamówić wygodnie z naszej hurtowni online. Zapewniamy dostawę na terenie całego kraju oraz możliwość odbioru osobistego w Łodzi. Współpracujemy z setkami placówek w każdej części Polski. Zapraszamy do składania zamówień!

Dezynfekcja szpitali 

W celu zapewnienia pacjentom wysokiego poziomu bezpieczeństwa i higieny podczas wizyt w placówkach ochrony zdrowia – zarówno tych prywatnych, jak i publicznych – niezbędna jest dezynfekcja. Jedną z podstawowych oraz wręcz priorytetowych czynności jest dezynfekcja gabinetów lekarskich. Dzięki niej niszczone są wszelkiego rodzaju drobnoustroje chorobotwórcze, dzięki czemu niwelowane jest ryzyko rozprzestrzenianie się bakterii czy wirusów.

Niezwykle istotne jest, aby dezynfekcja gabinetów odbywała się przy użyciu preparatów funkcjonalnych, łatwych w użyciu oraz jednocześnie w pełni bezpiecznych dla pacjentów i personelu medycznego. Nie bez znaczenia pozostaje również czas działania – środek dezynfekujący powinien skutecznie spełniać swą rolę w bardzo krótkim czasie. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się wszystkimi powyższymi cechami – są łatwe w użyciu, bezpieczne oraz szybko niwelują drobnoustroje. 

Płyn do dezynfekcji dużych powierzchni 

Płyny do dezynfekcji dużych powierzchni dostępne w naszej hurtowni medycznej cechują się szerokim spektrum bakteriobójczym. Są one odpowiednie do dużych powierzchni, wyrobów medycznych i wyposażenia – to preparaty niezbędne, aby dezynfekcja gabinetów lekarskich odbyła się szybko oraz efektywnie.

Koncentraty do mycia oraz dezynfekcji są rozwiązaniem bardzo wydajnym. Przy jego użyciu, poprzez rozcieńczenie z wodą w odpowiedniej proporcji, należy przygotować roztwór – stężenie należy dostosować do pożądanego spektrum oraz czasu działania. Po dezynfekcji nie ma konieczności zmywania powierzchni wodą.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (12)
Dezynfekcja dużych powierzchni – koncentraty
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: