Fartuchy chirurgiczne sterylne

Fartuchy chirurgiczne stanowią podstawowy element odzieży medycznej i pozwalają zachować w sali zabiegowej wysoki standard higieny. Jako hurtownia medyczna Mercant oferujemy fartuch chirurgiczny jałowy wykonany z włókniny typu SMS w wielu rozmiarach: M, L, XL, XXL, stworzony z myślą zarówno o krótkich, jak i długich operacjach. Ze względu na materiał wykonania może być noszony przez długi czas bez obawy o utratę komfortu czy uczucie nadmiernej potliwości. Fartuch chirurga, który znajdziesz w tej kategorii to wyrób medyczny jednorazowy. Zapewnia pełną swobodę ruchów, świetnie przepuszcza powietrze i gwarantuje personelowi medycznemu wzmożone bezpieczeństwo w trakcie przeprowadzanej procedury. Fartuch operacyjny dostępny jest w wersji klasycznej oraz wzmocnionej, dzięki czemu można zamówić dobrze dopasowany strój chirurgiczny, który odprowadzi pot i zminimalizuje ryzyko zakażenia szkodliwymi patogenami. 

Dostępne w hurtowni medycznej Mercant fartuchy operacyjne dla pielęgniarek i lekarzy są wyrobami jałowymi. Dodatkowo zostały one zapakowane zgodnie z obowiązującymi standardami, dzięki czemu pracownik nie będzie musiał martwić się o sterylność użytkowanej na co dzień odzieży medycznej. Wykonane ze specjalnej włókniny SMS nie zawierają kauczuku oraz kalafonii. Zakończono je natomiast poliestrowym mankietem, który doskonale dopasowuje się do szyi. Strój chirurgiczny sterylny poprawia dotychczasowy komfort pracy i zapobiega namnażaniu drobnoustrojów na sali operacyjnej oraz poza nią.

Fartuch chirurgiczny jednorazowy

W przeciwieństwie do odzieży wielokrotnego użytku fartuch chirurgiczny jednorazowy jest znacznie tańszy. Chętnie sięgają po niego studenci medycyny, lekarze, a także pielęgniarki w trakcie przeprowadzania krótkich zabiegów. Nasza hurtownia medyczna Mercant dopilnowała, aby dostępny u nas fartuch chirurgiczny jałowy i fartuch chirurgiczny niejałowy spełniał najwyższe standardy. Dlatego też fartuchy chirurgiczne:

  • są sterylne,
  • posiadają troki, a także lamówki. Dzięki nim fartuch operacyjny sterylny jest bardziej spasowany z ciałem i zapewnia swobodę podczas ruchu,
  • są przewiewne i wykonane z włókniny typu SMS, która nie pyli.

Fartuch chirurga SMS pozwala zachować sterylność oraz wysoki poziom higieny, wymagany w pomieszczeniach zabiegowych. Cena dostępnych u nas rozwiązań, względem wielorazowych fartuchów chirurgicznych, jest o wiele niższa. Krój fartuchów oraz szeroka gama rozwiązań to odpowiedź na potrzeby wszystkich specjalistów. Ochrona przed drobnoustrojami gwarantowana!

Mercant to hurtownia online, w której oprócz jednorazowych fartuchów zabiegowych, znajduje się również odzież medyczna wysokiej jakości. Wyprodukowana została ona przez rozpoznawalnych producentów, którzy od lat wyposażają polskie szpitale w podobne produkty. Wśród tych artykułów dostępne są między innymi fartuchy medyczne, jak i maski medyczne – można je zamówić w dowolnej ilości, bez zbędnego przepłacania. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt. Dostępne tutaj akcesoria chirurgiczne jednorazowe zostały wykonane z dbałością o każdy detal.

Cena
Pokaż wyniki (29)
Fartuchy chirurgiczne sterylne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: